Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 41 od 41

Tema: DOSADNA SUBOTA U ČAKOVCU

  1. #26
    Dora-Vrb.
    Guest
    Nema vas u Vrbovcu jer vas mama ne pusti od kuće,nego se samo smijete u sobi igrati sa svojim barbikicama! Vrbovec je zakon,istina,moram priznati,nije ni do koljena Čakovcu,ali Vrbovec je zakon! Uvjerite se jednom same kad vas mamica pusti iz sobe!

  2. #27
    veca
    Guest
    slušaj mala imam previše godina da bi se igrala s barbikama.zato nemoj bezveze srat.a ak ja mislim da je vrb u banani onda je to moje mišljenje,a ti svoje zadrži za sebe,ok?

  3. #28
    D
    Guest
    Pa kaj? Zaostala si u razvoju...
    Čuj,nemoj ni ti srat po Vrbovcu,a nikad nisi ni bila ovdje! Seri si doma sama po sebi! Kučko!

  4. #29
    v
    Guest
    pa ja sam iz vrbovca kučko!zakaj da nekažem ono kaj mislim

  5. #30
    d
    Guest
    Nisam rekla da ne govoriš što misliš!

  6. #31
    v
    Guest
    zakaj se onda bezveze prepucavaš sa mnom oko toga.jel sam ja kaj tebi rekla za tvoje mišljenje.ak ja mislim da je vrb u ban to je moja stvar,a tvoja ak misliš da ti je u vrb super.zato 2 puta razmisli prije nego nešt napišeš.i od kud ti pravo da mene mama ne pusti van.nit me ne poznaš nit ne znaš koliko imam god.ma znaš kaj zaborvi sve,samo se nadam će izbacivači iz milleniuma prčitat moju poruku,jer to mi je bila jedina namjera

  7. #32
    d
    Guest
    ma kaj me briga! samo sam se hjela svadit s nekim! došlo mi je! bar se i ti i ja slažemo da je u čk super! ne?

  8. #33
    d
    Guest
    ma kaj me briga! samo sam se hjela svadit s nekim! došlo mi je! bar se i ti i ja slažemo da je u čk super! ne?

  9. #34
    v
    Guest
    nisam još nikad tu bila vani,al imam namjeru otić jer su dečki iz čak rekli da ima dosta mjesta za izać.jedva čekam da dodjem!

  10. #35
    d
    Guest
    misliš,nisi bila u čakovcu,ili...

  11. #36
    v
    Guest
    ne.tamo nikad nisam išla van.al imam frendicu tam

  12. #37
    d
    Guest
    ok,znam da smo se malo zakačile na ovom forumu,ali valjda ćeš pošlušati kad ti kažem da zgrabiš tu svoju frendicu ispod papka i odeš s njom malo vam u čakovec! OBAVEZNO POSJETI ŠAMPION!

  13. #38
    v
    Guest
    čekaj jesi ti iz vrb il čakovca?

  14. #39
    d
    Guest
    Pa recimo iz vrbovca,ali jako,jako puno vremena provodim u čakovcu.

  15. #40
    v
    Guest
    to je super.pem jednom tamo.al sad će spravišće u kž,svetozelinski dani,kod nas će uskoro dan grada pa sad trenutno nemam vremena ić gore

  16. #41
    jo
    Guest
    halo !!

Slične teme

  1. SUBOTA, PISTA U V. GORICI
    By CLIOSPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 02-02-2004, 09:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •