Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Kako kupiti polovan auto ?

  1. #1
    littleboy
    Guest
    Zdravo ...
    Posto ovih dana planiram da kupim auto, tacnije Golf II 1.8 GTI 16v probably .. (alfisti, nemojte da me napadate pls. l ) interesuje me na sta da obratim paznju najvise ? Cuo sam da sipaju neko gusto ulje, da ne bi pusio nazad .. i slicno ?

    Unaprijed hvala.
    <br><hr>

  2. #2
    HONDA A
    Guest
    Najsigurnije-povedi mehanicara prilikom kupovine.<br><hr><font color="red">HONDA - The Power of Dreams
    Honda - PERFOMANCE FIRST</font>

  3. #3
    littleboy
    Guest
    Da, razmisljao sam i o tome .. ali ono kontao sam ako neko ima nekih tipova da ne vucem sad ljude i slicno...
    Najvise me ×××× sad to za to ulje, to mi je rekao stari, a prije toga nikad nisam cuo za tako nesto ..ima li nacina da se provjeri to ?

  4. #4
    Black Knight
    Guest
    odokativnom metodom pipanja ulja na sipci eventualno??

    moj savjet ti je da kupis nekoga s najlosijom masinom ali limarijom i ostatkom love napravis generalku...

    barem cu ja tako napravit s kalibrom turbo uskoro... a kalibra turbo je dosta mladji auto od golfa II

  5. #5
    Mehanicar
    Guest
    idi mjeri kompresiju na full ohladjenom autu i to ti je to 50-100kn !

  6. #6
    littleboy
    Guest
    Pa vidis i to sa generalkom nije losa ideja ... vidjecu ovih dana cu ic na auto pijace da vidim sta se nudi u opste ..nije sigurno da cu uzet Golfa II ...

    Mada, da se vratim na ulje ... kakvo je to ulje u opste ? Posto nikad nisam cuo za to ...
    I da li je mozda neko nalijetao na tako nesto ?<br><hr>

  7. #7
    Brock
    Guest
    Misliš na aditive na bazi teflona... te čestice teflona se privremeno zaljepe za sve rupe i mikro-pukotine u motoru, pa se čini da je motor u super stanju... ali nakon nekog vremena (oko 1000km) počnu izgarat i nestajat... i onda ga ××××...

    Nađi nekog dobrog mehaničara i nemoj bit škrt da mu ne daš barem 200kn za pregled... jer ti može uštedit nekoliko tisuća kuna...

Slične teme

  1. terenac ili SUV, polovan, koji kupiti???
    By taraba in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 27-08-2003, 05:58
  2. gdje kupiti polovan obiteljski auto
    By Virgul in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 17-08-2003, 19:45
  3. Koji auto kupiti za do 22.000 EUR?
    By Blue in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 21-04-2003, 16:35
  4. gdje kupiti polovan obiteljski auto
    By Virgul in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 03-07-2002, 12:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •