Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 107

Tema: Foto strucnjaci pomagajte

  1. #26
    alien5
    Guest
    Evo šefa od fotografije! )
    Uvik čovik najbolje sam sebe hvali!
    Dakle Camedia je bez daljnjega najbolji izbor.
    Obzirom da se traži aparat do 2000 kn, zna se zašto će služit, a pikseli su zadovoljavajući (bez problema do 24 x 30 slike) sa daleko najboljim optičkim zoomom. Sve ostalo odgovara namjeni prema tome:
    LOGIČAN IZBOR.

    Šef od fotografije je rekao svoje!
    Hough! Woah! )

  2. #27
    mc
    Guest
    Vidim da sve vodi ka ovom Olympusu, pa cu mu onda tako i predloziti. Hvala na savjetima... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  3. #28
    Bmw Touring
    Guest
    a kad smo vec kod fotica,oce ko kupit Fujifilm fotic 2.0 pixela 4X zoom,kartica(moram vidit koja ) ) i torbica za 800 kuna

  4. #29
    Brock
    Guest
    Stani u red... prvo moramo prodat moj fotić! )

  5. #30
    Bmw Touring
    Guest
    kartica je 64MB kupljena naknadno.
    fotic je koristen 3 mjeseca

  6. #31
    Rossonero
    Guest
    Videokamere su druga prica. Tu je Sony zakon. Samo kaj digitalan fotic nema prevelike veze s digitalnom kamerom jer njima broj MP-a nis ne znaci osim za slikanje, a primarno im je ipak snimanje. To mi je ko fotic na mobu. Simpa, ali za sad bez konkretne koristi osim MMS-a koji je preskup.<br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  7. #32
    Bmw Touring
    Guest




    Evo to je to,samo je moj sivi a ne crni

  8. #33
    Brock
    Guest
    Je, ali Sony opet ima puno iskustva sa digitalnom obradom podataka i elektronikom koja to treba obrađivat... i najvažnije... sa CCD chip-ovima koji su uz kvalitetnu optiku najvažniji dio digitalnog foto aparata.

  9. #34
    Rossonero
    Guest
    Ovo nema kraja

    Daj mi radje reci koji hard da kupim necaku jer mu je stari krepal? Vidim da se za ispod 500 Kuna dobije 80 giga, ATA100 ili 133 s cak do 3 godine garancije.
    Maxtor 6Y080P0, 80 GB/8MB/7200rpm/3 godine garancija/495.30KN. To mi se cini ok i po to bi danas moral otici jer mi je malac vec 3 tjedna bez kompa.<br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  10. #35
    FpuntoHGT
    Guest
    Sony nemoj, ja sam ga uzeo i razocarao se, slike nisu nis bolje nego na frendovom olympusu s 3.2MP!! Uzmi u obzir onaj novi olympus koji dolazi u vise boja, neznam kak se zove tocno, al imas ga po novinama dosta...

  11. #36
    Bmw Touring
    Guest
    a niko nece moj FUJI? :smile25:

  12. #37
    Brock
    Guest
    BMW... Dr. Strangelove si je mislil uzet takav fotić... pričekaj da dojde na forum.

  13. #38
    mentor_44
    Guest
    Frend ima Fuji finepix s5000. Fotić je zakon, slike su mrak. 10x optički zoom

  14. #39
    Brock
    Guest
    Sepra ima tako nešto slično...

  15. #40
    mc
    Guest
    Aktualni model S5500 dodje 2900 kn - pristojno... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  16. #41
    Brock
    Guest
    Je... krasan je, samo.. ja volim male fotiće koje stalno bez problema možeš imati sa sobom...

  17. #42
    mc
    Guest
    Bas je kolega kupio neki ludi Pentaxov model takvog malca za neku nevjerojatnu lovu - oko 1500 kn ak se ne varam...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  18. #43
    alien5
    Guest
    MC, ako granica cijene raste javi, jer ima i drugih prijedloga onda!

  19. #44
    mc
    Guest
    Sumnjam, ali mozes mene radi staviti par modela koje se isplati kupiti za neku pristojnu lovu. Planiram upgrade svog Olympusa C-220 cim financije dozvole... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  20. #45
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ja sam jedno vrijeme razmišljao baš o ovome kaj prodaje BMW...al sam odustal..dolazi mi uskoro mob sa kamerom za prvu ruku, a dogodine si namjeravam piknut nekaj ozbiljnije...

  21. #46
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ja imam Oly C-750 UZ i mogu reci da je odlican.U svakom slucaju reporucam Olympus svakome.Cujem i citam za Sony svasta, ali optika mu je OK.To sa Zeiss-ovom optikom je i dobar marketinski trik, a ujedno i stvarno dobra optika.Inace nisam primjetio da Sony radi lose slike.

  22. #47
    mc
    Guest
    Ni ja. Vidim da je istu politiku primijenio i Panasonic - oni upotrebljavaju Leica optiku... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  23. #48
    ipiii
    Guest
    ja sam dobio pentax optioo s40 iz usa,preporucujem ga,odlicne slike ,male dimenzije,alu kuciste,cijena oko 300 eura,jedina mana nema punjive baterije.na mnogim testovima se odlicno pokazao<br><hr>

  24. #49
    TOTAL
    Guest
    Prve dvije slike aparata predstavljaju ultra zoom aparate (8x zum i više), a ostale slike male kompaktne digitalce.
    Svaki od tih aparata ima svoju klijentelu.
    Od općih stvari treba obratiti pažnju koje baterije koristi(u principu bolje je da su standardne AA, jer su jeftinije za mijenjanje), na memoriju (XD card koji koristi Olympus, Fuji... je najskuplji), brzina snimanja, mogučnosti manualnih postavki aparata i još mnogo toga.
    Iako nisam ljubitelj Sony-a od ovih ponuđenih za početnika bi preporučio baš njega jer daje prilično dobre slike,ima i dobro ugođenu automatiku koja daje solidne slike, a kad korisnik stekne samopouzdanje ima i dosta manualnih kontrola da se pokaže kreativnost kod fotografiranja.
    Da još malo pridonesem dubiozi jesi li pogledao Canon-e. Ima ih dobrih sa fer cijenom.

  25. #50
    mc
    Guest
    Tnx Total. Znam da su to aparati razlicite koncepcije, ali sam ih namjerno tako odabrao jer ne znam sto "mali" zeli pokloniti frendu - to neka on odluci.

    Sto je od Cannona za preporuciti? A75?<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Slične teme

  1. Foto radari
    By gost222 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 26-11-2004, 15:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •