Stranica 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 201 do 225 od 228

Tema: A di ste, lipi moji?

  1. #201
    cherry:)))
    Guest
    e i ti sad otkrivas toplu vodu, pa naravno da san zensko ))))
    ajme vidila san onoga, ma nista mi nije jasno, prica o utakmici, a pocinje mi sa once upon a time..ja san mislila da tako sam bajke pocinju.A nas Split nije bajka, mozda cirkus, kukumar, dzungla, ali bajka nikako ))))
    Sta ti se nije svidija mail, pa on ti je ko carevo novo ruho, ajde dobro da ne grintas vise... bice to godine ))))


  2. #202
    DAVID B.ST.
    Guest
    Srića tvoja da sad niman vrimena, inače bi vidila grintavca na djelu i liku: ona meni gre privađat ča su to balote!!
    Ae, stvarno trčen, a usput san bolestan (to kod nas gre: starija-mlaja-ON, tj, ja).
    Inače san se iscipa od smija...THX!

  3. #203
    cherry:))
    Guest
    sve je dobro, dok redosljed ne postane, starija-mlaja-on-ona ))) ovo ces prezivit)))
    Nego nesto su mi svi utihnuli, ja mislila zima pa ce svi bit uz kompic, a ono svi na vino otisli ))
    I bolje..
    kiss


  4. #204
    DAVID B.ST.
    Guest
    Uzela si mi rič iz ustiju - na ovu ledaru prija kuvano vino uz birano društvo.
    I boje!
    Pokuša san učinit žrtvu za te večeras, ali ću zbog općenarodnih bolova to odgodit za ujutro kad se naspavan, naločen koktela od C vitamina i kojih antipiretika...kišen, kašljen, šmrcan, jecan.
    Ne jecan, sad san se sitija da ti to ne trpiš...
    Apropo pepeljari u bankama, šta je to stvarno istina? Ja nisan u banci bija odkad i u onoj spomenutoj državi uvedoše bankomate!
    A za ono na broju 35, ...ma ovako nas kv(l)agu niko ništa neće razumit!
    Čim se naspavan i "proradin", dobit češ ono ča te gre, a ovdi čemo govorit "da nas ceo svet razume".
    Imaš i ti kiss!

  5. #205
    B.B.B 4ever
    Guest
    remi s marsoniom! i vi bi bili prvaci??? )

  6. #206
    ZAGOREC
    Guest
    A kaj vi očete klobas,šunki,putra,sirqa,vrhnja,jajec i krumpira!!!Mi to sve imamo!!!!Uglečte se na nas!!!!

  7. #207
    Vrbovčanka
    Guest
    ej,ja vas puno ne kužim,ali nema veze, lipo pričate,kaj ima kod vas??? ovdje u Vrbovcu je živa dosada. . . pozdrav sa SJEVERA

  8. #208
    VRBOVCANKA 2
    Guest
    ZNAS STA ONDA SE PRESELI U SPLIT AK TI TU NIJE DOBRO TOVARI CE TE SIGURNO "ODUSEVIT"

  9. #209
    mate
    Guest
    Da si ti prava cura onda ne bi bila vrbovčanka "2"........
    a pravoj Vrbovčanki poruka da je u Splitu lipo, krasno i da smo se počeli kupat, kratke gaće i majice

  10. #210
    vrbovcanka 2
    Guest
    samo se vi kupajte u vasem smrdljivom,"lipom" moru zato ste i svi tamo sugavi!!!!!!!!!!!!!

  11. #211
    lipa
    Guest
    ×××××čo iz Vrbovca daj malo misli šta pišeš,šta pišeš i provociraš,od××××!
    Ja sam iz Vrbovca i volim Dalmaciju i nemoj tako pljuvat , kužiš ××××× si.Pozdrav !

  12. #212
    Purgeri
    Guest
    Sta je tovari???Jel vam znači kaj broj 7????Koja ste vi pušiona!!Jedva čekamo da dođete u Zagreb da dobite po pički!!!!B.B.B. & DINAMO RULES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) ) ) )

  13. #213
    dagra
    Guest
    dinamo, dinamo
    znaj da mi te volimo
    mi smo uz tebe
    mi smo uz tebe
    znaj da nema predaje.

    e tovari!kak ste kaj?sretno 13.travnja jer će vam trebati zato jer ćete dobiti 5 komada!

  14. #214
    Sv.Ilija
    Guest
    PITAGORA dragi zašto se dereš?

  15. #215
    Martinći
    Guest
    ljudi bok! ja nisam iz vaše blizine, samo sam se zaželjela mora, pa sam došla vidjeti kaj ima kod vas! nadam se da ste svi dobro i sve vas puno pozdravljam! okupajte se jednom za mene! može? i... nemojte se ljutiti kaj je jedna zagrepčanka došla na vašu stranicu! može?

  16. #216
    Margarita
    Guest
    Dobronamjerni ljudi su uvijek dobrodošli. Mene, a vidi se i ostale ljute oni koji nisu takvi i ne znaju kud bi sa sobom pa se javljaju gdje im nije mjesto.

  17. #217
    Zaratin
    Guest
    Lipa Margarito ti zbilja tiras ovu stranicu do kraja. Bas ti evala. Stoj dobro i veselo

  18. #218
    Margarita
    Guest
    Zapravo samo zelim normalnu ljudsku komunikaciju. Inače, jučer je bilo prvo ovosezonsko kupanje...

  19. #219
    SIKE
    Guest
    EJ, LJUDI ŠTA IMA KOD VAS DOLJE NA MORU??? SIGURNO JE SUPER, SPLIT JE NAJBOLJI, I ZADAR!!!!

  20. #220
    MIAANA
    Guest
    Jel to SIKE iz BL ???

  21. #221
    N
    Guest
    ××××× VAM MAJKU DALMATINSKU! IDIJOTI JADNI RUŽNI, BOLESNI,SELJAČINE

  22. #222
    roki
    Guest
    šta ima lole

  23. #223
    S16
    Guest
    N, tebe mama nije tila dojit, a?

  24. #224
    S16
    Guest
    Ajmo malo, živnite Dalmoši! Ma i svi ostali, briga me, samo da se nepismeni idioti maknu s ove teme (N, nemoj se ti uvridit ) )

  25. #225
    Zagreb
    Guest
    MA ×××× VAM BOG MATER ISUSOVU TOVARSKU...AJDE GUBITE SE ××××× VAM MATERINA S OVOG FORUMA...SVI STE VI TOVARSKE PIZDE...PRVO SE NAUCITE PISATI I GOVORITI HRVATSKI,A ONDA PISITE PO FORUMU...

    POZDRAV IZ ZAGREBA

Slične teme

  1. Dragi moji
    By X File in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-06-2003, 13:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •