Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 39 od 39

Tema: Ulje - opet - gdje kupiti i koje

  1. #26
    T-IE
    Guest
    Fergaser,

    probaj nabavit negdje BARDAHL Sintetic. Prva liga ulje samo se slabo reklamira pa dosta ljudi ne zna za njega. Litra je oko 60kn.

  2. #27
    Cezy
    Guest
    Ja sam bio odkad vozim na Veedol-u,ali sad imam OMV-ovo jeftino neko smece,ali razlike nema.Moja krama ide i bez ulja...

  3. #28
    fergazer
    Guest
    Hvala na preporuci, no mislim kako ću se i dalje držat Shella !!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  4. #29
    f-toyota4
    Guest
    ako ti paše..i ja ću probati prvom prilikom..kada ga toliko hvališ mora biti dobro

  5. #30
    f-toyota4
    Guest
    da ne dobijaš proviziju od zastupnika?? )

  6. #31
    Fergazer od fiće
    Guest
    eto jedan koji svoje ulje hvali. to sam htio čuti.

    Šalam se. ona slika kaže da je 5W-30 skoro samo za zimu, tj. od -29 do +10, dakle ja zaključujem da je onda 5W-40 optimalno za sve temperature od -29 do +38, kao što je i MC odgovorio.
    Stvarno slika govori više od 1000 riječi

  7. #32
    Fergazer od fiće
    Guest
    Brock legenda si. Koje ti je zanimanje?

  8. #33
    mc
    Guest
    Pivopija, dipl. ing. ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  9. #34
    Brock
    Guest
    mc... :smile25:

    Eto... mc ti je odgovorio... po zanimanju jedno, a po struci nešto sasvim drugo, ali nisam ti ja pisal sve to... ja samo znam di se kaj može nabavit kad nekom zatreba...

  10. #35
    f-toyota4
    Guest
    koliko se trudio za tu titulu??
    5w30 je malo rijeđe ljeti,možda je za naše podneblje bolje 5w40..iako puno servisa stavlja 5w30

  11. #36
    Fergazer od fiće
    Guest
    to je sposobnost koja se traži u današnjem svijetu informacija.
    inače pitam zbog 6920 poruka, pa si mislim da radiš nešto vezano uz aute, ili auto novine ili auto kuća i sl.
    vjerojatno kao i MC

  12. #37
    mc
    Guest
    Ma ja ti radim nesto sasvim deseto, ali volim aute i sve ostalo sto vole mladi... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  13. #38
    f-toyota4
    Guest
    i onda za koje ulje si se odlučio? )
    u metrou imaš castro txt 5w40 advanced engines po cca 60 kn litra..to je dobar kompromis cijene i kvalitete

  14. #39
    Fergazer od fiće
    Guest
    Uzeo sam u Getrou Valvoline 5W40 po 67 kn po litri. Čovječe velika razlika u cijeni, al šta mogu. Od sad trošim skuplje, iako ne mogu reći da je išta falilo mom passatu s 10W40svih zadnjih 7 godina!

Slične teme

  1. Skoda Fabia - gdje kupiti, gdje servisirati
    By skywalker in forum Auto servisi
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 08-07-2004, 23:01
  2. Skoda Fabia - gdje kupiti, gdje servisirati ?
    By skywalker in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-09-2003, 11:42
  3. gdje u ZG povoljno kupiti felge
    By miro in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-10-2002, 20:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •