Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 122 od 122

Tema: Alfa GT 3.2 V6 vs BMW 330Ci

  1. #101
    HDI
    Guest
    Hondo piše:
    Vidim da je ovdje još omiljena tema 'moj tata je jači od tvoga' .
    Prvo svima 'stručnjacima' ovdje mora biti jasno da se ovdje govori o dva vanserijska modela i glupo je davati pluseve i minuse za neke stvari kad većina od vas nije ni uživo vidjela oba automobila, a kamoli ih probala voziti. Prema tome, na čemu temeljite te vaše tvrdnje Alfa je ovo, a BMW je ono? Zaboravite Auto-klub, Auto-blic i ostale bakrače i nemojte trošiti vrijeme na ovakve ×××××ךtine već se primite posla, zarađujte i možda jednog dana i imate nešto takvo pred kućom pa ćete znati da su ovakve usporedbe sasvim bez smisla.



    ...bravo Hondo, potpisujem, već dugo se spremam napisati sličnu rečenicu ovdje na forumu ali uvijek si velim nekako "ma pusti kvragu nek se djeca vesele", ali stvarno ponekad treba malo stvari spustiti na majčicu zemlju i u realne okvire...

  2. #102
    GT
    Guest
    ja bi uzeo Alfu....

    sto se tice bembure i podupravljanja...pa da budem iskren, taj auto i nije bas tako dobar sto se tice voznih osobina kakav bi trebao biti...ka prvo, ima RWD, ima 50 : 50, ima dobar zadnji ovjes, ali prednji ovjes je obican Mcpherson....

    recimo , obicna Alfa 75, koji je vec star model, manje podupravlja i ponasa se neutralno, ima prednji ovjes double wishbone en kod nje zadnji pogon ima prednost...

    Ali ako poredimo GT i 330ci, mislim da GT bolje lezi, da GT sa FWD lezi bolje... ima manje podupravljanja...bolji volan, mjenjac, bolji vozacev auto...


    neki ljudi previse gledaju kako stvari stoje na papiru, vide RWD i odmah kazu da je bolji... e ljudi moji... to je ×××××... jer praksa je jedno a realnost drugo...

    Dalje, vecina testova koje citate su za×××××.......

    novinari preferiraju aute sa RWD jer je mogu sa njima igrati, ali to ne znaci da auto bolje lezi zbog toga.....

    inace BMW-ovi se hvale do nebesa u testovima, po njihovom su oni vrh sto se tice voznih osobina... e jesu ×××××...

  3. #103
    GT
    Guest
    BMW-ovi su skupi, luksuzni, brzi auti...kvalitetni..itd... ali Alfe su vise sportske....

  4. #104
    GT
    Guest
    da se razumjemo , imam BMW 320i e46 iz 1999 a otac mi vozi Alfu 156... Alfa je vise sportska i finija za vozit....BMW nema nikakvu prednost sto se tice lezanja...

  5. #105
    GT
    Guest
    iduci auto ce opet biti Alfa(prije BMW sam imao Alfu) , cekam 157......, za jedno dvije godina planiram da je kupim, ako bog da....

  6. #106
    GT
    Guest
    imao sam 33 1.7 , pa taj auto je bio brz ko munja... lezao je super.... stvarno jedan od najboljih auta iz tog doba za vozit....

  7. #107
    GT
    Guest
    a 157 kad dodje iduce godine u maju....

    taj ce auto da pomete sve u klasi sto se tice lezanja , upravljanja...itd.. kakav BMW.....

  8. #108
    INTERCEPTOR
    Guest
    GT opet mjenjaš ploču. :smile25:

  9. #109
    Axl
    Guest
    pa vuce srce, kao i mene

    Italian rules

  10. #110
    GT
    Guest
    pa normalno....

  11. #111
    mara1
    Guest
    ja mislim da je alfa kompletniji auto, ali kad dodje bmw-ov novi trolitras sa 260ks onda mislim da u performansama alfa ipak zaostaje

  12. #112
    alfa099
    Guest
    ...ma koje performanse...image!
    Alfa sad pobjeđuje, ali nova trica bude ziher bolja...za duplu cijenu...

  13. #113
    VEX_RC
    Guest
    ovaj B , ma to je neki od ovih sa alfa foruma ) )

    Da skratimo : jel sportskija Alfa, honda il Bmw :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Impact" color="blue">PEUGEOT RULEZ
    206 RC 2.0 16v 180 KS

    klik ovdje =>:URL=http://www.cardomain.com/id/vex_rc:206 RC:/URL: <=



    </font>

  14. #114
    mentor_44
    Guest
    B metilja bezveze.
    Alfa rulez.

  15. #115
    mara1
    Guest
    ja sad ne govorim o cijeni. alfa je uvijek ispred, jer za manji novac nudi sport. govorio sam o performansama, ali imas pravo u jednu ruku

  16. #116
    alfa099
    Guest
    ...alo VEX_RC!
    Kak ti je to visok taj 206?
    ...kaj je to model KOZOROG???

  17. #117
    alfa099
    Guest
    2mara1: sjedneš u GT i probaš performanse, pa sjedneš u BMW pa probaš...pa nakon par sati u svakom auteku vidiš koji bolje odgovara tvom stilu vožnje i znanju...PA KUPIŠ!!!

  18. #118
    Rossonero
    Guest
    Ili u startu znas da nemas para pa ni nema smisla ic probat jer se mozes samo izbedirat. Pa radje gledas tablice s podacima i sanjas o onome kaj mislis da je bolje i laprdas bezveze.

  19. #119
    alfa099
    Guest
    ...s naglaskom na "laprdaš bez veze"...
    ...ipak se tu na forumu računa: kad vidiš auto u prolazu: ko da si ga vozio, kad sjedneš u njega: imao si ga mjesec dana na testu, kad te netko vozi u njemu: tvoj je doživotno, i kad si ga vozio 500 metara: pobjedio si u njemu na 24 sata LeMancha...

  20. #120
    Aero
    Guest


    GT, tih šest postova si mogao sažeti u jedan...

  21. #121
    GT
    Guest
    pa mogao si i ti stavit jedan smajlic umjesto 10... :smile25:

  22. #122
    cdti
    Guest
    ma,zaboravio je dignut prst sa tastature pa odeeeeeeee !vidis !

Slične teme

  1. Felge za BMW 330Ci
    By perica i njegov turb in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 20-11-2003, 05:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •