Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Jedna velika SRAMOTA!

  1. #1
    zasto?
    Guest
    mislim da je sramota da nase ministarstvo skolstva nema web site!
    <br>
    hrvatska je u takvom zaostatku da je to vise tuzno gledati!
    <br>
    zivim vani i kada sam zeljela naci jednu informaciju online-NEMA!!
    <br>
    a zasto sam isla online traziti informaciju? zbog toga sto kad sam zvala ministarstvo skolstva u zagrebu, trebalo mi je 2 tjedna(da dva tjedna) da &quot;ulovim&quot; doticnu gospodu koja bi mi mogla dati neke informacije (jer pokusavam upisati sina na fakultet u hrvatskoj).da barem tako osnovnih stvari nema,to nemogu vjerovati!

  2. #2
    informirana
    Guest
    adresa je www.mips.hr
    <br>
    Ali ako se radi o upisu djeteta na fakultet morat ćete potražiti stranicu Ministarsva znanosti i tehnologije, budući da Ministarstvo prosvjete i športa obuhvaća predškolski, osnovnoškolski i srednjoškolski program odgoja i obrazovanja. A da je sramota kako naše Ministarstvo prosvjete funkcionira apsolutno se slažem, ali ničem se ne čudim, jer birokracija je u svakom sistemu ista.

  3. #3
    di
    Guest
    Radim u našem školstvu i ono što vam mogu savjetovati je jedino to da n ne trošite dalje energiju na to kako upisati sina kod nas na fakultet jer su stvari u našem školtvu u odnosu na ono čemu težimo i o čemu se priča u takvom paradoksu, da čovjeku dođe muka kada vidi gdje je i kako smo nemoćni - upravo mi učitelji koji želimo nešto učiniti, obični učitelji, a veliko Ministarstvo nema ni svoju stranicu... knjige bih mogla napisati o nedostacima našeg školstva, a o kasnijem životu u hrvatskoj da i ne pričam.

  4. #4
    pogledao stranicu...
    Guest
    ...i u 1 minuti nasao stranicu ministarstva prosvjete. Ova gospodja ocito nije vicna WEB-u i ne zna kako da pronadje i gdje da pita! http://www.prosvjeta.hinet.hr/mips/index.asp

Slične teme

  1. velika potrošnja
    By 7777 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-04-2004, 23:06
  2. Jedna calibra manje
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 79
    Posljednji post: 18-11-2002, 13:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •