Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: SRBIJI SE ŽURI

Senior Member
    Datum registracije
    Jan 2005
    Frustriran sam zato sto zivim u Srbiji u nakaznoj zemlji koju Srbi ne nameravaju da civilizuju i urede zato sto misle velike misli kojima su obuzeti. Svaki normalan covek je ovde frustriran. A po forumima cekam ideologe zla zbog koih sam frustriran da se pojavie, i onda se tu obracunavam sa njima kako znam i umem (i za sad mi dobro ide) , zato sto nemam para da kupim snajper i logisticki podrzavam primenu istog.

cigo-lik
    Guest
    a zasto ne ides u svoju civiliziranu konjusnicu , dobio bi odma i posao za maskiranje jasenovca.

Razumijem...
    Guest
    ...ja Slavoljuba! I ja bi se tako osjecao da sam u Srbiji! No mogu te Slavoljube utjesiti. I tamo ce jednog dana biti bolje. Nisam siguran da ces ti to dozivjeti, ali bit ce!

A ti Fred? sta cemo sa tobom? kazi nam koja ti je domovina? Slavoljub se je tovno izjasnio? Kad ces se ti?

blento
    Guest
    OD×××× BRE SLAVOLJUBE,HRVATSKI GUZOLJUBE
    ako je tebe sramota sto si SRBIN (SRBIN uvek pisem velikim slovima, jasno vam je zasto)mene nije!
    ja sam ponosan na SRPSTVO, ja sam SRBIN!

idi bre slavoljube (ime ti pisem malim slovima, znas i zasto) na smrdljivi propali zapad i postani katolik!
    sramota slavoljube takve stvari ovdje na ustaskom forumu pisati - SRAMOTA!

Jadan
    Guest
    blento, jos ti hrvatski ×××××
    viri iz usta. Ajde ×××× se
    ponosni ciganine.

kragujevac
    Guest
    SRAMOTA slavoljube, stvarno SRAMOTA!
    IZDAJNIK SI JADNA TI MAJKA TVOJA!

SLAVOLJUB.Grga
    Guest
    Ja nisam nikakav Srbin ja sam Grga -espo koji smrtno mrzi te Srbe, ratrujem sa srbima ne biram srestva , cas sam srbin koji mrzi srbe cas sam hrvat koji bi ih unistio sve do jednog samo da ih mrzim nije vazno na koji nacin jer se osijecam jako nisko u njihovom prisustvu.

SLAVOLJUB.Grga
    Guest
    Ja nisam nikakav Srbin ja sam Grga -espo koji smrtno mrzi te Srbe, ratrujem sa srbima ne biram srestva , cas sam srbin koji mrzi srbe cas sam hrvat koji bi ih unistio sve do jednog samo da ih mrzim nije vazno na koji nacin jer se osijecam jako nisko u njihovom prisustvu.

pa onda izvini
    Guest
    za ono sto sam ti rekao!

kud se ...
    Guest
    ..to Srbiji zuri? STALNO???

Ja se pitam...
    Guest
    ...a??? Kuda se to Srbiji zuri? pa dobro je tamo i predobro! Ne valja srljati i menjati bnesto sto je dobro, bolje nego sta je ikad bilo!

Slične teme

1. KOMUNIZAM PROPAO, U SRBIJI NE
    By sompompirovi in forum Politika
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 04-11-2006, 12:56
  2. BOJKOT REFERNDUMA U SRBIJI
    By CANAK in forum Politika
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-10-2006, 18:20
  3. SRBIJI se žuri
    By Čedomir Jovanović in forum Politika
    Odgovora: 2