Stranica 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 228

Tema: A di ste, lipi moji?

  1. #26
    DAVID.B.ST.
    Guest
    Višnjice, to ti se zove tuntuicja Issa ti! Kako si znala!?
    Margita, ostavija san se pušenja 3 miseca. Znaš kako? Nisan uopćenito razmišlja o tome. Onda san skonta da mi španjulet triba sve manje i manje.....
    Bija bi se skroz ostavija da mi vrag nije da mira: SAM san svojon vojon odlučija opet pušit (ne to Višnjice - znan ja tebe!).
    Znači, triba stat razmišljat....Kad te stegne potriba onda zapali, bez straja!
    Koji put če ti izgledat odvratno, pa češ ga bacit(VIŠNJICE, UBIT ČU TE!) u more, ali stvari če doć na svoju miru. A kako dani budu prolazili, sve manje če ti tribat (ŠPANJULET, CHERRY, ŠPANJULET - MISLIŠ DA NE ČUJEN ONO TVOJE HE, HE,!?).
    Sorry Margita, ja i Višnjica ti se naganjamo već dva miseca!
    Ae noć!

  2. #27
    Margarita
    Guest
    Jutro vam. Višnja ispod palme - skroz zgodno, sa španjuletom ili bez.
    Davide,tvoja teorija je jedna od mnogih.Španjulet mi strašno fali, a ne spadam u one koji mogu reć sad oću pušit, sad neću. Brale,osjećan se ka đanki...

  3. #28
    Margarita
    Guest
    Di ste? Jema li ča nova?

  4. #29
    Napadac
    Guest
    E jema jema...ode u komuni kod Bernardice...samo tribamo raditi...forumski heroin zabranjen a vis ka svaki djanki ja popustin tu i tamo eee...a bar pusit moremo a i to je sve u sitno hehe

    Adio vam

  5. #30
    RYAN G.ST.
    Guest
    S obzirom da samo dvije drage persone ovdi na Forumu znadu da mi bivši nick nije ima veze s onin pivačem, nego onin nogometašen, onda ostajen i dalje u Manchester Utd., ali znate ko van piše!!!
    Jema nas, Margita, jema. Ali smo se bili malo potalijančili (čitaj - pobigli hrabro). Razlog nebi elaborira, a i nisan u formi. Učini đir gori na "Prijateljstvo" i jubav, paš svatit!
    Pozdrav tebi, a i dragome Napadaču.
    P.S.
    E da, jel znaš da san svojevrimeno zaluta na Mandalini? Nisan zna di je za Boraju, a di za Primošten!
    Jesan stronco!
    Ae!

  6. #31
    Margarita
    Guest
    Ma kako te ne bi pripoznali.Vidila san ja na "Prijateljstvu" da si se nekoj pod jorgan uvuka. Neka, neka, tako triba, a stigneš još i na balun bacit...
    Danas san jednu zapalila. E, jesan neki karakter.Tribalo bi osnovat neku komunu i za nas pušače pa makar je vodila sestra s prezimenon Tabak.

  7. #32
    RYAN G.ST.
    Guest
    E, Margita, ni to "nika", vengo moja Cvita (grozna, ali ja san još grozniji!). A ča se karaktera tiče: hm, pa ja san odlučija da neču više ovdi trošit šolde, pa vidi me jopet sad!!! Niko nije savršen.
    A ona sestra Tabak, he, he, ta ti je dobra! A komuna joj je kod onega parkirališta velikoga ča gre od Vukovarske do Pazara.
    Piše: "pivnica Tabak"
    Ae!

  8. #33
    X
    Guest
    Lipa moja Margarito: Napisi ca god lipoga na adresu-- ante878@aol.com pa cu ti reci ki je reka da te voli.

  9. #34
    RYAN G.ST.
    Guest
    X, misliš na onega iz Kanbelovca?

  10. #35
    Margarita
    Guest
    Nije me bilo jer imam "ludu kuću" na poslu.
    Doktore, smin li ja to tako reć?
    P.S. Znan ko je X.

  11. #36
    RYAN G.ST.
    Guest
    Znan Margarita, čitala si "Banak".
    Sve je to za jude!
    Pozdrav!

  12. #37
    Margarita
    Guest
    Nisan časna rič. Šta ima u Banku?

  13. #38
    RYAN G.ST.
    Guest
    Onda nek mi X oprosti, falija san. Nije bilo zlonamjerno!
    Da jopet ča jema u Banku! Uvati one ča ga prodaju na Solinskoj, isprid Jugopl...ups., Diokoma!
    Jema oglasi i oglasi i oglasi, prodajen ovo i ono, nudin ja, bidna, ovo i ono, gren ča ja kvragu onde i onde, samo ja nikako da prodan stan!!!
    Alo ekipa, 76m u K.Sućurcu., s okučnicon 250m SAMO 70 000 znate več čega!!!
    Još malo pa nestalo itd.
    Jel ovo gradusina od 500 000 ××××××, ili nije!!??
    Ae!

  14. #39
    Margarita
    Guest
    A jema li u Banku ča zame?
    Asti mande, da 70.000. Ma kako to misliš (pa još priko ovog mrtvog foruma)prodat. Pa još u Sućurcu!? To bi ti samo Višnjica mogla kupit iz nostalgije ili ljubavi prema tebi. Moj ti je prijedlog da u stanu s okućnicom otvoriš podružnicu KBC-a vezano za tvoju struku.Jerbo kod nas je puno malo šoldi, ali pacijenata brale ne fali... )

  15. #40
    PAUL B.ST.
    Guest
    Evo sad, Margita, puše kliška i ja san ti masovno romantičan!
    Niman ništa novega, vengo da se još ko uključi (pa makar iz Šibenika, našeg zapadnog predgrađa!).
    IMA LI U OVON SELAŠCU OD PO MILJUNA JUDI KOGA ŽIVEGA, OSIN NAS DVOJE!!!!
    Margita, gren ča spat!
    Probudi ujutro ove klipansonoviće iz ovog GRADA od Trogira do Omiša...
    Ili je zabojavija na Dioklecijana i na Smoju i na Mene!!!
    Ae!

  16. #41
    Koka IN
    Guest
    Ma ba ocem pricasssss...ja sam, ti iz Bosne veceras, uhitilo me..hehe

    Predgradje? Seljacino ))))))
    Kuvaj fazol i manistu i muci..eee

    Lipa noc judi

    Predgradje..hmm a guzva Van je ode sva srica u velegradu, jel..))))))

  17. #42
    Margarita
    Guest

  18. #43
    ANDY C.ST.
    Guest
    Ova uvreda se samo juvon može oprat!
    Ala, Koka, upadaj u teču među (jesan pjesnik!), teču među kapulu, petrusimul, pelate od pomidori...
    Karotu da nisi dirala!
    Ae!

  19. #44
    Koka IN
    Guest
    Za gospu blazenu..cccc, prominis majcu druge boje i Margarita te ne pripozna..oli me nisi prokontala...a ka ono ode ima mista...))))) Ona mi je na pranju pa dok se osusi

    Doture hehehe

  20. #45
    DAVID B.ST.
    Guest
    Neko mi se gori na Forumu igra nickom, pa san vazeja stari.
    Kretenčugi od Koke pobigloj iz teče, malo Black Sabatha: "ta da da da da da da ko keeeeeeeeeejn".
    Ako nas troje ovako nastavimo, do broja 100 posto(va) čemo arivat za otprilike dva miseca.
    Ae!

  21. #46
    Napadac
    Guest
    evo je suva i opeglana hehe

  22. #47
    Margarita
    Guest
    Lipši(a) si mi u toj majici.

  23. #48
    Margarita
    Guest
    A ti Davide već pripremija teću. Mora' ćeš se bacit na djetu.
    I znaš, ovi forum nije nikakvo natjecanje, a da je, mi bi bili prvi ka i uvik.
    Nego recite vi meni ča se dešava u Splitu jerbo se meni život zanje vrime pritvorija u posa-kuća-posa.I tako svaki dan.

  24. #49
    Napadac
    Guest
    Margarita neka bude lipsa, jer previse je zabune i boli donijelo ono drugo iako je bilo iskreno i iz dna duse...


    eeeeeee a stvarno ca ima novega u Spalatu?

    Doture, ))))

    Uzivajte mi...

  25. #50
    DAVID B.ST.
    Guest
    Prvo ču te prilipit u kredencu nazoveš li ovi umirući grad opet na talijanski. A ča jema?Evo mala mi je jutros falila autobus, umisto 17-stice sila u 7-micu, pa umisto na Sjeverna vrata (marjanska) otperljala krot tunel... Ja san zakasnija na posal, jer se cajcu kod Jugoplastike nije ništo dalo mlatarat ručicama, a semafori nan u tu uru ne radu... i tako, baš ništo razmišljan da bi se volija priselit u niki manji grad, npr. Sebenicio i sl. Tamo bi sve moga nanoge. Ae!

Slične teme

  1. Dragi moji
    By X File in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-06-2003, 13:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •