Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: relativno povoljni sportski automobili

  1. #1
    GT
    Guest
    Sta mislite o slijedecim sportskim autima?







    Tri razlicita sportaska auta, sva tri su super na svoj nacin, nude pravo zadovoljstvo u voznji....

    - Kojeg bi vi izabrali za vikend voznje?
    - Koji sportski auto vam se cini najbolji za cisti sportski dozivljaj?

    Dakle, sad ne govorim o prakticnosti, nego cisto o sportskim osobinama i zamislite da vec imate jedan auto za svakodnevnu upotrebu, kojeg bi izabrali kao vikend ig×××××?? <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red">The new Lancer Evolution VIII is quite possibly the most amazing car you will ever drive. Nothing really prepares you for the sheer exhilaration that its power and roadholding provide.</font>

  2. #2
    zeNNoN
    Guest
    Mislim da bi Nissana... Ovo mi drugo djeluje prelagano, a samim time i neupotrebljivo sa tom snagom jer nema sanse da je moze dobro prenijeti na podlogu..

  3. #3
    Black Knight
    Guest
    eh?

    rx8 prelagana da bi prenijela snagu na podlogu? kaj to znaci da auto treba bit kamion da bi imo dobru trakciju?

    btw. rx8 ima speru...

  4. #4
    WRX
    Guest
    pa sva tri imaju speru, sva tri su preko 1350 kg, dva motor naprijed, jedan iza vozaca, dva imaju V6 masine, jedan wankel, totalno razliciti auti..
    Nissan je najbrzi, nekako najvise muscle car, super auto, svidja mi se..
    Mazda RX-8 je isto fin auto, ali ga nebi kupio, zbog wankel motora, jednostavno meni se wankel ne svidja..
    Clio V6 je lud auto, sirok , nizak, malen, brz ko munja, pravi auto za vikend zajebancije..
    dakle, birao mi izmedju Nissana i Renaulta, neznam kojeg bi, morao bi ih oba probat jer ovako se nemogu odlucit.. )
    jedan od ta dva auta bi sluzio za vikend zajebancije, a jedna Alfa za svaki dan...a posto je ovdje rijec o vikend autima, onda definitivno Clio V6, jer je najludji.. )

  5. #5
    206 xsi
    Guest
    Nema lancera u ponudi ili neki 4x4

  6. #6
    VERSO
    Guest
    nissan bi ja! iako za jedan auto časopis (ne smijem reć koji) kad je bio na testu se razleto motor al to se mora prešutit! zato psssssssss

  7. #7
    Black Knight
    Guest
    rx8 ima prakticki srednje smjesten motor..

    vjerujem da i ovi ostali imaju speru, ali za rx8 sam znao da ima..

    rx8 je tu jedini pravi 2+2 kupe


    a izjava 'ne volim wankela' zvuci ko da imas ××××no iskustva s tim motorom a i ostalima a gotovo sigurno nije tako...

    no dobro, nema smisla razbijat predrasude toga tipa...corav poso

  8. #8
    GS
    Guest

    Negdje sam procitao da je 50% Clia V6 zavrsilo kod limara ili na otpadu. Razlog: tesko ukrotiv, voli da pobjegne zadnji kraj u krivini. Stvarno lud za voziti!<br><hr>

  9. #9
    fergazer
    Guest
    Jao da mi je jedan <FONT COLOR="red">Nissan <I>350Z</I></FONT>, ništa više ne tražim niti ne želim...
    Kaj je Clio RS toliko težak, preko 1400 kg??
    To mi se malo puno čini!!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  10. #10
    activa
    Guest
    .. ipak RX 8 , zbog neumerenog obozavanja wankel motora ..!!

  11. #11
    Black Knight
    Guest
    clio je auto s premalim medjuosovinskim razmakom da bi bio pravi sportas... uopce mu nije mjesto uz ova dva, bez obzira na extremnost

  12. #12
    R-18
    Guest





    JEDNOM RIJEČJU: SVA TRI
    .
    .
    .
    .
    .
    P R E S K U P A
    .
    .
    .
    .
    .
    p.s

    pogotovo Nissan !!!

    Istina, dobar je i Clio i Mazda i Nissan , ali sva tri ocjena - , što se cijene tiče<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

  13. #13
    WRX
    Guest
    Black Knight, wankel motor me ne privlaci nimalo,..RX-8 je super auto, ali ja ga nebi kupio..Ako se tebi svidja wankel , to nemora znacit da se svima mora svidjat..

  14. #14
    R-18
    Guest
    I NASLOV SI FULAL TOTALNO
    .
    .
    . KOJI "POVOLJNI" ??

    si ti normalan??<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

  15. #15
    WRX
    Guest
    ""clio je auto s premalim medjuosovinskim razmakom da bi bio pravi sportas""


    Black Knight, Clio V6 je itekako sportas, i vrlo lud auto, koji puno trazi od vozaca, pravi izazov za vozit..

    onda po tvom i Lotus Elise nije sportas jer ima mali medjuosovinski razmak..

  16. #16
    Black Knight
    Guest
    ma stvar je u omjeru sirina/medjuosovinski razmak

    kratki a siroki auti su teski za kontrolirat, lako se zavrte i to dragi bog vise nemre ispravit... i mozda je to pravi "izazov"... i trokolica s 500 konja se super izazov...

  17. #17
    WRX
    Guest
    e to, bas zato se meni taj auto i svidja, jer je lud i pravi izazov


  18. #18
    Black Knight
    Guest
    ha pa kako ko voli, sve 5.. ali sto se tice usporedbe ne mislim da ima previse veze s ova dva prva...

  19. #19
    WRX
    Guest
    pa nema, gledaj meni su sva tri super.
    Mazda RX-8 mi se svidja, volim takve posebne aute, suicide doors, poseban koncept, samo taj wankel nikako da mi se svidi. Neznam, mozda da je provozam , mozda bi promijenio misljenje...
    Nissan 350Z mi je super, i vjerovatno bi najdradje njega od ova tri..
    ali nekako mi je Clio V6 najludji auto, prava igracka za vikend, ludo brz, cudan itd...

    PS. Naglasak ove teme je da se radi o vikend autima, znaci podrazumjeva se da vec imas jedan auto za svaki dan i da biras vikend auto, za zabavu...
    Ali da je pitanje bilo : Kojeg bi vi od ova tri s tim da vam je jedini auto? Onda bi ja rekao 350Z

  20. #20
    Black Knight
    Guest
    pa rx8 nije namijenjena kao vikend vozilo..
    cak ni 350z nije toliko

    clio v6 ne znam cemu je namijenjen... ljubiteljima clia valjda kao vikend vozilo

  21. #21
    MONSTER
    Guest
    sto se tice RX8.....sport ga je na ZTZu prije 2 tjedna ubio!!! nije to neka brza pila....RX8 je autic za sminku i nista vise!!! vozio se tisucu puta i jedino sto me veseli u tom autu je zvuk zbog dodatnog KN typhoon filtercine!

    a zna se....CLIO V6!!!!


  22. #22
    WRX
    Guest
    ""clio v6 ne znam cemu je namijenjen... ljubiteljima clia valjda kao vikend vozilo""


    )

  23. #23
    Black Knight
    Guest
    pa da, clio v6 je valjda namijenjen ljudima kaj vole i voze clio i onda slucajno dobiju na lottu pa si iz ljubavi prema cliu koji ih je dobro sluzio dok nisu imali para kupe taj v6...
    inace ne znam

  24. #24
    Black Knight
    Guest
    monster...

    oprao je moj kadett neki dan sporta... i pade prica u vodu...

  25. #25
    VEX_RC
    Guest
    :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:

Slične teme

  1. Najbolji sportski automobili
    By Xian in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 25-10-2004, 15:18
  2. povoljni saxo
    By 594 krešo ah in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-12-2002, 19:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •