Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 122

Tema: Alfa GT 3.2 V6 vs BMW 330Ci

  1. #1
    B
    Guest
    Oba su sportski, imaju jake motore, vrlo dobre vozne osobine, ali koji je bolji?
    - Kojeg bi vi uzeli?
    - Koji od navedena dva auta pati vise od understeera?
    - Koji ima bolji mjenjac, motor, ovjes, vozne osobine?

    - Alfa GT : 3.2 v6 240 KS 300Nm
    0-100 6.7 sec max. 243 km/h FWD.......

    - BMW 330Ci : 3.0 inline 6 231 KS 300Nm 0-100 6.5 sec max. 250 km/h RWD.......












  2. #2
    Axl
    Guest
    B kakva je sad ovo usporedba

    pa naravno Alfa

  3. #3
    OS FIAT>>>
    Guest
    Jako teska dilema.Alfa mi je draza u svakom slucaju, ali ima i BMW svojih aduta.Vrlo rado bi oba imao.

  4. #4
    B
    Guest
    jel tebi alfa draza?? ili bolja?? ako je bolja, po cemu, malo argumentiraj ako moze...

  5. #5
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ne mislim da je bolja, a ni losija.Tu su negdje iako je koliko vidim BMW malo bolji u performansama sto je jako bitno kod ovakvih automobila.Dizajn je kod oba vrhunski, ali jedina stvar koja mi se kod BMW-a vise svidja je zadnji pogon.

  6. #6
    Axl
    Guest
    prvenstveno izlazi novi model BMW-a ove godine, tj. sledece 2005-te, mada se i u Alfi priprem anova 157-ica ali GT je relativno nov auto,ljepse mi izgleda Alfa

  7. #7
    B
    Guest
    moj post se odnosio na Axl, ali nema veze, neka si i ti Os Fiat odgovorio..

  8. #8
    Rossonero
    Guest



  9. #9
    MONSTER
    Guest
    trebam prokomentirati ovo ili je sve jasno?!


  10. #10
    WRX
    Guest
    Teska odluka, meni se BMW svidja, inline 6 je super motor, mjenac super, vozne osobine vrhunske, RWD itd...
    Alfa mi je isto super , dizajn, V6, ima vrlo dobre vozne osobine, jedan od najboljih FWD auta za vozit.
    Sjedio sam u BMW 3 Coupe i auto mi se svidio, ali sjedio sam i u Alfi i to bas 3.2 V6 Distinctive i auto me je odusevio, super izgleda...
    alfa je jeftinija i malo mi je draza...nema veze sto malo vise trosi, zato je jeftinija... )

  11. #11
    VERSO
    Guest
    ja bi alfu iako je bmw vjerovatno malo bolji i kvalitetniji

  12. #12
    R-18
    Guest
    Ne malo nego PUNO !!!

    Razlika je kako u cijeni tako i kvaliteti i točka.

    Uspoređivati ALFU i BMW je bogohulno.

    I uopće ne vidim razlog ovoj temi. Ionako u prosincu izlazi novi BMW , pa će usporedba biti još debilnija.


    Kakva ALFA ??? Ajde molim vas.....<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

  13. #13
    f-toyota4
    Guest
    iako će svi vjerojatno dobiti INFARKT je ću reci da bi radje BMW jer je LJEPŠI (da ljepši),brži, kvalitetniji,ima bolji ovjes,manje troši,stražnji pogon..
    jednostavno aktualna 3 mi je predivna..spoj klasike i modernog i neznam uopće kako ga u bmw-u misle poboljšati..gledao sam slike i divan je ali nije ljepši od ovoga..rekao bi da su jednako savršeni!

  14. #14
    cuore_pederativo
    Guest
    BMW

  15. #15
    WRX
    Guest
    R-18, razlika izmedju dva navedena auta je manja nego sto ti mislis...

  16. #16
    HONDA A
    Guest
    BMW-zna se i znaju svi samo se prave talijano ponosni ili sto?
    <br><hr><font color="red">HONDA - The Power of Dreams
    Honda - PERFOMANCE FIRST</font>

  17. #17
    sepra
    Guest
    Ova Alfa je zaista odličan auto i rado bi je vidio u svojoj garaži ali u ovoj usporedbi prolazi BMW. Osim sentimentalnosti prevagu odnosi i zadnji pogon.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  18. #18
    Mario Haas
    Guest
    Totalno su mi super ove Alien vs. Predator teme.

  19. #19
    turbo-limac
    Guest
    je je ovaj B stvarno zna pitanje postavit.....

  20. #20
    turbo-limac
    Guest
    to ti je ko na bigbrotheru..... nekoliko ljudi zakljucano zajedno, i kak se nebi medjusobno poubijali onda im veliki BB ( ) svaki tjedan da neki zadatak....
    samo kaj ovaj nas B to radi svaki dan.....

  21. #21
    B
    Guest
    sta fali ovakvim temama, pa nema ih puno na ovom forumu, pa jer je ovaj forum o autima i modelima, da se raspravlja o autima i da se auti usporedjuju ili nije, jer koliko ja vidim vise se ovdje raspravlja o gdje je ko bio i sta je radio nego o autima kako bi trebalo.... , slike, zezancija itd... sve je to ok, ali slabo se raspravlja o autima.

  22. #22
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ma sve pet mister B )

  23. #23
    B
    Guest
    turbo limac, znam da i ti a i Mario haas dovljno znate o autima, i volio bi da se drzite teme, vi pricate o meni i sto ja otvaram stalno neke vs teme, nije bas svaki dan i nije mi cilj da zezam nego cilj mi je da se ovdje malo vise raspravlja o autima, da nase znanje koje imamo usmjerimo na pozitivan nacin, zato ako hocete odgovorite koji je vama auto drazi/bolji/ sta mislite vi o manama/prednostima itd..

  24. #24
    turbo-limac
    Guest
    ma sve pet, al ja bi volil procitat i kaj TI mislis o svemu tome....

  25. #25
    B
    Guest
    Sto se tice 330Ci vs GT 3.2 V6, meni licno se Alfa vise svidja sto se dizajna tice a BMW sto se tice mehanike. Kod Alfe me privlaci motor, ima super zvuk, jak je, ali mana je da trosi previse, mjenjac je kod GT vrlo precizan i dobar, sto se tice zavrsne izrade, GT je cak bolja od 156, sto znaci da se moze mjerit sa konkurencijom bez problema. BMW nudi RWD, vrlo dobar mjenac, super motor, i izvanredne vozne osobine... BMW jest skuplji, ali mislim da razlika u cijeni nije bas toliko velika da se nemoze reci zasto je skuplji. GT je odlican auto, ali ja bi licno u ovom slucaju dao prednost BMW-u.
    Turbo-limac, sta mislis ti?

Slične teme

  1. Felge za BMW 330Ci
    By perica i njegov turb in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 20-11-2003, 05:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •