Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: NE MOGU DA SHVATIM

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    europska unija
    Guest




  2. #2
    paromlin
    Guest
    Hajde nema veze sto su pod svakim kamenom, nego mene muci sto su prije bili normalna raja, ko i svi drugi.A vidi sad belaja, od kako se Alija probi za predsjednika svi postali TURBO MUSLIMANI.

  3. #3
    srbin
    Guest
    eee moja "sarajko", pojma ti nemas! eto ja zivim u sarajevu znaci tvoj sam neprijatelj, ali ja tebe ne gledam ko neprijatelja, samo kao osobu kojoj je mozak ispran kojekakvim glupostima.
    hrvatica sto ne izlazi iz dzamije - bravo livadicu! ja se bar ne stidim reci ko sam. doduse ne znam po cemu sam srbin, ali kazu da jesam. srbiju sam vidio na televizoru, a nisam ni vjernik, ali kad tako kazu mora da je tako...
    eto moja "sarajko" meni u II sv. ratu ustase pobile sve sto su stigli od familije u jednom selu u hrvatskoj (da ja vodim porijeklo sa sela, iako sam rodjen u ovom gradu, ali nisam sarajlija sto sam rodjen, nego zato sto sam ODGOJEN tako!), i sad bi ja trebao da mrzim sve hrvate jel'de? ali nisu njih ubili hrvati, nego ustase. pa opet mi to ne smeta da neizmjerno volim svoju curu koja je hrvatica! mada mislim da to nije nesto cime ja treba da se ponosim, to je meni skroz normalno, ali pored ljudi ovakvih kakvi jesu, JA SE TIME PONOSIM zato sto sam za razliku od "sarajke" i njoj slicnih COVJEK i nemam predrasuda!!!

    pozdrav LJUDIMA

  4. #4
    covjek
    Guest
    Srbin koji zivi u Sarajevu, Splitu, Zagrebu, Pristini itd je COVJEK BEZ PREDRASUDA, SVIMA DOBRO POZNATO!

  5. #5
    BOSANKA
    Guest
    VODITE LJUBAV A NE ××××NI RAT
    EJ SPLICO U PRAVU SI SAMO SE BOJIM DA MI KAKO SMO GLUPI I NECEMO IMATI STA DA IZGUBIMO

  6. #6
    BOSANKA
    Guest
    VODITE LJUBAV A NE ××××NI RAT
    EJ SPLICO U PRAVU SI SAMO SE BOJIM DA MI KAKO SMO GLUPI I NECEMO IMATI STA DA IZGUBIMO

  7. #7
    Alko
    Guest
    Mislim da se svi vasi postovi svode na to da li treba mrziti pripadnike druge narodnosti poslije ovog rata. Evo i mog misljenja.

    Poslije ovog rata ljudi gledaju potpuno drugacije na pripadnike druge narodnosti nego kako su gledali prije rata. I to sa razlogom. Jer svi mi koji smo prezivjeli rat znamo kako su nam dojucerasnje komspije odlazile iz komsiluka preko noci i bjezali svojoj matici (bilo Srpskoj ili Hrvatskoj). Ja licno nemam nista protiv Srba niti Hrvata, ali poslije ovoga rata na njih gledam SIROKO otvorenih ociju. Svaki njihov potez za mene je bitan, jer ne zelim da opet provedem onih crnie godin rata.

    A sad da se osvrnema na ono TURBO MUSLIMANI. Izvini ako nisi znao U Bosna je bila i prije rata zivjelo pretezno muslimansko stanovnistvo .Nisi imao razloga da gledas da li neko ide u dzamiju ili ne. A sada moras, jer ne daj boze da ti neki dobar haver ode na dzuma namaz ili nesto slicno. Pa ja mislim da bi bio smak svijeta.

Slične teme

  1. JEL MOGUĆE........
    By qwery in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-07-2003, 14:37
  2. MOGU LI SE OPAMETITI ILI ĆU VJEČNO OSTATI OVAKAV
    By Fabiasdiyahoo,com in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 06-03-2003, 22:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •