Stranica 7 od 10 PrvaPrva ... 56789 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 175 od 228

Tema: A di ste, lipi moji?

  1. #151
    evita
    Guest
    pa dobro ko je tu i kome slobodna prije dode na vrata, jesi ti vidija novinu danas)
    Nego govoreci o mackama, jesi zainteresiran za prinove, ona moja popravlja natalitet kad zenske nece))
    Ajme sad san se sitila jednog oglasa pod razno, te inace najvolin, kad je jedan prodava tovara, pa stavija da je dobro odgojen )
    Mogu ti rec da cin san vidila okruglu brojku, mogla san mislit ko je, sta ti strazaris ili volis okrugle )))

  2. #152
    divji cvit
    Guest
    Nego nisi, e !!!

  3. #153
    Margarita
    Guest
    Još jedan lipi dan. Osjećan se ka bog, ali ako'š se kontreštavat, amo ća. Misliš li da je lipji tvoj Sućurac od mog Kmana?
    U subotu san van bila vanka. Dobra večera, sentimenti, ma ura se ne može vratit nazad.

  4. #154
    evita
    Guest
    alo Margi, pa di si ti dosada, nego toliko te nema, a nista nam ne kazes.Tako triba, a ne ka ja, maknem se na minut i sve lajen, e nikad pameti doc)))
    Lipo, ali nadam se da nisi vec sad pocela zivit od uspomena, jos si mlada, ima vrimena za to, sad ih triba stvarat ))
    Kissssss

  5. #155
    Margarita
    Guest
    Ma kakvi od uspomena! Od spize, od spize se živi. Gren ća ručat i večerat o'punta.

  6. #156
    tovar
    Guest
    Volin sve okruglo, jerbo težin savršenstvu, kojega ću dočekat malo morgen bez okrugle kenje...
    Inače, moje kratkovidno oko desno, zapazilo je da me baš ne čitaš pozorno-pažljivo ka nekad (čekaj, samo da odvidan ruku...uh!), inače bi ti ušlo u joko (samo malo, moran rastavit protezu na livoj nozi...uh!), da ja već jeman mačku, koja protuzakonito upada u (strpi se još moment, jeman niki problema s ovin peace, pice, peeace, kv(l)agu, mejkeron...uh!), kužinu!
    A Slobodnu san kupija nakon 4,5 godin jopet, da vidin ča je to na Mejašin...Piše, bisna foxica. Ma neš ti (samo čas da maknen ovu pinu s ustiju...uh!). E to se samo more dogodit u Velikon Kukumaru (Splitu).
    Margita - spiza je ZAKON!!!
    Ok., gren vazet ovi mesni i pogledat utakmicu....
    Ae!

  7. #157
    Napadac
    Guest
    Primate li ove sta narucuju ubojstva?..hahaha, doture slabo ti ordiniras po forumu...ajmeeeeee...
    Spiza spiza Margarita nema do spize...i jos nekih stvari...samo nesmin rec...

    Zivi bili!

  8. #158
    vještica
    Guest
    ajme u bijegu san s lomače da me ne spale.. !!!!!

  9. #159
    evita
    Guest
    ma znan da imas macku, ali san mislila da bi ti jedna mala mackica osvjezila dan, govorimo o onima na cetri noge,sa onima na dvi vidim da nemas problema)
    E sad si vidija, ali mene cudi da je Slobodnoj tribalo toliko da to objavi, i nije neka novost, bjesnoca je odavno tu.Lipo je reka Smoje, cirkus, samo ga pokrit triba, e a da ga neko zove Kukumarom to nisam cula.Stvarno, covik se uci dok je ziv)
    Ti si onda ka i moja mama, zbog uvjerenja prestala kupovat Slobodnu, presla na Jutarnji, pa se opet vratila jer, da kako ce znat ko je umra) E labilnog karaktera! A krv nije voda!!
    A Cvita, mogu li ja nesto da primijetim, da nisi malo preozbiljno svatila ovaj forum, ali vidim da se vi svi znate i bolje nego sta je mislim pa je bolje bit samo nijemi promatrac, e da bar mogu, radje puknit !!!
    Nema veze, proce ))
    Iden sad poslusat Margi,ko kaze da san ja tvrdoglava ))evo pipan, mekana je, a i ne zvoni kad kucan )



  10. #160
    vita
    Guest
    A ne znan šta će ti Dave reć za mašku jerbo je ona zlica od mašketine sve koltrine rasparala )
    E-vita moja, je me niki dan oni ANTE s zvizdicom raspalija, a sad kad san udrila se zaj****, baš je finta.
    Eko, ako imaš vrimena baci gori, eno san sve svoje grije priznala..
    A šta'š od lomače ne moš pobić ako si vištica. Evo, JA JESAN!! K'vragu!! 666 mi amor !!!!!!!!!

  11. #161
    black robe
    Guest
    E, sad da te lipo pitan Višnjice: koga češ ti vraga crnega na Politici???
    Je, je, znan: "...a štaš ti tamo?"
    Ali, prvo i prvo, ja san muško...
    Drugo i drugo, ja san tamo svake prijestupne...
    A treće i treće, hm, jesi li ti ono ništo parlala o Coloseumu, namazanin gladijatorima, krvi....joooooooooj!
    Pa ti si za na brzake...jerbo tamo je tako...na Politici!
    Ae, jubin te u joko (nabrzake!)!

  12. #162
    evita:)
    Guest
    hmm, hmm opet me vuces za jezik, i onda cu ja bit kriva, i jos cu dobit tecon po glavi,a ne mogu izdrzat))
    da na brzake, mmmmm da ti je znat kako bi ja.... i to na madracu,a ti bi moga bit mudrac
    Kisssss

  13. #163
    NIKA!
    Guest
    Dear Cherry, you have my permission to do whatever you want to do.
    No hard feelings for me.. and.. have a good luck! )

  14. #164
    Margarita
    Guest
    Ništa više ne razumin: cvita, evita, vita, Nika, ika, ka, a... ko koga, pa tećon, gladijatori, madrac, mudrac, koje to lipe stvari osin spize...
    Doktote pomozi.

  15. #165
    evita:))
    Guest
    Margi to smo mi, nasi ))
    Ej ekipa, sta je sad ovo doslo, pa ja se samo zezan, kvragu ako to jos moran i objasnjavat, a kakva su vrimena dosla, morat cu. Pa sta je sad ?!?!

  16. #166
    Margarita
    Guest
    Ma znan ja da ste to vi, ali vidin da Napadač naručuje ubojstva pa je bolje napravit se blesav. Svi mašu rivolverima, a meni se oma gaće tresu.

  17. #167
    drača
    Guest
    E Margo Napadač ti poručuje da mu je tlaka palit kompjuter pa mi u uvo govori šta ti triban reć. Prvon prilikon će ti ostavit jednu ZIMSKU ) (tako kaže da moran napisat)ne kobasu, jerbo je ka nema - pismu Margo, pismu...
    Na kraju te pozdravja iz šatora u kojemu rane vida skupina žena redom imenima:

    Tužba
    Žalba
    Bludnja
    Bona fides itd...

    Na kraju ti se potpisuje kao
    Onaj kojeg jučer priznaše svojom šutnjom.

  18. #168
    NIKA!
    Guest
    Trišnjice, tu i jesmo da se zezamo, ali stvari postanu ozbiljne ako nisno iskreni. Ode se samo misli da niko nikoga ne vidi... a kad se vidi...
    U tome je bit!!!
    Pozdrav, čitamo se

  19. #169
    Margarita
    Guest
    dračo, šta Napadač radi u Afganistanu i jesu li to u šatoru sve njegove žene?
    Kako je osta bez kobase?
    U nedostatku vlastite inspiracije jedva čekan pročitat šta tuđe.
    Ajmo, pismu na sunce.

  20. #170
    evita:))
    Guest
    e nista mi nije jasno ) To koliko je ko iskren ili ne, nije da me bas puno zabrinjava, a i oce li me ko vidit ili nece jos manje, mirno spavam, jedino ako ne mislis na nesto ili nekog drugog.
    ja se necu pravdat da san ovde samo da se zezan, ima mista di triba da san ozbiljna)
    Imate kiss iz hladnog NY
    Nego sta je za rucak?!?!

  21. #171
    drača
    Guest
    Draga Margo, evo ja jopet na funkciji glasngovornice Napadača u egzilu. Ne triban ti ni pričat kako mi obavjanje ove odgovorne i po život opasne funkcije "teško pada". Evo ga i sad iman "na vrpci". Jedva ga čujen šta govori jerbo su mu usta puna pržine.
    Prinosin:
    1. Šta radi u Afganistanu? - Čitaš li ti dnevni tisak, izdanje od niki dan?!
    2. Jesu li u šatoru sve njegove žene) – Naravno da nisu, jer tebe ode nema.
    3. Kako je osta bez kobase? – Zar je Margo? )
    4. A pismu će noćas ostavit misecu.

    Trišnjice di si mi?

  22. #172
    drača
    Guest
    Nisam mislila na tebe, naravno, nego… Ja san ti u za'nje vrime pročitala vagun oglasa. Najviše mi se svidija jedan šta je prodava oni najboji auto (marke šta je nećemo reklamirat), a cijena meni više nego povoljna… Malo mi se to nije poklapalo pa san se zaputila na probnu vožnju, i iman šta vidit, pegla s navodno motoron od onega najbojega auta. I onda san se zaklela da više neću čitat oglase jerbo ovi šta izdavaju iste – lažu!

    Inače san ti danas lipila one trake okolo prozora jerbo je taka Bura da to nije za virovat, jučer ka san bila vanka zamalo me odnila ) , e, a ka teško mene vaku, vrića cimenta, kap više...
    A Obid ništa specijalno, špinat i frigane lignje, to ti je siguro po guštu pa ae dolazi !

  23. #173
    Napadac
    Guest
    Ma Margo ja cu njoj stvarno puknit otkaz jebro fali znakica u izvjestaju fali onih smajlica a e, a stas plavusa je pa cu ovi put zazmirit, a i plakala mi je danas da se ozenija oni neki Fraceze il kako se zove za onu niku Sisoje Anu il' tako nekako...pa jel' imas ti koju vezu doli za razvrgnit otu zajednicu...aj vid jel se moze stokoda napravit za nasu "dracu" ha ha ha pa Cvita ja cu riknut s tobonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

    ZIMSKA
    volim zimsku
    volim ja salmu
    tucem je
    al bas
    nocu i danju
    kad je nema
    srce stane
    i moje
    noge u
    "konzum"
    salje


    sa ozbiljno
    Margo,

    pismu cu ostaviti na planinama, kad mi dodje jerbo san je ovin rokon unistila...zaboravljan da...pisma nema roka ni vrimena...ja ×××××ca...

    Sta ima za veceru ljudi???


  24. #174
    cherry:)))
    Guest
    evo me, evo me, zapetljala sam se s nekim papirima, stas' kraj semestra.Eh tako mi i triba, kad necu u mladosti moran ucit u starosti )))
    Ma ovaj forum je posta gori od santa barbare, a bila san uvijerena da nista ne moze bit gore od toga!! a sta sad...)))
    a sad izvijestaj, ovde zima, brrrrr, sve svitli,skoro san pala sa balkona dok san stavila sve svicice, a za veceru san skuvala proljetnu juhu, podravkinu, domace je domace )))
    E fala na pozivu, sad si me sitila kako ja nagovaram mamu da mi posalje DHL-om smrznutu ribu overnight, ma ona nece, da se nece sramotit, ne znam sta joj je, inace sve moje ludosti poslusa)))))
    kisssssssssss


  25. #175
    dračita
    Guest
    čitaj s španjolskim naglaskom ovaj put ! ovo 6.22. pari kako da si ranoranilica, a nisi nego kasno ligalica. Ae lipo ti to dostudiraj pa se vrati, biće posla za friško znanje, a di su prednosti tipa: blitva, špinat i riba... koliko ti srce oće!!! Ja je neman (diplomu) a i da je iman, ne znan kud bi s njon. Ali zato iman posal koji uvik "visi", e, u slučaju da prominin državu da se lakše prilagodin !!!
    Je da san priko bare i onih par kilometara šta ih spominješ (ako san te razumila), ali ti je i ode ledeno, jutros oko 4 C s Buron... a kako je to brrrrrrrrrr... i sama znaš!!! Na kavu stoji uvik, a ako ne budemo mogle umuknit, produžićemo, pa dokle stignemo.. E toka i meni počet kitit i svićicama ukrašavat jer ga eko na tu... Govorija je moj sin "Krsmrs..... prije dite naučilo Božić reć na ingleški, nego na rvaški...
    see ya


    Margaritaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........

Slične teme

  1. Dragi moji
    By X File in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-06-2003, 13:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •