Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: AJMO GRADSKI MAHERI....

  1. #1
    drugmirko
    Guest

    .... bez problema se snalazite autom po gradu... imate besprekornu orientaciju, nepoznati gradovi su vam zabava i izazov?

    probajte izać iz ovoga :

    :URL=http://www.ally.com.ru/mmedia-genser-3.htmRIVE TROUGH TOWN (ruski ali nema veze):/URL:<br><hr>

  2. #2
    Axl
    Guest
    prvi sam prosao ali u ovom drugom sam nesto zapeo

  3. #3
    drugmirko
    Guest

    svaka čast Axl, ja sam nakon 10 min rekao... ajd u ku***, živim u malom gradu, ne treba mi...

  4. #4
    f-toyota4
    Guest
    strava,odmah san odustao

  5. #5
    Wheeler
    Guest
    Ja sam prosao al mi se cini da je stalno isti nivo...

  6. #6
    activa
    Guest
    .. ja sam malo slab sa orijentacijom ..!!

  7. #7
    Rossonero
    Guest
    Nije stalno isti nivo. Mapa je stalno iste velicine, ali se mijenjaju smjerovi na gornjem dijelu mape. Prosel sam jedno 5, 6 i dalje mi je bezveze. Svi se prolaze na istu foru. Pocetak je razlicit, a kraj je isti. Da objasnim, cilj je iz gornjeg dijela mape spustit se skroz u zadnju ulicu na donjem dijelu i vozit u suprotnom smjeru od izlaza (dakle s desna prema lijevo) i moras doci do donjeg lijevog kuta, otici kockicu gore, skrenut desno pa gore pa ljevo i s tim si se polukruzno okrenul i istom ulicom kojom si dosel (skroz donja) vracat se prema izlazu. Tak da je bezveze kaj se gornji dio mape promijeni, a donji ostane isti i svaki put znas da cim se uspijes probiti skroz dole u smjeru desno prema lijevo, kraj price. Ostane ti polukruzno okretanje i trk prema izlazu.

    Ako nekom nije jasno, nek krene id izlaza pa prema pocetku i eliminira slijepe puteve. Brzo se skuzi rijesenje.<br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    Da objasnim, cilj je iz gornjeg dijela mape spustit se skroz u zadnju ulicu na donjem dijelu





    hehe to mene ×××× :smile25:

  9. #9
    cdti
    Guest
    i mene !

  10. #10
    Fergazer od fiće
    Guest
    i mene

  11. #11
    Fergazer od fiće
    Guest
    ajd skuzio sam, daljnji nivoi stvarno onda nisu bed pa dosadi...

  12. #12
    Fergazer od fiće
    Guest
    cekaj malo, pa kako wheeler kaze stalno je isti nivo!?!

  13. #13
    rs turbo
    Guest
    Mene ×××× kaj nemrem otvorit )

Slične teme

  1. AJMO NAŠI!!!
    By širokobriježanin in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 20-11-2003, 17:54
  2. AJMO SAD - IZJASNITE SE !!!
    By POLOVNJAČA in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 15-10-2003, 17:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •