Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: dvd u pcplayu u novom broju neradi

  1. #1
    ljuti_citalac
    Guest
    dali je doslo do seriske greske ili sam ja jedini peh kojem je doslo do neke kreske sa dvd

  2. #2
    Anger
    Guest

    Ni meni DVD uopcw ne radi, imam Lg dvd i uopce ne mogu nista pokrenuti

  3. #3
    BigM
    Guest
    Ha meni radi. A, slatki demoi i modovi za GTA VC. )

  4. #4
    aefasefafasefd
    Guest
    pcplay je ×××××× i uvijek ce ostati hacker rulsssssssssssssssssssssssssssssssssssmmmmmmmmmmmm mmmmmmmkdddddddddddddddsččččččččččččč

  5. #5
    aefasefafasefd
    Guest
    pcplay je ×××××× i uvijek ce ostati hacker rulsssssssssssssssssssssssssssssssssssmmmmmmmmmmmm mmmmmmmkdddddddddddddddsččččččččččččč

  6. #6
    REmix
    Guest
    Meni radi perfektno..HAHA

  7. #7
    joso
    Guest
    Možda malo kasnim ali meni DVD iz broja 68 isto ne radi.Može li mi itko pomoć?

  8. #8
    W1k1n6
    Guest
    Ako nekome ne radi DVD, a provjerio ga je i na nekom drugom kompjuteru, neka nam ga posalje u redakciju na adresu: PC Play, VIDI-TO, Florijana Andraseca 14, 10000 Zagreb, ostavi svoje podatke i mi cemo mu ga zamijeniti. Ispricavamo se, ali ponekad se desi da iz tvornice neki DVD dodje ostecen, na sto urednistvo ne moze utjecati.
    Sorry,
    Igor Secen_W1k1n6
    glavni urednik
    PC Play

  9. #9
    Igor S
    Guest
    Glavni urednik ? Hmmm a je li ?
    Da to netko nas ne vara ... hmm

  10. #10
    v-man
    Guest
    očisti si hard sa spybotom i sve će radit ja imam lg gsa-4120b i asd sve lijepo radi

  11. #11
    bbch
    Guest
    Meni je Lg dvd malo glasnije radio dok je pcplayed dvd bio unutra, ali je dvd svejedno pročitao...

  12. #12
    Dax
    Guest
    Ajd nek još jednom neko kaže da je pcplay ×××××× pa ću mu nabit hacker i bug na nos. Ono je urednik PcPlaya 100%. Pročitajte u PcPlayu ili mu pošaljite pismo. Niko nije savršen, pogotovo tvornice koje rade DVD ove.<br><hr><font face="Impact" size="+1">UT Rulz</font>

  13. #13
    Tomek
    Guest
    PCPLAY RULEZ!SVE RADI SAVRŠENO (OVO GOVORIM LJUDIMA KOJI SU GORE NAPISALI DA NE RADI DVD I DA JE HACKER BOLJI)I NEMA BOLJEG DVDA PCPLAY RULZZZ!!!!!!!!!

  14. #14
    Dax
    Guest
    Tako je Tomek

  15. #15
    Gamer#1
    Guest
    Meni radi savršeno...,opa sečen je bio ovdje..jš ga nisam uhvatio na nekom wolf serveru..

  16. #16
    Gamer#1
    Guest
    Bravo Tomek...PcPLay Rulez..

  17. #17
    Dax
    Guest
    bravo, gamer, kad uhvatiš sečena javi što prije.

  18. #18
    Gamer#1
    Guest
    Dečki jel ko za turnir u W:ET ko bi igrao,neka napise poruku, kada nas se sakupi organiziramo i haklamo..

  19. #19
    Dax
    Guest
    a kaj ja znam, možda, ne želim te jako rastužit

Slične teme

  1. Nagradna igra u 100om broju...
    By Czech in forum Nastavnici
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 12-07-2004, 12:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •