Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 86

Tema: AUTOBILD-TEST KOMPAKTNIH-realnost?

  1. #1
    HONDA A
    Guest
    U novom broju "Autobild" Njemci su usporedili kompaktnu klasu(benzinci-1.6l)i evo rezultata:

    1.opel astra 2.vw golf
    2.skoda octavia 4.ford focus
    5.renault megane 6.mazda 3
    7.peugeot 307 8.kia cerato
    9.toyota corolla 10.honda civic

    Sto mislite o ovom testu i dali ima u Njemcima realnosti?
    I koliko vidimo Talijan nijedan nije prisutan na usporednom testu.<br><hr><font color="red">HONDA - The Power of Dreams
    Honda - PERFOMANCE FIRST</font>

  2. #2
    VTR
    Guest
    Ha, ha... Njemci jos jednom briljiraju kao objektivni novinari...
    Prije desetak dana sam imao promociju Citroena C4 i uz C4 smo testirali i gotovo svu konkurenciju. Od gore navedenih gotovo sve.
    - Astra daleko najgori auto od svih. Pozitivne strane su joj samo dobar (odlican) vanjski izgled i kvaliteta materijala u unutrasnjosti. Auto je najtjesniji, daleko najneudobniji (uzas, posebice straznja klupa), a kocnice... tribas ih gaziti kao ludak da bi usporio...

    -Golf je bolji, ali ni blizu najbolji u konkurenciji. Prostran i malo udobniji, ali izuzetno glasan i grub (TDi). Losa plastika u unutrasnjosti (puno gore nego u Golfu 3)...

  3. #3
    drugmirko
    Guest
    eh... to sam vidjeo prije nekih tjedan dana.... okrenuo očima, pomislio "da, da... kako, da ne!" i zaboravio.

    takve testove, a pogotovo njemaćke, ne uzimam ozbiljno odkad je baš u autobildu osvnuo test Puga 307HDI, kojem se na testu pokvario kompresor turbopunjaća. kakvog je to bilo ×××××× o nekvalitetno složenom automobilu, šlampavim francuizima.... a kad je na testnom Audiju vrisnuo mjenjać, crkao turbo i ogulili se napisi na tipkama radia... onda "hm..khm.. dijećje bolesti "forsprung" tehnologije." ali Audi je još uvijek nadauto! <br><hr>

  4. #4
    Petica
    Guest
    Meni zapravo nije jasno kako u ovoj klasi i Mazda3 i Astra imaju duži međuosovinski razmak i dužu karoseriju, a relativno malo mjesta na zadnjoj klupi. Do sada sam imao Astru i Pug 307 , sada Golf 5. Bez obzira na predrasude i pljuvanja po golfu on mi se do sada čini najkvalitetniji po većini detalja , a uglavnom u ovoj klasi detalji čine poredak jer su cijene i oprema približno slične.

  5. #5
    VTR
    Guest
    :smile25: :smile25: Strah me je pomisliti koji bi auto proglasili sportskijim kad bi usporedili Golfa GTIa i Ferarria :smile25: :smile25:

  6. #6
    mc
    Guest
    Sok te ××××, Civic iza Corolle (???), a oba iza Kie ???????????? ) :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  7. #7
    Mario Haas
    Guest
    AutoBild je njemačka automobilistička Gloria, petparačko govno od časopisa, kako bilo šta u njemu može biti realno?



    Samo se uzrujavam od ovakvih tema. Idem si nekaj spiti. <br><hr>

  8. #8
    Black Knight
    Guest
    astra je tijesna i trebas jako stiskat kocnicu? i to ju cini daleko najgorom?

    taj tvoj test je objektivni kao i autobildov...

    astra i golf su na toj listi najnoviji modeli pa je i logicno da budu bolji... to je prvo sto meni pada na pamet..

    btw. na mom GSIju treba jako stiskat sve 3 papucice, a i volan je dosta tvrd... to mora da je najgori auto u povijesti onda

  9. #9
    Black Knight
    Guest
    e da, a opel tako i tako nije u biti njemacki auto, vec americki

  10. #10
    VTR
    Guest
    Testiraj Astru i ostale pa ces i sam viditi... Od nas dvadesetak koliko smo radili tu test voznju, svi, ali bas svi, smo zakljucili isto u svezi Astre. Nekima je vise lega Megane, nekima Corola, nekima 307, ali Astra najlosija - jednoglasno...

  11. #11
    activa
    Guest
    ..., .ebiga , istina boli ..!!??
    .. odoh ja kupiti gnojpela, pa on je najbolji ..??

  12. #12
    WRX
    Guest
    kakva je to realnost kad su prva 4 mjesta zauzeli svabski modeli..
    To nije samo sad, nego uvijek, u svim testovima svabski auti pobjede, a Skoda, posto je pod VW, mete sve u testovima..dok su mercedes i BMW savrseni..a VW je kralj po njihovom..
    A Seat tek, da ne govorim..
    zanimljivo je da kod kategorije "fahrverhalten" najvise bodova dobiju svabe..
    To samo pokazuje koliko su NE objektivni, tako da na autobild.de samo idem zbog slika, a sto se tice njihovih cesto puta smijesnih testova mogu samo reci da je autobild jedan od zescih ××××××... )

  13. #13
    f-toyota4
    Guest
    slažem se..test je nerealan..vozio sam dosta kompakata..golf možda može zadržati visoku poziciju,ali svi japanci(civic,corolla i mazda3) bi trebali zauzeti vrh poretka..ako se radi o novom focusu,nije loš..
    inače

  14. #14
    VTR
    Guest
    Normalno je da svak hvali svoga konja, ali sto ga ti Njemci (i oni koji ih voze) pretjeruju...

  15. #15
    rs turbo
    Guest
    :smile25:

  16. #16
    Cezy
    Guest
    ) ) Necu nis reci,osim da sam ja odavno digao ruke od Autobild-a. Tu i tamo im posjetim Homepage zato kaj znaju neki put imat dobre fotke.

  17. #17
    fergazer
    Guest
    Jedina mana kada kupujem Autobliz je ta sta sve skoro <FONT COLOR="red">prepišu</FONT> od Autobilda, pa tako i ove nebuloze šta su naveli!!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  18. #18
    Black Knight
    Guest
    ali opel nije njemacki!!!!!

    ))


  19. #19
    VERSO
    Guest
    ma ti njemci su totalni debili!!!
    ja ču si kupit tenk a ne astru ili golfa :smile25:

  20. #20
    R-18
    Guest
    POTPUNA REALNOST !!!

    Normalno da nema nijednog talijana kad ih nitko ne vozi.
    Pa šta se čudite, pa u Njemačkoj se ne voze Talijanski kozmetički preparati, pa ih i ne uspoređuju. <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

  21. #21
    R-18
    Guest
    JEDINO BI oPELA STAVIO NA 10 MJESTO, CIVIC NA 2 , A GOLFA NA 1.

    ALI DOBRO, TO ŠTO GOLFA NISU STAVILI NA 1, SAMO POKAZUJE REALNOST U ODABIRU.



    A ČUDI ME JEDINO DA TALIJANSKI ČASOPISI NISU BAŠ DALEKO OD OVE RANG LISTE.
    SKORO PA SU ISTE.<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

  22. #22
    GT
    Guest
    R-18, baljezgas opet....

  23. #23
    VERSO
    Guest
    R-18 okani s tabletica )

  24. #24
    R-18
    Guest
    Šta je opet ??

    Pa odite na net pa pogledajte tablice u talijanskim inačicama Auto-Blica.
    Skoro pa isto.

    Pa niste vi ovde na forumu najpametniji.

    To kaj vas se skupila šačica od nekih 20-tak koji konstantno ×××× po Njemcima pogotovo VW, ne znači da ne valjaju.

    Stvarate si neku novu realnost, i bolje vam je da se maknete barem na tren od monitora. <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

  25. #25
    vragek
    Guest
    nova astra je totalno u qracu kaj se tiće unutrašnjosti. na 6 mj staroj elegace astri naslon za ruke kao da je od papira,sav se klima, armatura oko klime i radia je pretvrda i isto radi,ukrasni prstenovi na tahu se klimaju-sve u svemu mi se čini da je stara astra kaj se tiče unutrašnjosti puno kvalitetnija ali i zastarjela. pa u staroj 156 i 406 se niš ne klima i trese i ne djeluje da će puknuti lako.golf5 i mazda3 kaj se tiče unutrašnjosti su za klasu bolji<br><hr>

Slične teme

  1. ECO TEST
    By AR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-08-2004, 18:57
  2. realnost od čitatelja
    By q10 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-03-2003, 17:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •