Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Da li se u Puli moze negdje zabaviti bez alkohola ili droge?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    romantico
    Guest
    Nadia, duso. Evo javi se zagrebackom Pulezanu: me4eveu@kissable.co.uk

  2. #2
    rose
    Guest
    Ja sam ti zivjela u Puli oko tri god. i ne bi se vise vratila tamo da mi neko plati u zlatu.Jednostavno receno moras se izgubiti iz tog grada definitivno. Sada sam jako daleko od Pule miljama daleko i jedino sto ti mogu poslati to je veliku podrsku od mene.Cuvaj se.

  3. #3
    PULEZAN
    Guest
    Pula i Pulezani AJJJ koja tema ! Pustimo sto je bilo prije i tko je sminka a tko ne , činjenica je jedna ;Pula je svojoj mladosti uvijek dala sve što je mogla ali Pula je za one koji su dio nje.A što reći o onima koji su "prerasli" njene okvire,možda tek da su u zabludi ako vjeruju da se odlaskom u Afriku postaje crnac.Pula je dragi moji onakva kakvom je mi činimo.A furke kao "bježi ako vrijediš" svakako ima težinu pogotovo kad to kažu studenti ali isto se tako i baš zbog toga pitam zar im index potpisuje čistačica?Dragi moji ako ste u ZG-u "to" izučili ...ostanite tamo sa svima koji se izgubivši svaki identitet skrivaju od vlastite promašenosti ili BUĐENJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    jaja
    Guest
    mama ti je zombi!IPAK NE MOZES SMATRATI NEKOGA ZOMBIJEM JER NE SLUSA STO I TI BUDALO!

  5. #5
    ja osobno
    Guest
    onaj tko je živio u Puli i tko smatra da je Pula k... ili je život u Puli goli k..., nek slobodno ostane tamo di je sad.
    Takve ne trebamo to su kukavice koje nisu ništa probale da naprave, da srede nešto ako već nevalja.
    Ja barem pokušavam nešto napravit, a ne kao neki samo okolo balegariti kako je sve ××××××.

    Inače da su naši u ratovima tako front osvajali nikada ne bi pobjedili.

    Kukavice,
    Bježi-Via.

    Pulu ćemo sagraditi Sami, bez pomoći ljudi koji su tu "živjeli" pa sad kenjaju po Puli.

  6. #6
    rrrr
    Guest
    gdje je u puli najbolje za izaci tjekom sezone da se pusta komercijala,house i trance?

Slične teme

  1. apartmani u Puli?
    By Sergio in forum More
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-03-2014, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •