Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: ĆEVAPI OD SVINJETINE

  1. #1
    HVO
    Guest
    FRA IVO I TI SI MI NEKI SUMNJIV A DA NISI MOZDA FRA IDRIZ .

  2. #2
    H V O
    Guest
    VOLE LI BALIJE ĆEVAPE OD SVINJETINE

  3. #3
    fra Ivo
    Guest
    jeli ti to jedino sto znas upitati ?
    <br>
    Mogu ti reci da su pre suhi.
    <br>
    cevapi su se uvjek pravili od teletine i janjetine.Svinjetina je dpobra za raznjice.

  4. #4
    Fra Ivo
    Guest
    Pa dobro ako ti se ne svida moze Franjo Ivkovic

  5. #5
    HVO
    Guest
    NE , NEK OSTANE FRA IVO JER TO MI JE LJEPŠE ALI AKO TO ZAISTA JESI .

  6. #6
    Bošnjak
    Guest
    UUUSSSTTTAAAŠŠŠEEE!!!

  7. #7
    MUSLIMAN
    Guest
    ××××× VAM SVETO TROJSTVO

  8. #8
    Adonis
    Guest
    Nije mi jasno ljudi gdje vi zivite?U trinaestom vijeku???????????Jer tako mi izgleda.Imali ste priliku za izrazavanje svojih divljastava prije deset godina.Pustite sad malo normalne ljude da zive.Ili drugim rijecima skinite nam se s k.... i ostanite u svojoj mracnoj (h)istoriji!!!!!!!!!!!

  9. #9
    yupendi
    Guest
    CONTRADICTIO IN AJDECTO
    <br>
    <br>
    Mr. H V O, ocito nisi prosao kroz sto si trebao u zivotu, pa pises takve kontradiktorne nazive, zasto otvaras stare rame? Gdje li si samo ti bio dok se pucalo?
    <br>
    <br>
    Fra Ivo, da, cevapi se ne prave od svinjetine, vec od junetine i teletine, inace bi bili bljaaaak.
    <br>
    Nije bitno jesi li fra Ivo ili Idriz, jedan je bog.

  10. #10
    Hrvatin
    Guest
    Rodio se turčin živio ko Hrvat umro ko Srbin.(RADI INTERESA)
    Rodio se musliman živio ko BOŠNJAK a ko zna u kakvoj če vjeri umrijet.(RADI INTERESA) )

  11. #11
    ante pavelić
    Guest
    ---balija--balija----//--,dobar balija mrtav balija!!!;-(

  12. #12
    ANTE_SARAJEVO
    Guest
    Pavelicu, ×××× si mater svoju, da si ti Pavelic ne bi ti takvo nesto palo na pamet da kazes Bosnjacima...mars majmune...a vjerojatno si i srbin...

  13. #13
    PITAR
    Guest
    ma pusti primitivce nek se izrazavaju. valjda im je to nacin na koji inace govore jer su rasli i ostali u sumi da jedu svinjetinu

  14. #14
    PAVA -X
    Guest
    a nemogu vjerovati da postoje tako glupi ljudi! baš si jadan,takvi ko ti se samo greškom rode! ××××× JA TEBI ALAHA!

  15. #15
    katolik
    Guest
    Svinji koja psuje Sv.Trojstvo:umjesto nečije svetinje pokušaj s svojom nanom ili mamom - vjerujem da bi ti bilo prikladnije. Divljaci to inače tako i rade. kaj ne?!

  16. #16
    serbia
    Guest

  17. #17
    bez komentara
    Guest
    jeste nadareni nema sta;izgleda da vam ××××× i ostale stvari ne izlazi iz usta

  18. #18
    mojti
    Guest
    pavelicu !!!

    stisni dupe pa dodi na prag kuce u kojoj ti je idol roden !!!

    a ako ne zna gdje je to , samo napisi , rado cu te poduciti

  19. #19
    zenicanin
    Guest
    Ljudi mrzim sarajevo, ali ove ustase tek mrzim... Koji vam je ×××××, nacionalisticki, mater vam ×××××!?

  20. #20
    koljem ustase
    Guest
    gdje ste ustase nane vam ga sprcim umro vam je i onaj glavni ××××× sto ga toliko gledate ko da je pao sa kruske nesto je sav jadna majko drhto haman je se puno naguto kurcina pa mu posljedice naskodile a aaaa ustase bem vam kulturu i majku ×××××sku mi muslimani barem vjerujemo u boga a vi vjerujete u neke smrdljive svijece i u onog ×××××a aaaaa uuu koji ste i baltazari uslje jedne

  21. #21
    srbin i ustasa
    Guest
    primitivce jedan kad si opsovao sv.trojstvo okaljao si svoju jadnu i bijednu dusu.IDES U PAKAO

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •