Prikazujem rezultate 1 do 25 od 86

Tema: AUTOBILD-TEST KOMPAKTNIH-realnost?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    HONDA A
    Guest
    U novom broju "Autobild" Njemci su usporedili kompaktnu klasu(benzinci-1.6l)i evo rezultata:

    1.opel astra 2.vw golf
    2.skoda octavia 4.ford focus
    5.renault megane 6.mazda 3
    7.peugeot 307 8.kia cerato
    9.toyota corolla 10.honda civic

    Sto mislite o ovom testu i dali ima u Njemcima realnosti?
    I koliko vidimo Talijan nijedan nije prisutan na usporednom testu.<br><hr><font color="red">HONDA - The Power of Dreams
    Honda - PERFOMANCE FIRST</font>

  2. #2
    VTR
    Guest
    Ha, ha... Njemci jos jednom briljiraju kao objektivni novinari...
    Prije desetak dana sam imao promociju Citroena C4 i uz C4 smo testirali i gotovo svu konkurenciju. Od gore navedenih gotovo sve.
    - Astra daleko najgori auto od svih. Pozitivne strane su joj samo dobar (odlican) vanjski izgled i kvaliteta materijala u unutrasnjosti. Auto je najtjesniji, daleko najneudobniji (uzas, posebice straznja klupa), a kocnice... tribas ih gaziti kao ludak da bi usporio...

    -Golf je bolji, ali ni blizu najbolji u konkurenciji. Prostran i malo udobniji, ali izuzetno glasan i grub (TDi). Losa plastika u unutrasnjosti (puno gore nego u Golfu 3)...

  3. #3
    drugmirko
    Guest
    eh... to sam vidjeo prije nekih tjedan dana.... okrenuo očima, pomislio "da, da... kako, da ne!" i zaboravio.

    takve testove, a pogotovo njemaćke, ne uzimam ozbiljno odkad je baš u autobildu osvnuo test Puga 307HDI, kojem se na testu pokvario kompresor turbopunjaća. kakvog je to bilo ×××××× o nekvalitetno složenom automobilu, šlampavim francuizima.... a kad je na testnom Audiju vrisnuo mjenjać, crkao turbo i ogulili se napisi na tipkama radia... onda "hm..khm.. dijećje bolesti "forsprung" tehnologije." ali Audi je još uvijek nadauto! <br><hr>

  4. #4
    Petica
    Guest
    Meni zapravo nije jasno kako u ovoj klasi i Mazda3 i Astra imaju duži međuosovinski razmak i dužu karoseriju, a relativno malo mjesta na zadnjoj klupi. Do sada sam imao Astru i Pug 307 , sada Golf 5. Bez obzira na predrasude i pljuvanja po golfu on mi se do sada čini najkvalitetniji po većini detalja , a uglavnom u ovoj klasi detalji čine poredak jer su cijene i oprema približno slične.

  5. #5
    VTR
    Guest
    :smile25: :smile25: Strah me je pomisliti koji bi auto proglasili sportskijim kad bi usporedili Golfa GTIa i Ferarria :smile25: :smile25:

  6. #6
    mc
    Guest
    Sok te ××××, Civic iza Corolle (???), a oba iza Kie ???????????? ) :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Slične teme

  1. ECO TEST
    By AR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-08-2004, 18:57
  2. realnost od čitatelja
    By q10 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-03-2003, 17:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •