Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Asus i AMD XP 3000 (FSB 333)

  1. #1
    Q-Turbo
    Guest
    Ovako imam problem !
    Kupio sam Athlon XP 3000 (FSB 333) i u gradio ga u svoju ploču (Asus A7N8X) međutim on mi ga prepoznaje kao XP 2800
    Update-o sam bios, međutim ista stvar !
    Na Asusovim i AMD stranicama piše kako 3000 XP podržava već navedena ploča !
    Međutim ukoliko stavim (možitelj) procesora na "Auto " on mi ga prepoznaje kao (10,5x) 1750 MHz, te ga moram ručno podesiti na 12,5 (Athlon XP 2800) budući da mi željeni monožitelj 13 ne nudi ! Molim vas za pomoć ukoliko je ona moguća !
    Hvala !

  2. #2
    Grga
    Guest
    postoji velika mogucnost da te netko preveslao iliu slucajno stavio krivi proc najbolje ti je da odes u ducan di si kupio komp i ispljuvas ih do te granice da ti daju i laptop besplatno samo da te se rijese
    ako nije stvar u tome onda je mozda problem na jumperima na maticnoj

    <br><hr><font color="red">I\'m mad, you\'re mad, we\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  3. #3
    Der Sturmer
    Guest
    HEHE!Neko je popljugo..Pravac ducan, skupa s dva tri glavonje koji izgledaju opasno i uhvati ih na red!!!Kak grga kaze dat ce ti i laptop sam da te se rjese!!!Jer nemre bit nikakav problem s maticnom da ti ne prepozna proc...

  4. #4
    Q-Turbo
    Guest
    ma procesor je 3000 Xp !
    piše na njemu još ja šifru provjeravao na amd-ovoj stranici to je taj procesor i tu nema greške !!

  5. #5
    Grga
    Guest
    onda ti je procedura slijedeca
    1. uzmi luzers manual od maticne
    2. nadi dio o jumperima za procesor
    3. pogledaj na tablici kako bi trebali stajat da dobijes 3000+
    4 otvaraj komp i seli jumpere prema tablici i shemi
    5. Proc bi sada trebao radit kao 3000+
    p.s.
    ako nisu jumperi na maticnoj ni nista slicno onda stvarno neznam ali definitivno ima veze sa maticnom<br><hr><font color="red">I\'m mad, you\'re mad, we\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  6. #6
    Der Sturmer
    Guest
    ma definitivo jumperi...sam mi ni jasno ti si ugradjivo proc ili neko drugi?

Slične teme

  1. Problem amd athlon64 3000+
    By Fric1 in forum Hardware
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 22-02-2006, 12:45
  2. Kupnja do 3000 eura-njemac ili japanac?
    By Bunjo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 03-08-2004, 08:36
  3. Kupnja do 3000 eura-njemac ili japanac?
    By Maky in forum Arhiva
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-10-2003, 13:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •