ja sam sa kalibrom i tigrom komentirao dizajn koji je neko gore komentirao da opelu fali..


tigra je napravljena kao zenski auto i vecinu zena koje pitas ce ti reci da im je tigra jedan od najljepsih ako ne i najljepsi auto..
a razlozi neuspjeha su drugi... mislim da je tu razlog ponajvise cijena... koja je i danas dosta visoka za polovne tigre, jer tigra je u biti corsa...
ista stvar je i sa fordom pumom...


kadett je recimo bio najveci opelov uspjeh, prodavaniji od golfa... realno auto je ruzan pogotovo obicni mada bi ja komentirao da je u ono vrijeme to ipak bilo ljepse od golfa... ali se tesko moze procijenjivati u kontekstu onog doba...



opel ima dosta specifican dizajn... nema toliko detalja koje cuva u nasljedstvu pod svaku cijenu(ko npr BMWovi bubrezi, VWova poljoprivredna prednja maska i sl.) pa tako svako malo dobijemo iz opela vrlo originalan auto, ne nuzno ljepotana ali opet... dok je VW radio kockaste golfove opel je napravio kadetta koji je naspram golfa bi vrhunac aerodinamike..

danas kad su svi zaobljeni u pizdu materinu opel radi vectru gts prilicno ostrih i jednostavnih linija no opet vrlo moderna, posebice GTS.. npr nova astra za razliku od golfa nema bas dizajnerskih poveznica s bilo kojim proslim modelom itd... opel se u pravilu ne bavi faceliftanjem niti prepoznatljivoscu...svaki novi model je u pravilu prica za sebe...
to je manje vise specificno samo opelu...