Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Da li se u Puli moze negdje zabaviti bez alkohola ili droge?

  1. #1
    Magic
    Guest
    Ovo pita jedan rodjeni puljanin koji bi da moze pobjegao sto dalje iz ovoga grada.Dok ides u skolu jos i mozes nekako naci drustvo sa kojim moze sve proci i bez drogiranja i cuge.Ali kada se drustvo raspadne ostaje ti da ga negdje potrazis.Nekada je postojao Uljanik,Circolo,HP gdje si mogao izaci sam i dobro se provesti.A sada?Recite mi gdje sada mozes naci vani ljude , narocito ako si bez auta.Ostaje ti jedino da se izdrogiras i onda ti je svugdje dobro.

  2. #2
    Nadia
    Guest
    Napravi ča i ja, pusti Pulu i otiđi u Zagreb. Bar te tamo niko ne pozna i ne gnjavi, a izbora za izlaske.

  3. #3
    Veliki bijeli
    Guest
    Ovdje jedan puležanin koji je studirao i vratio se natrag i ovdje je i još se nije priviknuo, evo ima već dvije godine. Jednostavan odgovor na tvoje pitanje Magic, dala ti je Nadia: Bježi !!!
    <br>
    E, sad je pitanje šta je to što nas većinu vraća natrag u ovu feudalnu zajednicu ? Zov krvi, sudbina, karma ...
    <br>
    Ako netko misli da zna odgovor neka se javi. Ja osobno i ne izlazim u Puli baš previše. Na cugu s frendovima i to ne svaki vikend. Doberman, a i Aquarius, nisu baš moj đir, a ostali alternativniji klubovi loša su kopija HP-a, koje vode ljudi koji nikad nisu prerasli 1990. Na takvim mjestima sluša se ista muzika kao prije 10 godina, i od toga mi je jednostavno muka.
    <br>
    Neki ljudi nikako da shvate da je HP, sa svime što je nekad značila, odavno mrtva. BOže, pa tko još želi slušati Partibrejkerse kad izađe vani ?
    <br>
    Neki zombiji da, ali ja sigurno ne.

  4. #4
    Guido Mineo
    Guest
    Najveca fora je da je drogasenje i alkohol cilj zabave i izlaska. Sve izgleda previse djetinjasto sa velicanjem alkohola i drogustine kada gledas ovu pulsku ekipu, cini mi se da gotovo nitko to ne radi radi sebe. To su sve pozeri, ili smo sminkeri ili nismo smikeri pa smo otkaceni. Onda se slijedeci tjedan prica kako smo bili otkaceni ej, i ceka vikend kada cemo se razbiti. Daj ×××× mi se od tako jadne zabave.

  5. #5
    PiNki:-=
    Guest
    Jao sto ga ××××te......
    <br>
    koga boli ××××× sto ste vi iskompleksirani starkelje koje se nemogu prilagodit nicemu cisto zato jer su debilane ....znate samo kritizirat a to je sa vase strane cista ljubomora.
    <br>
    Veliki B ti da si bio pametan nebi se vracao zivit tu nego bi ostao di si bio....i ja studiram u inozemstvu i svaki put kad se vratim bude ziva spica.
    <br>
    Kad ste zadnji put karali??????
    <br>
    <br>
    Ustvari ko vas ×××× kad se neznate sami isfurat nego camite kuci ko zecevi i neznate se sami isfurat.
    <br>
    <br>
    ××××te vi ne zivite nego vegetirate i ××××te

  6. #6
    Pesekan !!!
    Guest
    Pinki , borac u pravu si !!
    <br>
    ma i ja sam brdo kilometara udaljen od pule , i to u drugoj drzavi , pa sam uvijek sretan kad nadjem malo vremena doci u ovaj grad .
    <br>
    sretan zbog toga sto mi je ekipa prva liga i sto ne znaju za dosadu !!
    <br>
    normalno , ako mislis brijati po nekom &quot; nightlife-u &quot; onda mora kao prvo &quot; keka &quot; stimat !
    <br>
    ali ako nemas keke opet mozes se na drugi nacin isfurat!!
    <br>
    ajmo ljudi , malo vise ideja !!!

  7. #7
    THEO
    Guest
    Podrska Nadiji, V. Bijelom, Magicu.
    <br>
    Nemojte se niti obazirati na ovo dvoje (pinki i pesecan). Za njih se odmah vidi da su klinci i da pojma nemaju sta je to HP.

  8. #8
    Veliki Bijeli
    Guest
    Molio bi te Pinki da mi odgovoriš na dva pitanja:
    <br>
    1. Stvarno šta to ti i tvoja ekipa radite kad dođeš doma, osim razbijanja, i pričama o tome &quot;kako sam se sinoć razbio, nisam kužio kurca, ne znam kako sam uopće došao doma...&quot; i slična ××××××.
    <br>
    2. I da, Pinki, daj reci mi, stvarno, kad si ti zadnji put ××××, jer vidim da te ta tema jaaaaaaaako svrbi.

  9. #9
    Qwaz
    Guest
    Magic, imas li ti problema sa samim sobom...zasto sam ...nikoga ne poznas ili te niko nece &amp;iquest;
    <br>
    Theo HP je od uvijek bila u k***u i mjesto izivljavanja lokalnih &quot;faca&quot;
    <br>
    verudeza.
    <br>
    Istina je da vrvi od dopa i pije se potocima, ali tako je bilo i prije 10 i 15 i 20 pa i 25 godina. I onda i tada je bila stvar izbora pojedinca hoce li se totalno rezbiti ili ne. Ja vidim problem u nekim novim cudnim kvadratnim facama koje su razbile duh nekadasnje Pule i to je ono nenadoknadivo sto fali.
    <br>
    Ispravite me ako grijesim.

  10. #10
    THEO
    Guest
    Ja nisam sa Verude (i u ono vrijeme nitko od mojih frendova), pa sam stalno visio u HP-u. I bilo je super...jedino mjesto gdje se nisu okupljale nekakve &quot;bande&quot;, mjuza kako valja, a sto se tice dopa i alkohola to je osobni izbor svakog od nas...onda kao i sada. Ja nisam bio u tom djiru (kao ni sada) pa nisam ni primjecivao tako nesto. U HP sam isao radi mjuze, zajebancije i zbog toga sto je to bilo jedino mjesto u Puli koje nije bilo namjenjeno &quot;sminkerima&quot;.

  11. #11
    Qwaz
    Guest
    o kojem vremenu pricas...disco doma jna
    <br>
    prije &quot;marelice&quot; je bio ok isto kao i u prvomajskoj (steta samo jednu zimu)u onom nekom restoranu (narodni?)
    <br>
    'ko se mogao snaci za prevoz nijese morao tako &quot;patiti&quot;...rovinjska skaraba
    <br>
    i porecki delfin i internacional su bili
    <br>
    prva liga...a kao sto smo vec zakljucili
    <br>
    stvar je izbora pojedinca hoce li malo
    <br>
    poregnuti za &quot;raspolozenje&quot; ili ce se oblokavati ili drogirati....ali kad netko nema i ne moze naci odgovarajuce drustvo i istomisljenika onda se ja pitam gdje je problem ? iako danasnja
    <br>
    situacija u HR nije niti malo sjajna za
    <br>
    danasnju omladinu ipak je svaki pojedinac PRISILJEN I MORA SAMO DA IZABERE... a sto ces izabrati ...na volju
    <br>
    a mozda malo trave smijalice
    <br>
    i ne bi bilo na odmet...cisto da vam se digne &quot;moral&quot;
    <br>
    stojte dobro

  12. #12
    PiNki
    Guest
    Odgovor br.1:nogomet, kosarka, skateboarding, web design, grafiti........i sve to uz pljugu &amp; cugu.....
    <br>
    <br>
    odgovor br.2: za razliku od vecine karam vise nego redovno pa mi to i nije neki dozivljaj kao vama kojima uleti jednom u dva mjaseca pa ga onda jos cetri ××××te na istu ribu.....
    <br>
    <br>
    p.s. hotel pula je ××××××,marelica je ××××××, cirkolo je ××××××....sve nekad bilo
    <br>
    cult je ××××××,aquarius je ××××××,,,,,,,,,,,,di god da ides u puli je ×××××× jer ste vi jajare ×××××× od ljudi koji samo smrde okolo bez cilja.
    <br>
    al koliko god da je tapija ako si imalo pametan i od volje moze ti bit super svuda...sa drogom il bez
    <br>
    <br>
    <br>
    ko voli nek izvoli .............zivjela droga
    <br>
    ..............zivio alkohol
    <br>
    ..............zivile zene
    <br>
    ................a vi ga ××××jte i dalje i patite jer je u puli u kurcu hahahahahaa

  13. #13
    PiNki
    Guest
    Stari konji...jos uvijek patite od krvave podjele Sminkeri &amp; nesminkeri.............
    <br>
    <br>
    <br>
    svi ste vi meni sminkeri......i zadnja pankerusina je sminker

  14. #14
    romantico
    Guest
    Nadia, duso. Evo javi se zagrebackom Pulezanu: me4eveu@kissable.co.uk

  15. #15
    rose
    Guest
    Ja sam ti zivjela u Puli oko tri god. i ne bi se vise vratila tamo da mi neko plati u zlatu.Jednostavno receno moras se izgubiti iz tog grada definitivno. Sada sam jako daleko od Pule miljama daleko i jedino sto ti mogu poslati to je veliku podrsku od mene.Cuvaj se.

  16. #16
    PULEZAN
    Guest
    Pula i Pulezani AJJJ koja tema ! Pustimo sto je bilo prije i tko je sminka a tko ne , činjenica je jedna ;Pula je svojoj mladosti uvijek dala sve što je mogla ali Pula je za one koji su dio nje.A što reći o onima koji su "prerasli" njene okvire,možda tek da su u zabludi ako vjeruju da se odlaskom u Afriku postaje crnac.Pula je dragi moji onakva kakvom je mi činimo.A furke kao "bježi ako vrijediš" svakako ima težinu pogotovo kad to kažu studenti ali isto se tako i baš zbog toga pitam zar im index potpisuje čistačica?Dragi moji ako ste u ZG-u "to" izučili ...ostanite tamo sa svima koji se izgubivši svaki identitet skrivaju od vlastite promašenosti ili BUĐENJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  17. #17
    jaja
    Guest
    mama ti je zombi!IPAK NE MOZES SMATRATI NEKOGA ZOMBIJEM JER NE SLUSA STO I TI BUDALO!

  18. #18
    ja osobno
    Guest
    onaj tko je živio u Puli i tko smatra da je Pula k... ili je život u Puli goli k..., nek slobodno ostane tamo di je sad.
    Takve ne trebamo to su kukavice koje nisu ništa probale da naprave, da srede nešto ako već nevalja.
    Ja barem pokušavam nešto napravit, a ne kao neki samo okolo balegariti kako je sve ××××××.

    Inače da su naši u ratovima tako front osvajali nikada ne bi pobjedili.

    Kukavice,
    Bježi-Via.

    Pulu ćemo sagraditi Sami, bez pomoći ljudi koji su tu "živjeli" pa sad kenjaju po Puli.

  19. #19
    rrrr
    Guest
    gdje je u puli najbolje za izaci tjekom sezone da se pusta komercijala,house i trance?

Slične teme

  1. apartmani u Puli?
    By Sergio in forum More
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-03-2014, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •