Stranica 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 122

Tema: Alfa GT 3.2 V6 vs BMW 330Ci

  1. #76
    WRX
    Guest
    pa pricam o Z4 :smile25:

  2. #77
    JAPOON
    Guest
    e ×××× ga WRX,aj budi dobar dečko pa mi objasni šta je to -inline 6-,neznam..

  3. #78
    Hondo
    Guest
    Vidim da je ovdje još omiljena tema 'moj tata je jači od tvoga' .
    Prvo svima 'stručnjacima' ovdje mora biti jasno da se ovdje govori o dva vanserijska modela i glupo je davati pluseve i minuse za neke stvari kad većina od vas nije ni uživo vidjela oba automobila, a kamoli ih probala voziti. Prema tome, na čemu temeljite te vaše tvrdnje Alfa je ovo, a BMW je ono? Zaboravite Auto-klub, Auto-blic i ostale bakrače i nemojte trošiti vrijeme na ovakve ×××××ךtine već se primite posla, zarađujte i možda jednog dana i imate nešto takvo pred kućom pa ćete znati da su ovakve usporedbe sasvim bez smisla.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  4. #79
    R-18
    Guest
    VANSERIJSKA MODELA ????????????

    Hondo, Kaj si ti normalan ???? <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

  5. #80
    Hondo
    Guest
    Zašto???
    Pa 6 cilindrične benzinske motore sa preko 3000 ccm baš i ne srečeš u svakom drugom autu na cesti, ne?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  6. #81
    turbo-limac
    Guest
    a da vis 164orki 3.0 na jakusevcu nedjeljom......

    za ozbac, lova i razlog kupovine je svakako vanserijski, i cini mi se da je izbor izmedju ova dva isklucivo pitanje osobnog ukusa... nekakvi objektivni kriteriji nemaju veze....

  7. #82
    WRX
    Guest
    JAPOON, malo zezas vidim )

  8. #83
    WRX
    Guest
    pa to sam ja rekao....to je stvar osobnog ukusa...

  9. #84
    Hondo
    Guest
    Eh, Limač ti meni uvijek mudro zboriš ko da si papa štrumpf, a ne limač! <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  10. #85
    turbo-limac
    Guest
    mozda mudro zborim, al uvijek kupim najvecu mogucu glupost na 4 kotaca...

  11. #86
    JAPOON
    Guest
    WRX,ma ja to samo malo cici mici.. )
    Hondo pozdrav....

  12. #87
    Hondo
    Guest
    Alo Brane!!!
    I ima koja S2000 ili TypeR u tvom dvorištu? ) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  13. #88
    JAPOON
    Guest
    Ako bog da bude ubrzo...
    si možda vidio koliko košta tvrdi krov za zvijerku...

  14. #89
    Hondo
    Guest
    Nisam, al sutra ću provjeriti pa ti javim.
    Odo ja sad u krpe. Pozdrav i čujemo se.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  15. #90
    B
    Guest
    Hondo, popi pivu i pusti nas "strucnjake" da raspravljamo o "vanserijiskim autima" jer nisu svi testni vozaci koji znaju sve o autima kao ti

  16. #91
    mentor_44
    Guest
    B reko si ti njemu

  17. #92
    alfa099
    Guest
    ...u ovom omjeru snaga...ALFA...
    ...kad dođe nova trica...bumo vidli, rekli su slijepci...

  18. #93
    s2k
    Guest
    Sad ću sigurno ispast lud,ali ipak,meni je trica E46 limuzina puno bolji auto nego kupe!Vozio sam 328ci prije 2god(model prije redizajna)i razočarao se-podupravlja,nos mu luta a kad ga slomim(kočim da se nos stabilizira)rep mu se objesi i ne da se kontrolirat.Zaključio sam da je limuzina vjerovatno još gora i nikad je nisam ni želio vozit iako mi je prijatelj u međuvremenu nabavio 328i(limuzina isto prije redizajna).I nedavno provozam ja taj auto iz potrebe a ne znatiželje i primjetim da mi se jako sviđa-nos ide gdje mu naredim a rep se kontrolirano rotira i onda ga mogu gasom vodit koliko mi treba-auto je jednostavno odličan!Ovakvi auti učinili su BMW velikim.Stvarno me zanima je li još netko primjetio ovo,vidim da ima na forumu vozača bmw-a<br><hr>

  19. #94
    Bmw Touring
    Guest
    Vozio sam oba i nisam bas primjetio neku veliku razliku al moram priznat da sam limuzinu lakse kontrolirao

  20. #95
    WRX
    Guest
    za 330Ci kazu da je mekano podesen, vise za udobnost....e sad ima li tu istine neznam nisam ga vozio...

  21. #96
    WRX
    Guest
    ma ja bi bio prezadovoljan i sa 156 2.0 JTS ili 1.8 a kamoli GT 3.2 V6

  22. #97
    cdti
    Guest
    vidim da ti je skromnost vrlina ! )

  23. #98
    WRX
    Guest
    ma 147 1.6 sa 120 KS, ma bilo koja nova Alfa

  24. #99
    B
    Guest
    ""Vozio sam 328ci prije 2god(model prije redizajna)i razočarao se-podupravlja,nos mu luta a kad ga slomim(kočim da se nos stabilizira)rep mu se objesi i ne da se kontrolirat.""


    Ti pricas isto koda si vozio nekog Trabanta....ajde ne pricaj gluposti molim te....
    podupravlja??
    nos mu luta??
    rep mu se objesi?
    neda se kontrolirat??

    kakav si ti vozac samo mi reci

  25. #100
    HDI
    Guest
    s2k, bravo...inače vrlo rijetko pročitam ovdje na forumu tako sažet a vrlo precizan i iskren opis vožnje nekog auteka, moje iskustvo sa BMW 318i je upravo takvo, doduše vjerujem da je to kod 328 još izraženije ali u osnovi to je to, novi model nisam vozio pa ne mogu usporedit, ali vjerujem da su elektronskim i inim kontrolama uspjeli umirit rep i znatno smanjit podupravljanje....

Slične teme

  1. Felge za BMW 330Ci
    By perica i njegov turb in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 20-11-2003, 05:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •