Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Nekad i sad, a i ubuduće

  1. #1
    206 xsi
    Guest
    Vidim da dosta ekipe voli određena auta po onome što su nekad bili. Prošlo je to vrijeme i danas treba na neke stvari gledati realnije.

    Primjer: VW je bila najbolji auto što se tiče nepoderivosti, a VW je danas u krizi zbog sve lošije prodaje.

    Klijentela je sve zahtjevnija i nemože švabo više prodat golfa sa prozorima na kurblu za 20000 eura.
    Ipak još ima pacijenata pa se eto kupi i poneki novi golf.

    ×××× vas VW, seljačka kola i opel isto jad jadeva. Možda je kadet i bio nekad dobar auto, a danas kupiš astru, a sutra hrđa pojela rubnjake i podnicu pa voziš ko fred kremenko.

    Zaključak: okanite se usporedbi tipa golf je klasa za sebe i zato se zove golf klasa. Golf je kita na štapu i ništa više.
    Kupujte hrvatsko ljudi <br><hr><font face="Courier" color="red">Rešoi ××××××</font>

  2. #2
    Rapido
    Guest
    206 xsi, slažem se, što je bilo - bilo je, nikad više Golfa I GTI, 205 GTi i sličnih. Šmrc.

    Ali, u kontekstu današnje situacije i prodaje, ajde molim te kompariraj malo cijene Golfa V i 307-ice, pa bu ti jasnije otkud toliko pacijenata u Hrvatskoj.

    Da ti uštedim trud, npr.: 307 XSi 136 HDI 172.000 kn, Golf V Sportline TDI 140 170.000 kn, oprema praktički ista.<br><hr>

  3. #3
    turbo-limac
    Guest
    al ti je tek od pojave petice, prije su bili znatno skupolji... mora im se cestitati na agresivnim cijenama...

  4. #4
    Seatibiza
    Guest
    Pa fora je u tome da ljudi prvo usporede samo osnovne modele koje ustvari nitko ni ne kupuje a kada se nakalemi malo opremice...nis posebno....klima, felge, prozori na sruju i par kenj kenj ispada da su svi auti tu negje da i nema neke velike razlike u cijenama....kak rece jedan tamo pjevac...Sve su ostalo nijense.....ustvari osobna ljubaf ili mrznja prema određenoj marki autica.

  5. #5
    turbo-limac
    Guest
    malo sad gledam specifikaciju golfa... ma nije ti to bas ista oprema... XSi ima siceve pol u kozi, cd u seriji isto ko i automatsku klimu itd.. mozda je bolje gledat XS-a koji je 150000 kn.. no ostaje opaska o agresivnim cijenama VW-a...

  6. #6
    Seatibiza
    Guest
    A negdje sam i procital da je sefovima WV doslo iz riti u glavu da su im auti preskupi i da buju morali nekaj poraditi na cijenama svojih auta....jes da pisao to na autoweb.hr

  7. #7
    Rapido
    Guest
    Golf isto ima CD s 6 zvučnika u seriji, ima 6 brzina i multi-link stražnji ovjes.
    Istina, nema automatsku klimu i 17", ali i kad doplatiš, razlika je možda 5k kuna u korist Puga. A Golf je ljepši, bolji, kvalitetniji, brži, ide ko nevrijeme, lovi pičke... )

    Šalu na stranu, znam da će sad skočit 5000 Pugovaca, ali V je bolji auto od 307, vidjet ćemo kad stigne 308.<br><hr>

  8. #8
    turbo-limac
    Guest
    ne samo to, nego kad prodajes golfa dizla, nemoras ni oglas dat, cim pomislis eto vec likova na biciklu s vrecom love...

  9. #9
    Rapido
    Guest
    Živa istina!

  10. #10
    Cezy
    Guest

  11. #11
    Petica
    Guest
    Ja sam 3 god. vozio Pug 307 1.6 110ks. Sada imam Golf 5 1.6 102 Ks
    O ljepoti ? Pug je ljepši, ima više prostora,nešto življi motor.Golf je udobniji, stražnji ovjes ne lupa, kvalitetnija izrada , bolje drži cijenu.Golf 5 s istom opremom približno isto košta kao Pug.Švabe su ipak malo snizili cijene, jer je konkurencija u toj klasi prevelika.

  12. #12
    Mario Haas
    Guest
    Kad sam bio u Portugalu imali smo dva renta kara, Golf IV variant i ganc novi Golf V koji me uopće ničim nije impresionirao, osim lijepim kotačima. Golf IV kojeg sam osobno dužio puno mi je bio bolji, a iznutra daleko daleko ljepši.
    Golf V je po mom,a i ne samo po pom mišljenju korak u prazno.....
    A da bi auto ležao ko pijana svinja nije potreban multilink i dvostruka ramena, u to se uvjerim svaki dan po nekoliko puta, dok vozim svoj "seljački" McPherson i polukrutu osovinu.

  13. #13
    Petica
    Guest
    Nije u pitanju držanje ceste. Mene je kod Pug-a više smetalo lupanje stražnjeg dijela vozila na našim neravnim cestama, što se kod Golfa ne osjeća, a isto tako ni kod Mazde 3 koju sam nekoliko puta probao po neravninama.

  14. #14
    Rapido
    Guest
    Je Mario, al da imaš multilink bolje bi kočio po magistrali između Karlobaga i Senja. A i hemeroidima bi bilo lakše.

  15. #15
    piquet
    Guest
    e sad mazda 3 i lupanje ovjesa....
    pitati kolegu mc.

  16. #16
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ček kaj ono ima Alfa 156? )
    Ne za ozbać ja se baš ne kužim u ovjese, a pitao sam Cepa i nije mi niš odgovoril...kaj ja imam na Bravu?

  17. #17
    Mario Haas
    Guest
    Nemam problema s hemićima, druže Rapido. Ako te muče takve stvari, predlažem da prestaneš čitati beletristiku dok si u kenjari. Znam da čovjek jedino tam ima mira, ali ipak!

    <br><hr>

  18. #18
    mc
    Guest
    Piquet je imao na koristenju Mazdu 3 kojoj je straznji ovjes lupao preko granice dobrog ukusa... Istina, na dvije probne voznje Mazde 3 s gta ovjesom nisam cuo takvo lupanje, pa bi bilo dobro cuti jos koje iskustvo prije donosenja zakljucaka... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  19. #19
    mc
    Guest
    Meni je drago sto postoji Golf i da ima status kakav ima. Na taj nacin su vlasnici ostalih marki automobila prilicno zasticeni od lopovluka... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  20. #20
    Rapido
    Guest
    Mog bivšeg (auta) s multilinkom su puno manje hebale grabe po zavojima nego sadašnjeg sa "seljačkim" ovjesom, tako da bi ja rado multilink.

    Nego Mario, jel ovak leži auto kad leži ko pijana svinja?


    <br><hr>

  21. #21
    piquet
    Guest
    ma ja čak sumnjam i na yokohama aspec gume ili čitaj katastrofalis.
    nakon što su stavljenje zimske continentalke ugođaj je puno bolji.

  22. #22
    mc
    Guest
    Moguce je da je i u tome bio problem... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  23. #23
    Mario Haas
    Guest
    I ja bi multilink, ali u sportskoj limuzini od 321KS.

  24. #24
    turbo-limac
    Guest
    doduse herr rapido, bivsa sportska limuzina ti je ipak bila malcice meksa od trenutnog stanovnika voznog parka... tak da i to ima utjecaja na grabama....

    nego MH, koja je to sportska limuzina s 321 KS i multilinkom straga... ?????

  25. #25
    Rapido
    Guest
    Ma je bio mekši Limač, al kakvu god grabu da si opizdio u zavoju nije bacilo guzu na stranu. Ono je jedan ××××ni ovjes, clearance minimala (pogotovo u usporedbi sa sadašnjim), a radi ko pjesma.

Slične teme

  1. Nekad je dobro imat golfa
    By Hinko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-01-2003, 23:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •