Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: PLAVUŠE!

  1. #1
    Srecko
    Guest
    http://www.geocities.com/srecko

  2. #2
    RAF
    Guest
    Stoji Mujo kraj fontane sa sapunom u ruci htjedoh da se okupa,kad naidjose tri plavuse.On brzo skoci u fontanu stavi sapun u usta i pretvara se da je kip.Cure se odlucise okupati te se skinu gole i uskoce u fontanu.U tom casu jedna povuce Muju za ×××××, kad on ispljune pola sapuna.Kaze prva "Joj gle ja dobila pola sapuna",i druga odluci napraviti isto i gle dobije drugu polovicu sapuna.Dodje i treca ,povuce Muju za ××××× i vikne "joj gle ja sam dobila tekuci".

  3. #3
    ant
    Guest
    vic ti je mrak! )

  4. #4
    plavuše
    Guest
    dobar je


  5. #5
    Slatkica
    Guest
    ŽIVIO BLAJH!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    carly
    Guest
    hoće li ti se ovaj svidjeti...evo:
    Bio je sprovod kardiologa(doktora za srce).Obitelj mu je napravila lijes u obliku srca...Svi su plakali na sprovodu,samo se jedan čovjek sa strane cijelo vrijeme smijao.Priđe mu jedan čovjek sa sprovoda i upita ga:"Čovječe,pa što je tebi,svi plaču,a ti se smiješ!"Ovaj odgovori:"Vi ste njemu napravili lijes u obliku srca,a što ćete meni,ja sam ginekolog...?"
    P.S-ne moraju svi vicevi biti o plavušama........ )

  7. #7
    Battlezguzer
    Guest
    Ide plavuša ulicom, i vidi na banderi piše PRODAJE SE STAN. Ona počela kucati i neprestaje. Dođe do nje policajac i pita ju zašto kuca. Ona kaže vidjela natpis prodaje se stan, počela kucat a nitko se ne javlja. Pokuca policajac i zaključe: Da baš čudno, svjetlo upaljeno, a nitko se ne javlja

  8. #8
    KEKI
    Guest
    VIC TI JE SUPER. DAJ JOS JEDAN TAKO
    DOBAR.

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    307
    Rep Power
    2236
    GROBLJE,MRKLA NOĆ.MUJO NA SPOMENIKU ×××× NEKU GOSPOĐU,UTO NAILAZI HASO PA GA PITA:ŠTA TO RADIŠ BOLAN,DAJ I MENI MALO?A MUJO MU ODGOVORI:TU TI JE LOPATA PA SI ISKOPAJ JEDNU!!!!!

  10. #10
    Nadia
    Guest
    Zašto plavuša voli munje?
    Misli da je slikaju!

    Zašto se plavuša penje na stakleni zid?
    Da vidi što je s druge strane!

    Što kaže plavuša doktoru kad sazna da je trudna?
    "Jeste li sigurni da je moje?"

    Što plavuši piše na grobu?
    Napokon legla sama.

    Što plavuša radi kad se probudi?
    Ide doma.

    Majka plavuša kčerki plavuši: " Već ideš van? Ako ne legneš do deset, vrati se doma!" )

  11. #11
    Nadia
    Guest
    PLAVUŠE, nemojte se ljutiti! I ja sam i sama plavuša, i to prirodna, a volim se ponekad našaliti na svoj račun!!!

    PEASE!!!!!!

  12. #12
    al
    Guest
    Zaustavi plavusu policajac i zatrazi od nje vozacku dozvolu.
    Plavusa "kopa" po torbi, ali je ne moze naci. Policajac kaze: ma znate, to vam je ono sa slikom...
    Plavusa pogleda u ogledalo i kaze: ah napokon i pruzi ga policajcu, a na to ce on: pa zasto niste odmah rekli da smo kolege?!

  13. #13
    Isabella
    Guest
    cool hahha

  14. #14
    Isabella
    Guest
    ma daj samo neka pricaju(to rade zato sto nas obozavaju) )

  15. #15
    Bubimir
    Guest
    Jel tu moja mama?

  16. #16
    Bubimir
    Guest
    Odkad plavuša koristi vibrator sve češće ide zubaru!

  17. #17
    ciribiri
    Guest

    a ne znam je li plavusa

  18. #18
    opasna
    Guest
    ludnica hahhahahahah )

  19. #19
    ĆELAVICA
    Guest
    što plavuša radi u pustinji?
    usisava!!!!!! )

  20. #20
    ---KRAWOLJUB---
    Guest
    Ĺ×ta je stereo za plavuĹĄe?
    -Kad skine čarape i baci ih na jednu stranu a zatim gaćice na drugu, pa se čuje i sa jedne i sa druge strane!!!

  21. #21
    ---KRAWOLJUB---
    Guest
    Uh-Nepodrzava lijepa nasa slova nis.
    -Sta je stereo za plavuse?
    Kad skinu carape pa ih bace na jednu stranu a zatim gacice na drugu, pa se cuje i sa jedne i sa druge strane!!!

  22. #22
    ---KRAWOLJUB---
    Guest
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=472 border=0>
    <TBODY>
    <TR>
    <TD class=naslov-crna>TOP secret
    </TD></TR></TBODY></TABLE>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=472 border=0>
    <TBODY>
    <TR>
    <TD>
    <TABLE cellSpacing=3 cellPadding=0 width="100%" border=0
    text="#000000">
    <TBODY>
    <TR>
    <TD width="90%" bgColor=#e2e2e2 colSpan=2
    height=20><SPAN class=naslov-crna>
    <MARQUEE><FONT face=TAHOMA
    color=blue>.........Safe?!?.................... .................................................. ..Secure!?!?...................................... ............ANONIMITY?!?.......................... ................................THERE
    IS NO FEAR ABOUT
    THAT!............................................. ...IF
    YOU
    HAVE.............................................. ....................A
    POWER OF
    MIND!...........................................&l t;/FONT></MARQUEE><FONT
    face=tahoma color=red>
    <CENTER>There is no Knowledge that is not a
    POWER!</FONT></CENTER>
    <HR>
    <FONT face=tahoma color=blue>
    <CENTER>--nETaNGEL--</CENTER></FONT></SPAN></TD>

  23. #23
    ---KRAWOLJUB---
    Guest
    PLAVUĹ×A NASTAVNICA

    Nastavnica 1.srednje po prirodi plavusa,ulazi u ucionu te kaze;-Pojedinim pojedincima se NEDIZE kad ja ulazim.-Opomenem li vas jos ijednom izbacit cu vas bez opomene.-Ovako bezobrazni nisu bili ni oni ucenici u cetvrtom vijeku prije nove godine.-Jel se cujem ja od pozadi,dozvolite mi da u naletu svrsim s ovim i predjemo s teme na temu.
    -Perice sta pricas ti telac jedan?-Da znas da me nisi zadovoljio,nek ti otac sutra dodje!!!
    -Gdje sam ono stala?-na parkiraliĹĄtu ah da ova ucionica se nalazi u stambenim zgradovima pa je vejoma zagusavajuce,-daj izluftajte prozore da se temperatura ohladi.-Zbog tog vam inije dobra koncentracija paznje.-Ko "GA" nema?-dobro svi "GA"imaju!!!-LJubice ustani ti si dobrovoljac,sjedni tamo na mijesto i dođi odgovarati.-Ova je ploca posljednji krik tehnike,hajde LJubice uradit cemo zadatak pod brojem"A".-Pazi samo po ploci nesmijemo pisati olovkom i gumicom,a plastelina nema.Dobro evo bar za prvu ruku kreda.-Pisi LJubice već si trebala biti gotova,-pisi;-iks minus pa na kvadrat,to sve stavi u viticastu zagradu,puta malo slovo tri.-Ovaj zadatak inace nema rijesenja ali cemo ga mi ipak uraditi!-Hajde ljubice...evo ga sve je tocno ali ipak negdje postoji greskica.-Ovo sve uvijezbavamo za srijedu kad cemo pisati nenajavljeni test;-Jel slusate vi sta ja pisem?-Slusate moj ×××××.Dobro ljubice svrati na svoje mjesto i sjedi lijepo kao ĹĄto i svi ostali stoje.-Ivice ××××× ti materina opet krekeces,-Valjda sam ja glavna zaba ovde!-Hajde ustani ako imas muda i odgovori mi na pitanje;-Kineski zid je visok 15000 km....ovaj ne znala sam ja to,ali sam pogrijesila....sirok je 5 km....ivice pomozi....eee opet me nisi zadovoljio,-nek ti tata dodje i prekosutra!-Evo ce i kraj dana,sutra za domacu zadacu napisite;-Koje je godine tekucina isparila iz vode,-Koji je stroj prije otkriven parni ili neparni?-i zadnje sta bude ako je lakmus u obliku plave boje;-eto i zvoni,-Ha pojedinci sad vam se dize kad vam okrenem dupe tako i treba,cao!!!

  24. #24
    ---KRAWOLJUB---
    Guest
    Unilazi plavusa nastavnica u razred,ucenici se nadigli a ona ce;- GOOD DAYS indijanci,hajde sjedaj dole sta ste se toliko nadigli!!!-Da odrabotimo jos ovaj sat vec mi je pun nos svega,-Nego da ja vas zbrojim;-0;1;2;3;4;5;6;ziben;8;9-znaci danas vas ima oko 10 ako ne i manje!!!-Cuti Perice!-cuti,cuti i pusi otac ti nije dosao da znas da nisam zadovoljena ni ponasanjem tvog oca.Jel se cujem ja pozada?-Pun mi vas je ku..kuruz vise stalno se moram "derat" zbog vas.Bit velik znaci bit neshvacen!-Danas imamo procitati jedno stivo nije Romeo i Julija ali nesto slicno!-Ko ce ajde ljubice ti si dobrovoljac,hajde uzmi hrvatsku početnicu otvori 69 stranicu citaj da te svi slusaju.Cuti perice tupamaros jedan.Ljubice potegni pricu-"Zaklacu starog pijetla!-Pa nemoj sta ce mladi on je jos neiskusan!-Ma kakvi neiskusan vidis da sve kokosi lete za njim!-Ma one to prkose starom pijetlu,-Ali ako ga zakoljes,one ce isfolirat mladog pjetla i popljuvace ga,pa ce se sav jadan i bijesan baciti sa cardaka na glavu nece se on s kokosima jebavat" -Dobro disi ljubice ××××te sta si se toliko uzbudila,-Dakle djeco doista dramaticna prica,za domacu zadacu napisati;-ko je ovo cito?-Ko je glavna zaba u ovoj zalosnoj prici i sta je pisac ovim time htjeo reci jos za vrijeme malih nogu?-Perice nemozes biti dobar kad si pravljen u mraku ali smanji volumen,sta se deres okolo ja se smijem "derat" ti ne!-Kakvo li je to pecinsko ponasanje seljoberu jedan.-Mogla bi ti dati crveni pa da iduce polugodiste nemozes biti na prvom satu!-Eh da i zatvori onu svoju kapijetinu da me onaj tvoj loncoliz jos za dupe neugrize,-skace po meni koda mi na majici pise ×××× me!-Uh malcice mi se termostat otkacio!-Eto i zvoni izvinite sto vam okrecem zutaru cao!

  25. #25
    ══════â•
    Guest


































Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •