Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 63 od 63

Tema: relativno povoljni sportski automobili

  1. #51
    The ŠULE
    Guest
    Iz svoje pozicije teško da bi išao na "uber" Clia.
    Mazda je jako lijepa. Šteta.
    "Zorro" mi ima ono nešto na cesti.
    Dakle njega!

  2. #52
    NOS
    Guest
    Definitivno nissan.
    Clio uopce nije pravi sportski auto mislim to je eksplozivan strojček za gradske jurnjave ali na autocesti nema sanse protiv nekih auta koja se čak niti ne deklariraju kao sportska. Jedino zasto bi ga uzeo je zbog pre××××nog bodykita

  3. #53
    WRX
    Guest
    ""Clio uopce nije pravi sportski auto mislim to je eksplozivan strojček za gradske jurnjave ali na autocesti nema sanse protiv nekih auta koja se čak niti ne deklariraju kao sportska"""

    kojih auta?
    nije sportski auto?
    cak je i previse sportski, zato ga i nevole svi..

  4. #54
    NOS
    Guest
    bmw 325 na ac ga dere po maks brzini.
    Ne nije sorry prejajast ,previsok, lip je on ali nije to to
    pogledaj izgled i oblik karoserije u ova dva i u njega sve ce ti bit jasno
    strucno receno on ti je one way ticket to lovrinac ili mirogoj sta ti je god draze

  5. #55
    MONSTER
    Guest
    a ta je da "sport je neki dan opro rx8 na ztzu" stvarno nije neki komentar... makar i bila istina opet spada u kategoriju lovackih...


    bilo je 30tak ljudi na ztzu! nisam to ja izmislio....mozda svih 30tak grupno jer a nisam bio tamo!?



    NOS.....daj odi na burek negdje!

  6. #56
    Black Knight
    Guest
    pa nisam ni reko da to zbilja jest lovacka vec spada u kategoriju lovackih.. makara bila istina...probaj shvatit, to je pricica koja je mozda istinita ali je jos uvijek pricica... na osnovu koje ja ne bi donosio nekakve zakljucke..

    koja je uopce bila rx8? jaca il slabija? kakav je bio sport? serijski? da li uopce vozac rx8 zna vozit? da li je fulo brzinu ili start?

    mislim cisto je losa praksa na osnovi takvih pricica pa makar im bio svjedok tako bezrezervno donositi zakljucke o nekom autu... i to zakljucke koji su s obzirom na specifikacije vrlo upitni..

    na kraju krajeva i paljin uno je napro ferrarija pa eto ga sad... ferrari je sminka a uno je sportska pila...



    uostalom 400m stvarno nije apsolutno mjerilo sporta u nekom autu...

  7. #57
    NOS
    Guest
    Monster u tvoj ukus ne ulazim pa odj i ti od mog. no hard feelings

  8. #58
    NOS
    Guest
    A burek sam vec pojea

  9. #59
    NOS
    Guest
    )

  10. #60
    TRANS AM
    Guest
    "...jebal vas taj klijač...ružan je ko ponoć u babinom šupku... to je ko kaj ti krezava baba pljuga, mrak koji gušt, al kad ju vidiš dobiješ proljev..."

    Alfa××× legendooooo! :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font size="+1" color="green">Formula je quraz po potrošnji!</font>

  11. #61
    MONSTER
    Guest
    blacky.....rx8ica je jaca i ima kn typhoona i na mobikrogu taj ISTI vozac radi oko 1.13-1.14 sto je jaaako dobro! clio sport je imao par gadgeta tipa chip,filter i drugi ispuh! s tim da je sport od prve do kraja trece konstantno bjezao rx8ici...

    eto....ukratko!


  12. #62
    Black Knight
    Guest
    onda dobro, ti nemoj kupit rx8... necu ni ja


    ja kupujem kalibru turbo taj autek znam da ide nadnaravno

  13. #63
    Mehanicar
    Guest
    pa bas ti i ztz i mobikrog i nemaju puno veze , ali eto !

    vrijeme 1:13... je nakon skolice Kosuticeve - jos mora nauciti po ravnom, zavoje je svladao ) !

Slične teme

  1. Najbolji sportski automobili
    By Xian in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 25-10-2004, 15:18
  2. povoljni saxo
    By 594 krešo ah in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-12-2002, 19:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •