Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 92

Tema: OPEL

  1. #1
    alfa099
    Guest
    ...da morate istaknuti pozitivne i negativne strane kod Opela, koje bi to bile?<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  2. #2
    Cezy
    Guest
    ) )

    Po meni definitivno pozitivno to sto su aktivni u motorsportu. Sa calibrom su dobili ITC 1996-te,Vectra je bila konkurentna u Stw-u,dobili su i 24H nürburgring,a tu je bila i Ascona 400I sa kojom je Walter Rörhl bio sv. Prvak rally-a 1982.Zadnjih 10 godina rade naj motore za F3,etc..

    Vw kao njihov najveci konkurent,prakticki nikad nije bio sa tvornickom momcadi aktivan u Motorsportu.


    A negativan im je po meni na prvom mjestu design.Nema niti jednog opela za kojeg mogu reci,wow to je to.
    Gt je bio fora,Manta A je bila ok,ali samo Ok!!

    A tu jos i losa limarija koju nisu uspjeli sredit do kraja 90-tih.



  3. #3
    Black Knight
    Guest
    a calibra? tigra?

    nova vectra gts mi je jako skladna limuzina

    i nova astra mi je puno ljepsa od golfa

    stara astra gsi je isto lijepa bila u svojoj klasi...

    corsa mi je recimo sugava...<br><hr>

  4. #4
    Black Knight
    Guest
    a najocitija mana su lose unutrasnjosti automobila..... cak i ove nove, mada moderne mi se cine dosta asketske... glupo bijelo osvjetljenje...

    naravno rdja starijih modela je isto velika mrlja...

    najbolja opelova stvar je 2.0 motor, 8v, 16v i 16v turbo. <br><hr>

  5. #5
    OS FIAT>>>
    Guest
    Meni je kod Opela najlosiji dio njegov image.Neznam kakva je situacija u drugim krajevima ili zemljama svijeta, ali meni je on sinonim za zna se vec sta.

  6. #6
    OS FIAT>>>
    Guest
    "a calibra? tigra?"


    BK, za Calibru se slazem da moze sluziti donekle na ponos Opelu, ali Tigra...po cemu je ona to znacajna.To je model koji totalno nije ispunio ocekivanja Opela za nekim trzisnim uspjehom.Ista je stvar i sa Fordovom Pumom.

  7. #7
    Aero
    Guest
    Prednosti? Mana im je definitivno image i hrđanje...

  8. #8
    Axl
    Guest
    hrdja je meni prva na pameti kad neko spomene Opel

  9. #9
    cdti
    Guest
    sa hrđom je gotovo ! zar niste vidili sad vec stari model astre kako "hrđa kao riba u vodi" ! )
    <br><hr>

  10. #10
    _Stevo
    Guest
    Alfa sam ti zajebavaj
    Ja imam samo jednu manu za svoju astru, a i to će bi zamijenjeno čim se malo kuna skupi. Sicevi su im neudobni u božju mater, a i cijeli auto je tvrd ko orah. Jebali si švabe mater neudobnu.
    S druge strane, jadnih 75 dizelskih konja dere i malo jače auteke ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  11. #11
    _pack0575
    Guest
    Da, negativno je hrdja na nesto starijim autima, recimo 8 godina. Prejednostavna kontrolna ploca i 2 hebena siemensova chipa za koje neznam da li su hx ili sx i koji izvadit i zamjenit sa superchipom!

    Inace, sve ostalo OK!

  12. #12
    cdti
    Guest
    istina Stevo,ta astra ide fino za tu konjazu.
    a jos je i dizel ! )

  13. #13
    cdti
    Guest
    eto ja sam super zadovoljan sa svojom corsom(novi model) i nisam jos cuo nikog ko ima tu corsu da se nesto žali na nju.
    E, da i corsa sa 100 konja dere malo jace aute !

  14. #14
    OS FIAT>>>
    Guest
    "eto ja sam super zadovoljan sa svojom corsom(novi model) i nisam jos cuo nikog ko ima tu corsu da se nesto žali na nju."



    Mojoj kolegici je na toj novoj Corsi otisla letva volana i neka elektronika motora.Sve se zbilo u prvih mjesec dana starosti auta i otklonjeno je pod garancijom.Sada ju vec ima oko godinu dana i sve je ok.

  15. #15
    CosmoOS
    Guest
    Calibra je i dan danas jedan od najljepše dizajniranih automobila..pogotovo za ono vrijeme, a vi recite što želite!!

  16. #16
    OS FIAT>>>
    Guest
    Slazem se, a i aerodinamika joj moze biti uzor i nekim danasnjim autima.Steta je jedino sto je sve to Opel dosta traljavo izveo.Losa limarija, unutrasnjost gotovo identicna Vectrinoj su neoprostive pogreske.

  17. #17
    OS FIAT>>>
    Guest



    Volan je isto nekako limuzinski.

  18. #18
    CosmoOS
    Guest
    Limuzinski je ovaj na slici, moje definitivno nije ) Slika je sa www-calibra.de zar ne???
    A što se limarije tiče, i MERECEDES hrđa itekako..tako da nije jedino opelova boljka..

  19. #19
    OS FIAT>>>
    Guest



    Vanjski dio je OK i cak i danas izgleda moderno.

  20. #20
    CosmoOS
    Guest
    E prijatelju kao da si moju slikao, samo nedostaju 17" felge i zadnji spojler! )

  21. #21
    Bmw Touring
    Guest


    Vectra GTS

  22. #22
    CosmoOS
    Guest
    Tu se kazaljaka i meni na Calibri zaustavlja...

  23. #23
    Bmw Touring
    Guest
    A evo prije 20 minuta sam izasao iz ovoga

  24. #24
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ajd sad ce i za Opel valjda doci vedriji dani kad ugradjuju Fiatove motore. )

  25. #25
    CosmoOS
    Guest
    HAHAHAHAHAHA..

Slične teme

  1. OPEL ASTRA
    By Brunosa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 26-09-2004, 20:33
  2. OPEL
    By GSI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 27-03-2003, 01:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •