Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: sportski lonci

  1. #1
    nikisorer
    Guest
    prednost domacoj izradi ili poznatim proizvojacima?<br><hr>

  2. #2
    f-toyota4
    Guest
    kako domaći proizvođači stoje s tehničkim? kakve su cijene?

  3. #3
    fergazer
    Guest
    Nema to veze sa tehničkim pregledom, bitno ti je da ti je lonac zatvoren, da nema pukotina i da je ispušna grana neoštećena.
    Ja sam imo Asso auspuh i full sam bio zadovoljan sa njime, dvoje godine garancije, velik elipsasti izlaz, zvuk fantastičan!
    A opet stavljanje Remusa ili njemu sličnog nisam baš za jer unatoč garanciji od 5 godina sta ima opet ce ti otic za 2-3 zbog usranog našeg goriva !

  4. #4
    f-toyota4
    Guest
    misliš a? ja san imao remus prije 3 godine i vozio sam s njim godinu dana i bio san jako zadovoljan..u kombinaciji s k&n čak je dao i neki rezultat..
    sada imam dizelaša pa mu sportski auspuh bas i nebi pristajao

  5. #5
    fergazer
    Guest
    Pa ne mislim mene je ovaj Asso kostao 600 kuna, a takav Remus bi me kostao barem 1000 kn. Ono, za ime ipak mi je malo prevec love dat za to !!

  6. #6
    f-toyota4
    Guest
    istina,za asso sam čuo da je odličan..i jeftiniji..to je talijanski auspuh,ne? imam neku polu-averziju prema talijanskim djelovima..ipak je remus deutschland

  7. #7
    nikisorer
    Guest
    vi govorita o univerzalnom loncu?cuo sam da se npr.kod Dubravčića u Sl.Brodu rade specijalno za pojedini auto i za otprilike istu lovu.

  8. #8
    f-toyota4
    Guest
    da,o univerzalnom..valjda..koji paše na auto,ne treba ništa bušiti,piliti razbijati,variti i sl..

  9. #9
    nikisorer
    Guest
    kazes da je zvuk fantastican sa Assom?ma meni je to i bitno.je li ista bolji odziv na gas?600 kuna je fer cijena.koji auto imas fergazeru?je li zna neko gdje se u Osijeku moze kupit takav lonac?je li nitan promjer i ta ××××××?hvala

  10. #10
    f-toyota4
    Guest
    ima ko kakvu ideju što bi ja mogao staviti na svog dizelaša?

  11. #11
    fergazer
    Guest
    Stavio sam ga na Renault 5. Za odaziv na gas nisam baš primjetio poboljšanja a i iskreno nisam se niti obazirao na njih. Znam da je cijeli pocinčan i presvučem nekim tamnim sra..., uglavnom iznimno kvalitetno napravljen lonac, za svaku preporuku!

  12. #12
    f-toyota4
    Guest
    stavio bi i ja neki opaki lonac,onako sa opakim završetkom,ali sumljam kako bi mi pasao na dizela? ia ko kakvu preporuku?

  13. #13
    fergazer
    Guest
    Pa ko da ljudi znaju da je dizel !!
    Ak si u Zagrebu odi si u ISAP auspuhe, na Zagrebačkoj cesti su ti i oni imaju jako veliki izbor što domacih što stranih auspuha!! Moja preporuka u svakom slučaju!

  14. #14
    f-toyota4
    Guest
    a nisan u zg..jedna frendica je na polo 1,9 novi stavila asso..i zadovoljna je..pa i ja razmišljam..ali ne tako skoro..
    zanima me dali će mi auto biti crn od čađe..jer takvi auti dieseli znaju zasrati cijeli branik otraga ako im ispuh nije dobro usmjeren

  15. #15
    f-toyota4
    Guest
    a sad sam se sjeti..mislim da sam čuo da sportski auspusi i filtri za zrak znaju malo izluditi nove TD motore..pogotovo sportski filter..

  16. #16
    FpuntoHGT
    Guest
    Ak siu Zg, odi u auspuh Lastovcic na cesti za samobor koja ide otraga kroz sela!! Tip radi svoje lonce i to jako kvalitetno, dode 500kn s nastavkom i ugradnjom. Mozes stavit i remusov samo nastavak na njegov lonac pa ti dode 700. Radi i duple grane, kaj god oces!

  17. #17
    Dr. Strangelove
    Guest
    I ja razmišljam o protočnom auspuhu... nisam niti znao da ide na diesela... dok nisam čuo jednu 147 1.9 JTD sa protočnim loncem ... ono čuje se dosta tiho ali baš to i tražim... decentna grmljavina...

  18. #18
    fergazer
    Guest
    E tako je ili Lastovcic, oni su isto ok!
    Ha čuj, ak imaš novog VW dizela onda od sportskog auspuha ili filtra za zrak moš zabortavit jer ti količinu zraka koji je usisan u komoru za izgaranje određuje komp koji se zna zblesirat kad mu staviš soprtski filter jer mu tako povećavaš količinu zraka.
    Sa auspuhom bi mogo imat sr... zbog ispušnih (tj. povratnih ventila) plinova, turbo se zna stiltat i tako to...

  19. #19
    nikisorer
    Guest
    i ja sam cuo ovo sto fergazer govori da povratni plinovi znaju sjebat turbinu.

  20. #20
    Dr. Strangelove
    Guest

  21. #21
    nikisorer
    Guest
    ljudi poslao sam mail Lastovčiću s upitom za protocni lonac,vratili drugi dan odgovor s ponudom i cijenom i slikama u prilogu.mogu reći da su ažurni a ponuda dobra-600 kn s ugradnjom full inox a tri razine podešavanja zvuka.kažu da je Asso više izgledom sportski nego učinkom.

  22. #22
    fergazer
    Guest
    Mrak, ja jedino ne znam koliko stradaju ispušni ventili kada se stavi širi tj. protočniji lonac te može li se nabaviti protočniji lonac (znači samo za povećanje preformansi) a da auto ne bruji ko avion (pitam zbog starog ) )!!

  23. #23
    f-toyota4
    Guest
    nemam vw..toyotu..malo cu još pitati..ali trenutno nemam ni love..ali u bližoj budućnosti..možda..

  24. #24
    f-toyota4
    Guest
    ja bi stavio dupli auspuh..znam da je idiotski i nepotrebno,ali mislim da bi izgledalo nevjerojatno

  25. #25
    fergazer
    Guest
    To da, sigurno bi podignuo cijeli loock tvog auta!
    Ha čuj, mislim da je slična stvar i sa Toyotinim ili bilo kojim drugim dizelima!
    Velim, probaj sa Lastovčićem, mozda ti on neš smisli

Slične teme

  1. sportski filteri
    By Biciklist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 22-10-2003, 09:17
  2. Porsche-sportski Golf?????
    By Bmw Touring in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 71
    Posljednji post: 07-08-2003, 14:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •