Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 31 od 31

Tema: Foto radari

  1. #26
    Rossonero
    Guest
    Trans, sve to stoji, ali... auto regan na firmu, u firmi barem 10 zaposlenih, svi se sluze autom, clanovi uze obitelji zaposlenici firme, zakon te stiti i ne moras svjedociti protiv clana obitelji, ne zna se ko je navedetnog dana pocinio prekrsaj, na njima je da dokazu, a ne mogu. Nije to znanstvena fantastika. A osim toga, frendova mama nikad nije platila ni Lipe niti je dobila i jedan kazneni za prolaz na crveno koji je uredno evidentiran policijskom slikom vozila, ali sa zadnje strane. Gornja sablona je prosla ko od sale.

    Da skratim. U tvojoj prvoj varijanti stvar je gotova. Druga patrola ti uzme podatke i nema sanse da se izvuces. Ali kad ne uzmu podatke, tu se ulazi u sivu zonu iz koje ima bezbolnog izlaza. Samo ne smijes biti pasivan nego kad na adresu dodje obavijest o prekrsaju i zahtjev o podacima o vozacu, treba odmah slat zalbu koja mora biti profesionalno napisana. A i ako odbiju zalbu, imas pravo na prigovor. A zastara jako brzo dodje. Cak i u varijanti da te policajac na motoru kazni na licu mjesta za prolaz na crveno (u biti siva zona, zuto, crveno). Zalba odbijena, na prigovor na odbijenu zalbu nikad nije stiglo rijesenje. Samo je jednog dana osvanula obavijest o zastari. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  2. #27
    TRANS AM
    Guest
    Je, Rosso ne moraš nikoga cinkati, ali u gornjem postu sam napisao što se događa u tom slučaju: pogreće se postupak protiv vlasnika vozila ili protiv odgovorne osobe u pravnoj osobi.

    A ovo sve sa prigovorima i zastarama stoji, već smo o tome debatirali i razmjenjivali razne varijante prigovora. To bi bio moj savjet svima. Koliko god da si kriv, piši prigovor, jer zastara slijedi! <br><hr><font size="+1" color="green">Formula je quraz po potrošnji!</font>

  3. #28
    Dr. Strangelove
    Guest
    Je ) ...mene još nisu kontaktirali... a žalbu sam predao tam negdje u 6-om mjesecu...

  4. #29
    Rossonero
    Guest
    Joooj, jos nisam dobil niti odgovor na zalbu koju sam pisal bas radi toga kaj je moj auto slikala multanova negdi na putu za Osijek davne 1998. ili 1999. Sjecam se da sam cak i kasnil s zalbom i da sam ju predal iza sluzbenih 8 dana jer sam bil negdi na putu pa nisam ni znal da je obavijest o preksaju dosla doma. Osim 200 Kuna i kaznenog, doslo je jos 110 dokazivanja krivice i 500 Kuna jer nisam poslal podatke o vozacu. Sve sam to prilozil zalbi koju sam u Slatini pisal s policajkom u nadleznoj policijskoj postaji. Njoj sam to i predal. Uglavnom, nisam jos dobil ni rijesenje te zalbe, a ni rijesenje o zastari. Kazna nikad nije placena, a bodove nisam dobil. Da mi je znati u cijoj to ladici stoji sve ove godine.
    Istina Trans, treba samo zalbe pisati. Pa nakon njih prigovor. I ode sve k vragu. Za sad s pisanim zalbama imam score 2/2. ) <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  5. #30
    gost222
    Guest
    Pa bio je mrak, mračna ulica, kamera sa strane a ja sam malo brže vozio i još je tu staklo na vratima koje odbija djelomično svjetlost. Možda se ne vidi baš?

  6. #31
    E-type
    Guest
    Reci da ti je vozila baba koja je u medjuvremenu umrla

Slične teme

  1. Foto strucnjaci pomagajte
    By mc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 106
    Posljednji post: 01-12-2004, 13:17
  2. Anti radari i laser jammeri
    By Hondo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 03-01-2003, 23:49
  3. Novi radari u Sloveniji !!! KATASTROFA
    By seyzmo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 04-11-2002, 18:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •