Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 86 od 86

Tema: AUTOBILD-TEST KOMPAKTNIH-realnost?

  1. #76
    cdti
    Guest
    pa duplo vise je prodavanija !(dobro,dobar dio drzi i model classic).

  2. #77
    R-18
    Guest
    206 Xsi

    Mislim da nisi skužil sprdaćinu !!

    ili ?<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

  3. #78
    HONDA A
    Guest
    Za golf sam vec rekao moje misljenje, ukratko, u prosjeku dobri automobili, s dobrom prodajnom cijenom polovnjaka(u Europi) i uostalom gospodo malo realnosti, nemozemo negirati toliki broj kupaca diljem svijeta(milijuni), a i u vas u Hrvatskoj je jedan od prodavanijih automobila, ja osobno bih uvijek prije odabrao civica, neki bi 306, megane, 156icu... ali u europi vecina se odlucuje za golfa i to je cinjenica.
    A o petici, jos prerano je govoriti, vrijeme ce pokazati.

    Rapido-hoces reci Japanci kupili i Amere, ma ajde sta pricas, Japanci su svoj image o kvaliteti napravili zasluzno i bez medija i drugih komercijalnih sredstava, to su gluposti da su Japanci kupili adac, iz godine u godini Njemci zaostaju kvalitetom za Japancima i to su cinjenice i ovdje u Americi i u cijelom svijetu.<br><hr><font color="red">HONDA - The Power of Dreams
    Honda - PERFOMANCE FIRST</font>

  4. #79
    VERSO
    Guest
    ma tom golfu daj značku od kie i da vidiš kak bi se o njemu pisalo!!!!
    sestrinom dečku na golfu 4 je crko mjenjač, klima i zatim sva elektronika!
    s tim da mjenjač kad mjenjaš brzinu ide "klop klop"
    lošeeeeeeeeeeeeeeeee

  5. #80
    Black Knight
    Guest
    verso, i to sto kazes... jos uvijek tu ima dosta elemenata stare slave..

    ali i bez obzira na to golf afaik vec neko vrijeme nije najprodavaniji vec astra.. unatoc "losem" proslom desetljecu opela..
    dakle stvari se ipak polako mijenjaju unatoc starim slavama...

    dedeki koji voze bijele golfove 2 polako odlaze na drugi svijet i VWovska doktrina polako slabi...trajnost starih VWova lagano blijedi pod utjecajem prosjecne kvalitete novih... i to je to...

  6. #81
    Black Knight
    Guest
    uostalom, vec je i davno poceo odumirati trend posjedovanja istog auta 20 godina... ljudi kupuju nove aute kao mobitele bez obzira na to sto ih stari dobro sluze...
    pouzdanost auti se vrednuje samo prvih par godina jer vec onda izlazi novi model i (ne)kvaliteta proslog ode u zaborav... novi modeli se izbacuju svake 2 godine, ne stignu se ni istestirat kako treba...a sve su kompleksniji...
    ljudi kupuju aute, auti se kvare, ljudi prelaze na druge marke u nadi da ce ih bolje sluziti no cesto se opet razocaraju i tako...
    pravila vise bas i nema... cak i japanci podlijezu... i to je to...

    a glasine o pouzdanosti nekih marki jos uvijek sire oni koji posjeduju automobile stare 10-15 godina...
    uostalom pouzdanost auta se vidi tek nakon 5-10 a svaki novi model, cak i tvornicka serija bilo kojeg proizvodjaca je lutrija... no eto, ljudi vole kupovat novo... potrosacko drustvo... i to je tako..


  7. #82
    piquet
    Guest
    r-18- GTI troši 18 litara i nejde ni 190 KM/h

    pa na satelitu je bio test gdje je prosječna potrošnja bila preko 21litre.
    a ako ti stvarno vjeruješ u tvornički podatak o potrošnji ispod 10 litara onda je stvarno "vreme da se lečiš" :smile25:

  8. #83
    Rapido
    Guest
    HONDA A, nažalost nisi shvatio ironiju u mom postu. Ja toj statistici vjerujem (zato sam i stavio link), ali sam pretpostavljao da će reakcija biti - neobjektivni Nijemci, zato sam rekao da su se "prodali" Japancima.

    Inače, moram se dotakniti Golfa V GTI. Iako ga ovdje svi maksimalno pljuju, ja još nisam naišao na nijedan test u nijednom časopisu (njemačkom, britanskom) u kojem je prošao loše, naprotiv. Ako je netko pročitao takav test, nek mi javi.<br><hr>

  9. #84
    turbo-limac
    Guest
    ja ja, golf GTI funfer, mit turboaufladung, tiferlegerung, breitere rajfen und nojncencoll krom efekt alu felgen....... zehen vir uns auf di nekste gti treffung auf bodenzee... bier un bratvurst inkluziv......

  10. #85
    Dr. Strangelove
    Guest

  11. #86
    Koshpa
    Guest
    "Kad kupiš Golf prvo ti rikne elektronika.
    Onda posle getriba
    Zatim slijedi alternator,
    Pa poslije akumulator.
    Poslije toga riknu karike
    A zatim otiđe i glava motora"

    i na kraju ti ga ukradu!!

Slične teme

  1. ECO TEST
    By AR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-08-2004, 18:57
  2. realnost od čitatelja
    By q10 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-03-2003, 17:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •