Stranica 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 228

Tema: A di ste, lipi moji?

  1. #76
    cherry
    Guest
    ajme judi nemojte vise o spizi, vi mi dodete ko saka u oko.Ja mislila vi cete mi sredit nostalgiju, a ono mi samo apetit otvarate."bem ti 'Jamerike, kad ni blitve nema)))) Uff evo i sad zvacem ovu njihovu kavu, atroke koji esspreso!!!
    Iden sad vidit kakvo je vrime, ima neka kamera na institutu, al' stalno gleda na Ciovo, nije da ga ne volin,al' sta je nisu mogli dat malo vise ulivo pa da vidin bar Brac)))))
    A o mojim iskustvima sa hranom cemo u zivo, to ce bit bolja prica od Nadalinine.A znate onu sta je nosila 10kg smrznute ribe od doma, a zakasnila na aviona u 'Vrankvurtu)))))
    hahahha Dave babe, jos cu se ja prije sa zenskima nac na kavi, hihi sad si gotov)))))



  2. #77
    Margarita
    Guest
    Cili san dan na poslu (to se zove Đovani Grozota)i nisan ništa kuvala. Za malo odmorit živce bacila san oko na druge forume.Bože sačuvaj. Uzalud ti je Davide otvarat ordinacije i prostirat kauče.Tamo je masu luđaka. Ma nebi sve uspija vižitat ni da radiš sve tri smjene...

  3. #78
    cherry
    Guest
    ahhh da ludaka, uvik se mislim, koliko idiota na tako malo prostora.Hmmm a i ja se nalazim tamo, brrr bizi, bizi, bolje ne razmisljat u tom pravcu.))
    Za kraj nicim izazvana, ali moram da kazem, Zivila mikrovalna))))


  4. #79
    DAVID B.ST.
    Guest
    Malo više ulivo i gledala bi Šoltu, tuko!
    A JA GREN ČA POTEPLIT ONO OD OBIDA (znate samo za manistru, he, he..)
    A nije bila samo kava, vengo i šniceli u toču (neopisivome), s piron kunpiron i vočnon salaton, koju nisan stiga pojist...i juva od verdure i tri vrste sira...AJME, GREN ČA JIST, JESAN MAZOHISTA!

  5. #80
    cherry
    Guest
    Slusaj ti mandrilo jedno, nije ni cudo da falijen koliko malo ili puno ce kameru okrenit, kad me muski cili zivot uce da je 20 cm dugo ko noga.Tom logikom da okrenu kamericu vasih 20 cm vidija bi se i Stobrec, a ne Brac.
    O hrani cemo drugi put jer sad trcim, sa brojem 10 na ledima))
    BTW ovde danas izbori, smrc ide Gulliani,ali kako su krenuli bit ce sapunica ko i sa prosima hihihi





  6. #81
    Margarita
    Guest
    Da 20 cm dugo ka noga...HA,ha Doture, dobro ti je rekla.
    Ma ti bi moga malo stat na balun sa svon ton spizon.Ne'š napravit prajca od sebe ča bi reka Napadač.

  7. #82
    divji cvit
    Guest
    Margarita di si našla samo ovu mikrovalnu, prva liga, padne mi na pamet koji put kad umorna dojen doma
    Ali tradicionalno je tradicionalno, i ukusno mmmm... daaa.. njam... A dotur bi pojia i mene ka doje iz vižite, nemoj se čudit..

    A vidi ovo o centimetrima, ludila, Cherry ma to su te učili oni šta mislu da si ćorava, a pravi muču o centimetrima. Oni "dejstvuju" )
    Btw. joke is a joke bat "Dave babe" (op.a.) je moje autorsko pravo. Nou hard filingz!!

    A di si Napadač? Ae, ne polažeš ti danas ispit!

  8. #83
    DAVID B.ST.
    Guest
    Čekaj, čekaj...a ha...još malo...evo ga, okrenija san je (kamericu). Kv(l)agu , ja san pravi i nesmin naglas, ali vidin Vranjic!
    Ae!
    (Cvita, gren te ča poist, pa čemo se vidit. Jubin te - mogu uskličnici? THX, !!!!!!!!!!!!!!)

  9. #84
    DAVID B.ST.
    Guest
    E da, skoro san zaboravija, Cherry čestitaj Cvjetogradu da fotelji gradonačelnika. Ja san mu bija, malo ka ono, logistika...
    Ae!

  10. #85
    cherry
    Guest
    ups, vidi sad ovo, jos cu ja dobit tecon po glavi, ma Cvita ja ti Davea tako iz navike, znas ono kad svi muski konobarice zovu "Draga")Ai dobro necu vise, eto casna pionirska.
    E jeee Mike je pobijedija, da vidimo sta ce sad on ucinit, ma bolje da je on, sa ovim bar znas da oce samo power, sve ostalo ima, oni drugi bi i jare i pare)))
    Nego, koliko mi vec pricamo o toj kameri, pa da stvarno nije grihota od toliko lipih mista po gradu ja vidin samo sumu, i to ne Marjansku, a je, nekad je i "Bios" privezan za mul))Ima li ko kakve veze pa da to makne malo))





  11. #86
    divji cvit
    Guest
    Asti, greš me ča pojist, haha...

    Cherry, časna pionirska je good enough, a i nisan baš tako divja, nema teće, bat autorska prava poštujmo (eh sad zvučin ka političarka!!) )
    Šala of roks

    Napadaaaaaač.... jesi uplatija loto, mi jesmo, "kombinovani" listić, sve naši brojevi. Bržeeeee, još malo do 16,00.....

  12. #87
    TERITORIJ
    Guest
    E kv(l)agu, sad kad san se naspava skonta san da nisan pozdravija Margaritu. Zato:

  13. #88
    cherry
    Guest
    hahah Cvita to sta ti kontas da tribas branit svoj teritorij,(jel obiljezen) svacam ko kompliment.A i cini mi se da su kilometri na tvojoj strani,ma zezan,i nadan se da vise ovo ne triban govorit, vec bi tribali znat kad zezan, a kad san ozbiljna (vrlo rijetko)A i ne triba to tako javno, ego mu (zna se)vec prelazi zadane gabarite )))

    Pozdrav svima, e nadan se da cu bar kavu popit od onoga ko dobije na lotu. just for the record i ja igram vamo, e kad bi se ova dobila to bi bilo slavlje, ma koji docek za Ivanisevica))


  14. #89
    DAVID B.ST.
    Guest
    Nezna se, jer san uvik u liberalima i nisan nikad bija u "zna se"!
    Dakle, oču još....(bili, bili, ale aleeeeeeeeee, tvoja su diiiiiiica uvik uz te beeeeeeeee).
    Ae!

  15. #90
    divji cvit
    Guest
    A vidi njega ka Terirorija… ) to samo njemu more past na pamet…Dok ja peren blitvu (sorry Cherry što ti činin gricule, ali dala si mi ideju), on se opet skita… Za kaznu će spravit polpete, jel? Ma voli on kuvat )
    Da obilježen, još pitaš!!! Za to san se odma pobrinula,.. A e, ovo ti je njemu ka kvas došlo, dobro govoriš, stra me da ne prikisne…

    A za loto, e kad bi se oni gori smilova, ma ne kavu, nego i na i špinat računaj !!!
    Pozdrav
    Cvita

  16. #91
    Napadac
    Guest
    Staaaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeee ne vici cujen te...btw. koji su brojevi izvuceni??? Os mi kupit onu Alfu??? Njam

    Zviri di si ti meni?
    Trisnjice ccccccc da kava? Platiti cu vam sve dugove i dati djeparac da mozete otic na palacinke jerbo od Margaritinih vidin nista...i jos grije u mikrovalnoj a gospe di je ovi svit otisa )

    Drugacija

  17. #92
    divji cvit
    Guest
    Dunque, Njapadaču izvučeni su krivi brojevi , od naših samo oni moj 33 A što bi bilo kad bi bilo, ajme !! K' vragu, a ko bi i povirova da se to dogodilo

  18. #93
    cherry
    Guest
    Jutro, evo me sad vama kad su me oni gore naljutili.Sad cu ja ovde ogovarato one gore, e zensko!!!
    E steta brojeva, a nista, ako se ne obogatimo do lita, evo svecano obecajen da cu ja platit kavu, samo da tecaj ostane ovakav, mislin moze rast, samo da ne pada!!!
    Iden sad popit kavu, vidit Slobodnu,a onda malo radit !!!E ni ovaj zivot u tudjini nije sta je nekad bija!!!



  19. #94
    divji cvit
    Guest
    Ah ah.. upravo saznajem iz neimenovanog izvora da imamo pogođen još jedan broj !!! Naime, radi se o broju 22 !! Ajme ludnice, čak dva )

    Ako se ovin tempon nastavi, ima bogami izgleda , cherry ništa ti ne brini, nać će se koja kuna za kavu !! Špinat ne spominješ, mora bit da ti je blitva no. 1!?

    Napadač ni riči, a? A more bit da si ti nesritnik koji je dobija!!

  20. #95
    cherry
    Guest
    a koliko brojeva triba da se dobije sta i kad je uopce izvlacenje, al to nije bilo u vecernjim satima.opet nesto muckate, neka, neka, samo da sta smuckate))
    Ajme spinat san zaboravila komentirat, ma volin ja sve zelenje, ko prava Anka,ali imas prav', blitva je No.1))

  21. #96
    DAVID B.ST.
    Guest
    Sad san se vratija s tzv.Ljubavi i Prijateljstva pa mi se povrača zbog-radi nečega. Zato mi nije ni do spize ni do orza s kunpuson...
    Samo da vas sve pozdravin i kažen da nije nas 4,5 (jerbo je Margarita nigdi isparila), nebi nikad došli do stotkice.
    A ovako očemo...
    Inače, ovo san ja kad mi se zbog nečega riga...Bavin se ljudskim sudbinama, a nikako da se naviknem na ljudske karaktere.
    Živile beštije!! Tako su jednostavne, prirodne, spontane i lišene svake patetike i lažnoga morala...
    Ae!

  22. #97
    Margarita
    Guest
    Prijavak!
    Radin čoviče.

  23. #98
    cherry
    Guest
    Alo ekipa!!
    Margi to sta radis i nije ti neko opravdanje))) E sta ti je to doslo sa demokracijom, mora se i radit, a sican se kad mi je mama vikala po kuci da jedva ceka Ponediljak da se odmori.E necu van sad rec firmu di je radila)
    Nego glede bestija, ajde, ajde nemoj tako, jerbo da imas moju macku, kojoj san se BTW, smilovala na ulici,nebi tako mislija.Pa ta mi svako malo dode sa podmlatkom, moja mama ima ime za nju, ali nesmin ga ovde rec))
    O onima par katova gore ne bi trosila previse rici, mislim ljudska glupost me uvik "odusevi", ali patetika ubija!!
    I zato iden i ja ca, zbogom, nema me, adio....do Ponediljka!!!
    Zdravi i veseli bili i nemojte puno jest preko vikenda!!!


  24. #99
    DAVID B.ST.
    Guest
    Tel mi vaj aj dont jalk maaaaa aa n dejs, Tel mi vaj aj dont lajk (ups, tek san sad vidija ono gori!).....
    A o mački, koja mi je upravo protuzakonito upala u kužinu...čekaj malo....izbacija san je, MI NE GOVORI!!!
    Naviknuta uvik na isto vrime, zimsko litnje, svejedno, uvik mi skine lancun ili zimi dekicu malu, ka ono , oče jist svoje kuglice. Je, samo liti to bude u 5 (PET!) ujutro, a zimi je več podnošljivijih 6. (nesmin puno šestic, da nebi ko čakod pomislija!).
    A jema s njon i gorizi stvarizi...
    Ja san 99 (ups., ne okrečite naopako, jer bi ukupno moglo bit 666!!!). Ko če bit 100??
    Inače - zna se, u Jugoplastici he he!
    Ae!

  25. #100
    DAVID B.ST.
    Guest
    Ma nisan moga izdržat! Nebi odgovaralo mom karakteru! Mora san zakucat...jeeeeeeeeeeeeeeeesssssssss!
    100 !!!!

Slične teme

  1. Dragi moji
    By X File in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-06-2003, 13:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •