Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 122

Tema: Alfa GT 3.2 V6 vs BMW 330Ci

  1. #26
    Fresh
    Guest
    A ja bi volio da mi B definira šta znači ''bolji''.

    I zašto nikad nema usporedbe automobila čija vrijednost ne prelazi 15.000 eura. Jer koliko ja pratim nekakve kvazi novine to je najzastupljeniji segment vozila na našem tržištu.

    Ajmo onda pričati o tim autima i ljudima reći šta je ''bolje''.

  2. #27
    turbo-limac
    Guest
    ja mislim da je BMW bolji auto al mi se ne svidja image koji odajes kad ga vozis.... znam da je zalosno al je tak....

    s obzirom da volim aute s karakterom, izbor bi bila alfa, al iskljucivo benzinac.....

  3. #28
    turbo-limac
    Guest
    fresh,

    slazem se....

  4. #29
    piquet
    Guest
    ne slažem se fresh. često je tema kada netko kupuje auto baš ta cifra oko koje se sve vrti.

  5. #30
    piquet
    Guest
    pa i sama dvostruka dvojba se vrtila oko te cifre, a broj postova je veći nego sve ostale usporedbe zajedno!

  6. #31
    Fresh
    Guest
    Mana V6 motora je da previše troši. Stvarno primjedba na mjestu. Pokazao si se kao pravi stručnjak.

    Baš netko tko kupuje auto te vrijednosti razmišlja o tome da li mu auto troši 13 ili 15 litara.

    Zamisli razlika od 50 kn po rezervaru.

  7. #32
    B
    Guest
    fresh, ja sam dao svoje misljenje, i meni je to ipak bitno koliko neki auto trosi, jer ako mi auto trosi 15-18 litara nije mi svejedno, jel ja se puno vozim i nevolim non stop vozit od pumpe do pumpe. ja nisam nikakav strucnjak niti sam to rekao, samo sam dao svoje misljenje i ako je meni BMW bolji auto nemora biti tebi, ako se ne slazes ok, imas pravo na svoje misljenje... nisam dao prednost BMW-u zbog potrosnje, nego zbog mehanike...

  8. #33
    B
    Guest
    i da imam te pare, uzeo bi prije BMW 330Cd nego Ci, jer dizel je skoro isto brz, a u nekim slucajevima cak i brzi, a puno manje trosi...

  9. #34
    B
    Guest
    a recimo, da nemam novca za jedan 330Cd, uzeo bi GT 1.9 JTD, auto je dovoljno brz, malo trosi, lijep, ima karakter...

    PS. Ako bi kupovao samo jedan auto, uzeo bi uvijek dizela, ali ako bi ima novca da pored tog auta uzmem i jedan auto za "vikend", onda bi to bio jedan benzinac, sportski auto tipa Elise, Evo, s2000 itd...

  10. #35
    Fresh
    Guest
    Gledaj B

    Gledati tu klasu vozila i razmišljati o potrošnji je za mene bedasto.

    Imati 40.000 eura za auto, a onda razmišljati da li rezervar košta 400 ili 450 kn i da li s njim možeš preći je 500 ili 600 km mi je bedasto.

    Drugim rječima ti bi ljepi, jaki, sportski kupe sa velikim radijusom kretanja, a u usporedbu pukneš dva benzinca.


  11. #36
    B
    Guest
    fresh, kojeg bi ti uzeo?

    PS. namjerno sam izabrao benzince za usporedbu jer znam da vecina ljudi na ovom forumu daje prednost benzincu...

  12. #37
    Bmw Touring
    Guest
    330Ci

  13. #38
    Fresh
    Guest
    Naravno BMW, jer bar liči na auto.

    Ali bi rađe za tu lovu kupio terenca...

  14. #39
    Mario Haas
    Guest
    Mene muči ke ovaj BMW coupe nema karakter, kužite. :smile22: <br><hr>

  15. #40
    Bmw Touring
    Guest
    NE! :smile25:

  16. #41
    Fresh
    Guest
    A-ha, nema ono nešto...

  17. #42
    piquet
    Guest


    ovo čudo mi je pre××××no pa taman da ima pogon samo na prednji lijevi kotač!

  18. #43
    Bmw Touring
    Guest
    kad smo se vec poceli samarat slikama )




  19. #44
    piquet
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">\"Some guys in Formula 1… well, to me, they’re not racing drivers. They drive racing cars, that’s all. They’re doing half a job. And in that case, I wonder why they do it at all…” Gilles Villeneuve</font>

  20. #45
    Bmw Touring
    Guest
    vidim da si ostal bez rjeci

  21. #46
    Mario Haas
    Guest
    <br><hr>

  22. #47
    piquet
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">\"Some guys in Formula 1… well, to me, they’re not racing drivers. They drive racing cars, that’s all. They’re doing half a job. And in that case, I wonder why they do it at all…” Gilles Villeneuve</font>

  23. #48
    piquet
    Guest

  24. #49
    Pato
    Guest
    A zakaj se BMW-u brisači vrte na jednu a Alfi na drugu stranu.
    Oba su

  25. #50
    Cezy
    Guest
    Navodno postoje ljudi koji preferiraju prednji pogon.Meni osobno nije niti jedan poznat.

    Gt je po meni moderna Alfa gtv bertone sa pogonom na krivoj osovini.Sve u svemu zalosno,dakleM Bmw!!

Slične teme

  1. Felge za BMW 330Ci
    By perica i njegov turb in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 20-11-2003, 05:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •