Rodjena sam sarajka. i ponekad kad imam vremena i sansu naravno doddjem na forum da vidim sta ima novo i samo mi se zgadi. ne mogu da shvatim dali raja stvarno misli ziviti sa cetnicima koji su nam napravili ono sto jesu i dali im toliko smetaju one zene iz srebrenice koje su u vogosci? pa bolan ljudi njihovi su muzevi, braca, sinovi dali zivote za vogoscu. svi mi znamo da je srebrenica zamjenjena za vogoscu i ko to ima hrabrosti da njima kaze da su bas one papci kako ih vi nazivate. gdje ce vam dusa ili dali su to one samozvane sarajlije koje su spuru dale na pocetku rata i podrzavali nas iz njemacke itd. jer da su bili dan u ratu pa sa ciglana isli na vodu na bistirk pa tako dva puta dnevno cisto sumnjam da bi im to smetalo.........................................ra zocarana sam........ali ipak mislim i ti sto se prestavljaju kao sarajlije da su to ipak DOSLE poslije drugog svjetskog rata.......naravno dosle iz sandzaka ili negdje istocne bosne............................................. .toliko