Stranica 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 176 do 200 od 228

Tema: A di ste, lipi moji?

  1. #176
    Margarita
    Guest
    Brrrrrrr. Nisan izašla na buru jer i u meni je vrića cimenta, a nisan imala matune za stavit u džepe. Cili dan niko nije doša i nedilja mi se pari da ima 48 sati. Sile smo iza cakla na sunce, ja i Slavenka Drakulić ka mačka iza obida (musaka i zelena salata iz materina vrtla).

  2. #177
    DAVID B.ST.
    Guest
    Razmaženo jedno derište! Vraga bi ti ja udovoljava sve tvoje željice. (Ali, ko mene ča pita!).
    Vengo, jel ti misliš da je ovdi čakod teplije? Gospu ti, jutros je bilo 2 (u celzijunsovinma) uz buricu malu.
    Daj provjeri, neda mi se do atlasa, jesi li ti ono koji stupanj južnije ili sjevernije....(He,he,he, ča bi ti volija jedan mali blizardić!).
    Aeeeeeeeee!

  3. #178
    DAVID B,ST.
    Guest
    Pročita san sad Margitino...MA DOBRO, JEL VI BAŠ SVAKI PUT MORATE VERGLAT O SPIZI, BALOTU MU POFRIGANU!!! jEL MORETE IMAT MALO MILOSTI PREMA ČOUKU KOJEMU JE POHOVANI MESNI KOJI PUT POJAM DOBROG NEDILJNOG RUČKA!!!
    NISTE VI MOJI DALMATINCI, JEMA U VAN PUUUUUUUUUUUUUNO KINESKE KRVI...
    Ae, i živile tripice sa šlagon!
    Uh!

  4. #179
    evita:)
    Guest
    Evala! Ma ja ovde studiram jel mi placaju, pa steta da propadnu novci, a diploma mi triba, kako ne triba, jedan dio zida mi je prazan pa kontam da ce dobro doc kad je uokvirim u smedi okvir, da mi pase sa onih metar knjiga u smedim koricama, a i dobro ce mi ic na zavijese ))A diploma ko diploma mi ne triba, ne bi da cu sta radit, ja cu se bogato udat ))
    Ma vidi ovoga sta se buni, da ispunjavat sve zeljice, ehh jos ces ti i molit da mi mozes koju ispunit)) Reka bi covik da nemas dvi zenske doma, pa ne razumis, a kako znam da imas, ne triba ti govoris, cekaj, cekaj )))))
    Onda necemo danas o spizi, a o cemu cemo, ja bi pocela, ali ne smim ))
    E Margi, ako ti nije tesko pozdravi Slavenku i reci joj da na mom faksu, na 6 kat ima njena knjiga, jedini nas pisac, Balkan Express, aj poruci joj, bit ce joj puno drago to cut)
    Ja sad iden citat Feral,da vidim jel koja nova riceta dosla)
    Adio!!

  5. #180
    DAVID B.ST.
    Guest
    Ae pocmi! Sve smis. Velikodusno ti dopustan!
    Vengo mi se cini da si lose voje, nisto?

  6. #181
    evita:))
    Guest
    ajde ludonja, ima dva dana da je ponovo progleda, pa bi me odma na kauc stavija )) umorna, e da !!



  7. #182
    DAVID B.ST.
    Guest
    Nisan, tuko, bija slip od prvega trenutka, a u tome je baš bija problem...
    Ali, duga prića!
    Nego, mi smo ono pristali s kaučiman, sićaš li se...bilo je riči i o šumici Striborovoj, drveču, travici i ostalin biljčicama.
    Ajme, ča volin osvježavanja pamčenja..e, a tiš sad reč da san sve izmislija i nalaga.
    Ali, nema važno. Mene se moš bojat samo kad san ti blizu!

  8. #183
    evita:))
    Guest
    nego sta si nego izmislija, jos ces rec da san rekla da cu ti dat..ko zna sta hahahah
    Je da ti imas slonovsko pamcenje, ali ne sican se da smo prestali sa kaucima, pa nismo ni poceli, jedino, ej a da ti nemas koju bolju ideju ))



  9. #184
    Margarita
    Guest
    E moj Dave, ti ka dotur za možđane triba bi znat da su priče o spizi samo kompenzacija za nike druge stvari.
    Ti se nimaš pravo žalit. Oli bi tija da ti sestre u noćnu smjenu još i gamele nose?

  10. #185
    drachita
    Guest

    'benti miša jutros 3 C, mislila san da ću ostat na licu mista sleđena, ali ne hehe jer je nemoguće ostat na mistu kad je Bura onako derala.... a Margarita da san te bar prin upoznala... Mogu li se poslužit tvojin patenton, mislin, u svezi matuna u špazima? To bi me moglo spasit !!!! A nije da nisan sve poduzela kontra Bure; dolce-vita hahahah, e, pa sva moguća oprema, e a onda ona moja Mare da san gestapovka, ajme nje, a, e, jesan kosu zategla, ma toliko ozbiljni istražitelj nisan. Onda je naletija ovi naš "od Proračuna", i govori da san nikako lipša kad kosa leprša... e lako je njemu pivat kad ne izgleda on po Buri ko da je uštekan u letriku!!! )
    E Margarita, Margarita, vidin ja ti ignoriras ono šta ti je Napadač reka, ono o mojima suzama, niki dan san prvo oplakala opadanje lišća fikusa Benjamina, a onda su me zvali iz centrale da me ubiju viješću kako je Ana Sasso ščepala onega moga neprižaljenoga Franceschija... a nije ni samo meni neprižaljen, Flora mi je isto upala u depresiju. A bogami smo mislile ovo lito krenit u organiziranu akciju na Šoltu... ma sad pari da je gotovo... A vidi Cherry, pa tebi plaćaju studij, ae lipo budi vridna, ako radi ničeg onda radi zida. Ja bi ti evo odma dala diplomu, jer si je već zaslužila.

    A vidi Cherry, asti miša, plaćaju studij, kud ćeš boje, ae lipo budi vridna, ako radi ničeg onda radi zida ) Ja bi ti evo odma dala diplomu, jer si je već zaslužila

  11. #186
    drachita
    Guest
    E kako je ovo dva puta ispala ista rečenica, sigurno nekontrolirani desni klick više, u svakom slučaju, nadan se da je znak cherry da ćeš taj ispit položit pivajući !!!!
    GOOD LUCK !!!

  12. #187
    DAVID B.ST.
    Guest
    Ma jeman ti ja mali vagun ideja, ali se ništo mislin, mislin, ajm tinking, ajm tinking....a ha, je! Mislin da je štorija o travici, biljčican i, hm, između dva drveta bila nigdi 15. ili 16. VIII.
    Ima ti jedan "udica". On ti je genijalan s kompjuterima, ne ka ja, pa moš provjerit...
    E moja Margita, vi ženske čikolatu za te stvari ( ne one, gospu ti!), a mi čisti lecitin...dodaj malo fruktoze i taurina i jemaš čistoga "crvenoga bika"
    Ae, lipe moje...ništo san naučija ovizi dana, ali ču van to drugi put reć. Sad gren ča bacit "udicu".

  13. #188
    cherry:)
    Guest
    e nadam se da to sta si naucija moze stat u dvi rici, strpljen-spasen, ali uff cini mi se da se varam ))) morat cu stavljat vise ovih smajlica jer ce ovaj opet rec da san ozbiljna !!A da lazes ne triban ni govorit jer to znas i sam )))))))))
    E fala na lipim zeljama,triba ovo i zavrsit, obeca je dida odrisit kesu.Mada sumnjan, bodul je to, tako mi je obeca i biciklu kad san bila..aaa ne zanima vas to, ajde onda necu.))))
    Nego nesto u zadnje vrime puno cujen o tom Franceskiju,ja san znala cak dva, ma ni jedan ne odgovara opisu, di ste sad ovoga iskopali!!
    Temp. 50F, neka gnjila kisa, more umjereno valovito ))

  14. #189
    DAVID B.ST.
    Guest
    A, ako ti tako kažeš nek ti bude - lažen!
    A ono jesu dvi riči, ma nisu te ...
    Enivej, kad smo kod "pazivamo", onda ti ništo i dugujen. Možda prominiš mišljenje u vezi mog laganja: ferclaf@yahoo.com.

  15. #190
    cherry:))
    Guest
    pa ti se gori od mene u mojih pocecima bavljenja internetom, imala sam sto adresa da sam pola sifri pozaboravljala, uhh koliko sansi sam propustila.Nego sta bi sa mojamater, ta je bila originalnije ))
    pa sta sad oces da se ja javim, ajde dobro, samo nemoj grist!!!
    Kisa je prestala !

  16. #191
    drachita
    Guest
    Margaritaaaaa.. ae nije te valjda Bura odnila ) , kad nije mene, neće ni tebe.. Ajme bila san pola jutra vanka, na ovemu što se zove sunce, i mogu reć da je to lipi sport

    E Cherry, ne znan ti za ta dva Franceshija, ali da ovega vidiš odma bi se vratila i poslala k'vragu studij! E sad, kako da ti ga opišen... Sliči Tomu Fordu, designeru kuće Gucci, je da je taj homoseksualac, ali ovi nije ) . 100 % muško, visok, zgoooodaaan, pravnik! E sad, ovo mu i nije tribalo!!
    Ali šta'š, Ana je bila bliže, i sad que me quedan... dani žalosti..
    Sad se pitan di in je rasadnik? Eh, ja ovaka i da znan, samo bi ga čekala, k'vragu i opredelenja
    Aj bog !!

  17. #192
    evita:))
    Guest
    e rasadnik, pa ove sta san ja znala su u Palmoticevoj, za ostale ne znam, a stas' kontam da je sta valja valjda bi ga prije srela, nije bas da san sidila doma))))))Uff a zamalo kolega bio'))
    Cujemo se sad moran trcat daljeeeee


  18. #193
    Napadac
    Guest
    Ajme Margo kako ti dobro radis!

  19. #194
    Napadac
    Guest
    kako ti to dobro radis, greska sorry!

  20. #195
    Margarita
    Guest
    Je, a šta to?

  21. #196
    drača
    Guest
    'jutro svima, evo me u preletu, samo da se javin..
    a da obratin pozornost (čitaj: pažnju!) kako lipo Maragarita i Napadač igraju gluhi telefon ) )
    Cherry, ovi ti je malo ka ono stariji, priko 40, može bit i par više, ne bi tega ni ja stigla vidit, a ti si ono još mladja
    a sad trčin doma, bit ću virtualno mrtva par dana
    pozdrav

  22. #197
    Napadac
    Guest
    A gospe moja a sta to? A nije ONO valjda...nemam pojma kako da to na sto sam mislila oblikujem rijecima...sad cu se napravit blesava, kako dobro objasnjavas...


    Nagradno pitanje:
    Kako je moguce dobit alegriju od suncanja u gradu u kojem nema sunca a temperatura je minuz tri?

    Margo devedestih sam citala Slavenku Holograme i ostalo...dobro je to bilo...samo ne kuzim ovo poslje...
    Gdje ona sad zivi?
    Nije valjda u Afganistanu


    Pozdrav Cviti Trisnjici i doturu kojeg jucer nisam bas u potpunosti razumjela, pa nek me prosvijetli ako je moguce...

    Si ju!

  23. #198
    DAVID B.ST.
    Guest
    Prosvitlit ću te, ako mi kažeš šta to nisi razumila i na kojeme mistu!
    Sorry na grintavosti. Najidija me lav (leone): da opet "nekoć davno tamo je bio Split"!!! Ka da ga sad nima više!?
    Ben mu feritejls, gramatiku i ingleški...
    Ae!

  24. #199
    chery:))
    Guest
    ma odakle je sad ovaj leone dosa, opet nesto propustam, JA????? zivo me zanima di je to napisa! E iden tren vidit, pa cu se odma vratit)


  25. #200
    DAVID B.ST.
    Guest
    Ono: "odma" ti traje već uru ipo vrimena!!
    Ti si stvarno žensko, gospu ti!
    Ae, javi se više. Oni tvoj "mail! je bija prva liga!

Slične teme

  1. Dragi moji
    By X File in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-06-2003, 13:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •