Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 107 od 107

Tema: Foto strucnjaci pomagajte

  1. #101
    mc
    Guest
    Ma osim aparata smo kupili i Sonyevu mini liniju, isto za poklon ali ne od njega. Sve je placeno na Amex (kratki potrosacki kredit) prije podizanja robe. Kada je trebala doci roba, dobijemo aparat, a za liniju veli tip da ne mogu pronaci kutiju i da je pitanje hoce li ju uspjeti pronaci. Pas mater, da su nam barem rekli da imaju samo taj izlozeni primjerak - tip je sutio ko ×××××, a jos smo u prici spomenuli da je to poklon. Onda je zena pocela vikati na njih da je to sramota, da su neodgovorni, bla, bla, bla. Na kraju su ipak postupili vrlo korektno, kupili smo drugu liniju, a momak koji radi na isporuci se stvarno potrudio da se to rijesi u najkracem mogucem roku. Cak su nam nudili da uzmemo neku skuplju liniju bez nadoplate...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  2. #102
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ja sam čuo da ti likovi iz takvih firmi Info-gama... HG-spot idu po aziji na sase i dogovaraju kupnju robe najniže kvalitete... dakle namijenjenu najgorim tržištima, sa greškom, nekompletnu i tak to.. a da ne govorim o urednoj prodaji rabljenih monitora, HDD-uva, optičkih pogona, imaju zaposlenike koji po cijeli dan čiste takve rabljene monitore... prva ruka informacija... <br><hr><font face="Courier">×××× vladu!</font>

  3. #103
    mc
    Guest
    Ma ×××× sve njih redom... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  4. #104
    Brock
    Guest
    ××××!

  5. #105
    Dr. Strangelove
    Guest

  6. #106
    sepra
    Guest
    Pa iz osobnog iskustva za robu iz HG spota mislim da vrijedi pravilo kakve si sreće. <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  7. #107
    mc
    Guest
    Ja sam kupovao dosta sitnarija kod njih i nikad nije bilo nikakvih problema sa samom robom...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Slične teme

  1. Foto radari
    By gost222 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 26-11-2004, 15:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •