Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 92

Tema: OPEL

  1. #51
    alfa099
    Guest
    ...znači da "narod" prepoznaje kvalitetu Opela, ali "intelektualci" stalno kenjaju...

  2. #52
    OS FIAT>>>
    Guest
    Opel zivi na staroj slavi, ali ipak se mora priznati da je napravljen veliki pomak u kvaliteti sa novim modelima.Bofl aute iz devedesetih si ne smiju vise ponoviti.

  3. #53
    alfa099
    Guest
    ..znači da je vrijeme da i ja počnem radit za Opel!!! )

  4. #54
    Aero
    Guest
    Opel u Hrvatskoj nema što popravljati. Druga je stvar u EU...

  5. #55
    activa
    Guest
    ... i da prodas dusu djavolu .. ?? :smile23: ) )

  6. #56
    alfa099
    Guest
    ...za dobru lovu, europsku? UVJEK

  7. #57
    activa
    Guest

  8. #58
    alfa099
    Guest
    ...ma to ne znači da ću se odreć svojih auteka...uzet ću Speedstera turbo kao službeni auto, a na posao ću dolazit na Ducatiju...

  9. #59
    activa
    Guest
    .. dok opel ne izbaci neki motorcic ..?? )

  10. #60
    alfa099
    Guest
    ...ma talijanska su mi govna draža nego njemačka čokolada...

  11. #61
    activa
    Guest

  12. #62
    cdti
    Guest
    ej Bmw t. kaze tata da su u servisu sve provjerili prikljucili na onaj uređaj i da ne znaju zasto tesko pali !
    jel zna mozda netko sta bi moglo biti ?

  13. #63
    alfa099
    Guest
    ...pošalji ga na IQ test...da vidiš na čemu si...
    ...imao sam frenda koji je pao na IQ testu...

  14. #64
    Bmw Touring
    Guest
    kazem ti,promjeniti sve filtere na autu i provjerit grijace pa onda vidit rezultat

  15. #65
    cdti
    Guest
    pa kaze da jesu sve radili u servisu !

  16. #66
    Bmw Touring
    Guest
    i opet isto?
    neznam stvarno sta bi moglo bit.
    mogu samo nagadjat
    Mozda je anlaser u banani,neki senzor ili nesto,mozda je pumpa goriva u banani a ko ce znat

  17. #67
    alfa099
    Guest
    ..odite na IQ test!

  18. #68
    cdti
    Guest
    nema veze bmw.hvala.
    valjda ce sredit.

  19. #69
    CosmoOS
    Guest
    Ma kakve su to gluposti da Opel živi na staroj slavi?? Ma koji je to auto toliko slavan (čast CALIBRI)?? Upravo suprotno, meni su ovi novi modeli unutar 3-4 godine upravo digli Opel i popeli ga na jednu višu razinu!Ono što je Opel radio u prošlom desetljeću je misilm najcrnje razdoblje u povijesti, nemaštovita "estetika", motori-tako tako..a imiđ im je bio u k...

  20. #70
    cdti
    Guest
    ne ponovilo se !

  21. #71
    Black Knight
    Guest
    cosmo, kadett je za vrijeme svoje proizvodnje bio prodavaniji od golfa. tj. bio je najprodavaniji...


    i mislim da tu kritiku za 90te opel ne zasluzuje..
    ni drugi proizvodjaci nisu radili nista bolje krajem 80tih i 90tih. samo opelovi auti su dosta prodavani i vecina ih i dan danas opstaje na cestama ali nazalost posto su jeftini uglavnom ih voze huligani i klosari koji su zasluzni za taj ugled o kojem ti pricas...

    uglavnom pogledaj ostale aute iz kraja 80tih i pocetka 90tih... bmwi kockice, e36i, crxice, golfovi gti i slicno... svi imaju otprilike isti image... i to uopce nije stvar njihovih proizvodjaca nego stvar je u tom sto su to auti koje danas mozes kupit za par hiljada eura razvaljene i ganjat se po kvartu s probusenim auspuhom dok auto ide..

    astra gsi, calibre, tigre su za ono vrijeme bili jako fini auti... danas su manje vise jeftine krame... i to je normalno za sve aute..

  22. #72
    Rossonero
    Guest
    OS Fiat, vis kak se zaletis bezveze. Kotac iliti felga je 16" i vecu nisam ni htel. A to da je profil gume bil prenizak, to je nekaj drugo.

  23. #73
    piquet
    Guest
    ej Bmw t. kaze tata da su u servisu sve provjerili prikljucili na onaj uređaj i da ne znaju zasto tesko pali !
    jel zna mozda netko sta bi moglo biti ?

    da li uvijek teško pali ili ima razlike??

    moja pretpostavka je da imaš u motoru jedno 30-40dkg čađe pa se malo ventili zapeku kada ga ugasiš te zato teže pali.
    pogotovo što kažeš da ne točite eurodizel.

  24. #74
    Bmw Touring
    Guest
    e vis' to mi nije palo na pamet

  25. #75
    cdti
    Guest
    moze bit.kad ide sa mnom ili na neki put uvijek toci eurodiesel ali posto u tom mjestu gdje radi nema euro toci diesel(ovi sto rade na pumpi su mu rekli da nema razlike između eurodizela i obicnog,moš mislit ).

Slične teme

  1. OPEL ASTRA
    By Brunosa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 26-09-2004, 20:33
  2. OPEL
    By GSI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 27-03-2003, 01:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •