Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: maserati biturbo

  1. #1
    Black Knight
    Guest
    eto prilika sa vas talijanoljupce.. kad vec kujete te aute u nebesa..

    u anglotradeu, ilica 462 stoji u salonu maserati biturbo, 88g, restauriran, izgleda(nisam nis isprobavo niti ga je lik palio, neam pojma, odokativno izgleda super) jako ocuvano i impresivno, crveni, za 10000 eura...

    ajmo, prodajte zene i u shopping! <br><hr>

  2. #2
    sepra
    Guest
    A koji je to Maser?<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  3. #3
    Brock
    Guest
    Don't go there...

  4. #4
    DeLux
    Guest
    Brock...potpisujem
    Ja san ima takvog iz 87,opisan je negdi u starim postovima ali nea veze idemo ponovo.. to se uopce ne moze opisat kakvo je to auto... nekvalitetan i preosjetljiv, stalno mu je neki kur.. sklon samozapaljenju pa trebas unutra uvik imat aparat za gasenje.
    Motor je 2.0l , V6, 231ks sa lose rijesenim hladjenjem a malo ga prigrijes i odma ×××××× sa turbinama, (jednome pomorcu iz splita sta ga je kupija novog, crkla masina na 45oookm), trosi goriva vise od nas svih zajedno: 18l grad, 13l otvoreno.
    Ima z getribu, u voznji divlji :smile23: ubrzanja odlicna , pruza ono pravo zadovoljstvo straznjeg pogona, ali nema opustanja u nijednom momentu, treba bit stvarno stalozen za vozit ga jer ako se iti malo priđe granica, rusi se svaka koncepcija voznje jer jednostavno podivlja i nema te vise na cesti..
    Jedino sta mogu rec pozitivno je sta su ih otpadi u italiji puni tako da san ja svaki komad koji mi je triba dobija u roku 7dana...
    Ljudi don't go there

    PS: H V A L A KUPCU( naravno pomorac)<br><hr><font color="blue">TAMO DI JE MORE</font>

  5. #5
    rs turbo
    Guest
    Ukratko bježi od njega što dalje )

  6. #6
    Black Knight
    Guest
    ne znam ja nis, samo kazem da lepo zgleda.. fora mi je cukica unutra od maseratija, zlatna dizajnirana tak i tak je taj auto za drzat u garazi ko voli...


    e da, ima tamo i jedna alfa 164 ili sta vec, ona pinifarina, 92g. 3.0 V6 210ks, 2400 eura... navodno je masina super, sve mijenjano, papiri od svega s garancijama...

    pa to je djabaleska... mislim ako volis to... ×××× te moj kadett iz 91g. tolko vrijedi

  7. #7
    Black Knight
    Guest
    a nadalje, ovaj gore komentar bivseg vlasnika maseratija bi se trebao zapamtiti. jer ja kad kazem da su ti talijanski auti hrpa smeca, pogotovo ti maseratiji, quattroporte je sad aktuelan, onda ja kao ××××m...

    evo vam sad na maserati u dobrom stanju za djabalesku talijanoljupci pa kupujte... bolje ne jel? ipak sigurniji si s alfom 1.6 i sl. jer to nije tak skupo popravljat..

    :smile23: :smile23: :smile23:

    moram malo prcat ×××× ga...

  8. #8
    Black Knight
    Guest
    e da, to nije vise anglotrade, preselio se, to je sad neki drugi salon

  9. #9
    The ŠULE
    Guest
    Jedino im priznam one sendviče iz Autogrilla! )

  10. #10
    activa
    Guest

  11. #11
    activa
    Guest

  12. #12
    activa
    Guest

  13. #13
    activa
    Guest


    » Maserati Biturbo
    Motore Misure

    6 cilindri a V di 90°


    Cilindrata Totale Peso a Vuoto

    1996 cc


    Potenza Massima Pneumatici

    180 CV a 6000 giri/min


    Velocit? Massima
    215 km/h

  14. #14
    zeNNoN
    Guest
    Lijepo kupit i imat ga za gledat i pokazat.. i to mu je namjena ...

  15. #15
    Black Knight
    Guest
    ovaj u salonu izgleda puno ljepse neg ovaj na slikama, i iznutra i izvana

  16. #16
    Mario Haas
    Guest
    Da Bleki, samo kaj talijanoljupci više ne stanuju ovdje.

  17. #17
    Black Knight
    Guest
    ma uhode oni nas, znam ja

    da vide jel nam nedostaju

    al ima ih jos tu prisutnih... pogledaj samo temu ferrari vs gallardo... pol ih je glasalo za ferrari zato kaj je audi vlasnik lamba...

  18. #18
    Cezy
    Guest
    Tih Biturbaka je bilo vise i pod raznim oznakama. Jel kupe i sa 4 vrata??

    Bio je u Karlovcu prije jedan plavi sjecam se u sfusanom stanju. Novodno pumpa za bengu i hladenje rade najvece probleme.

    Inace tako nesto nebi nikad kupio.

  19. #19
    Cezy
    Guest
    Nego ima u Becu jedan ducancic za takve slucajeve.Evo par primjera iz digicije


    1972 101000km,prvi vlasnik,Perfektno stanje,cijena po dogovoru.


    Alfa Duetto
    1970 81000km 17500 ojra


    Za istu lovu moze i ovo


    1992 37000km Cifra po dogovoru

    Cifra po dogovoru

  20. #20
    Cezy
    Guest

    Lancia 037 Stradale 2800km!! Po dogovoru


    Maser Merak ss 1981 po dogovoru

  21. #21
    Cezy
    Guest
    Inace bio sam im u ducanu,ali vise ne idem tamo.To je previse ljepote na jednom mjestu,da bi ja to mogao podnjeti. )

  22. #22
    drugmirko
    Guest

    zašto cezy? kaj imaju hrpu oskudno odjevenih starijih maloljetnica?

  23. #23
    Cezy
    Guest
    Aj ne zafrkavaj!! )

Slične teme

  1. sdi biturbo zasto...
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-10-2002, 11:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •