Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Vidiauto CHAT?!?

  1. #1
    CosmoOS
    Guest
    Mislim da ovoj stranici jedino nedostaje CHAT usluga, jer gledajući sline forume i broj poruka koji se ostavljaju u 10-15 minuta...dolazimo do zaključka da nam je potreban CHAT!!HOćemo li i mi peticiju potpisivat za otvorenje chata??? Ili izlazimo na Markov trg?? ) <br><hr>

  2. #2
    OS FIAT>>>
    Guest
    Dobra ideja.

  3. #3
    cuore_pederativo
    Guest
    je

  4. #4
    CosmoOS
    Guest
    Kome se obratiti za pokretanje??

  5. #5
    zeNNoN
    Guest
    My vote...

  6. #6
    The ŠULE
    Guest
    Pojasnite starcima o čemu se radi!

  7. #7
    drugmirko
    Guest

    šule, to ti je isto što obično radimo s/na forumu ali u programu s ružnijom grafikom i sitnijim slovima...

  8. #8
    drugmirko
    Guest

    ... u stvari, nalakše si to možeš zamislit ko pisni oblik telefona. s nekome ili više njih, razgovraš (chataš)u živo. in real time, samo da moraš kucat poruke i čitat što drugi kažu...

  9. #9
    S16
    Guest
    Ja san protiv.

  10. #10
    Koshpa
    Guest
    Meni je isto bezveze! I ovak se malo pise na forumu.

  11. #11
    Brock
    Guest
    Ja protiv. Jedva da imam vremena za ovo, a di ću još i chat pratit...

  12. #12
    MONSTER
    Guest
    COSMO, jel ti hoces i mrtve na forumu??? koje bi to tek klanje bilo...


  13. #13
    mc
    Guest
    Ja samo znam da ako se forum uskoro ne prebaci na novi software i ako se ne vrate obrisane teme, Fresh i ja otvaramo Lexus club i Lexus forum i odlazimo u ilegalu. U tom slucaju bi molio sve dobre ljude da poslikaju sto vise automobila marke Lexus i Toyota po parkiralistima, na semaforima i sl., kako bi nas klub imao sto vise clanova... ) :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  14. #14
    turbo-limac
    Guest
    onda se pobrinite da vise ne dolazite n a SZ, prosli put mi je dijete ostalo gladno....

  15. #15
    turbo-limac
    Guest
    ah, zaboravih, a ti si Brock bas falio, turbolimacica je stalno pitala gdje je "decko".... bojim se da ju tag team McFresh nije osobito impresionirao...

  16. #16
    mc
    Guest
    Kaj malenoj ne pasu nateceni, smrkavi striceki? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  17. #17
    rs turbo
    Guest
    :smile25: :smile25:

  18. #18
    turbo-limac
    Guest
    jok, preferira visoke crne zavodnike...

  19. #19
    rs turbo
    Guest
    :smile25: :smile25:

  20. #20
    mc
    Guest
    Ha nista onda... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  21. #21
    rs turbo
    Guest
    :smile25:

  22. #22
    mc
    Guest
    Ponavljas se... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  23. #23
    rs turbo
    Guest
    Ko to? :smile25:

  24. #24
    mc
    Guest
    Ti :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  25. #25
    rs turbo
    Guest
    Ma šališ se :smile25: :smile25:

Slične teme

  1. Dobar CHAT?!?
    By hmmmmmmchater in forum Računala i internet
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-05-2012, 07:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •