Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Limitator broja okretaja kod F1?!!!

  1. #1
    Koshpa
    Guest
    Zanima me da li F1 motor ima limitator broja okretaja (slicno kao cestovni auti) koji ce zaustavit napredovanje okretaja na tocno odredjenom broju okretaja ili je njemu broj okretaja ogranicen stupnjem razvoja samog motora tj. fizikalnim pojavama (trenjem, gubicima...)

    <br><hr>×××× the cola, ×××× the pizza all I need is Schljivovitza!!!

  2. #2
    Aero
    Guest
    Brijem da nema...

  3. #3
    Cezy
    Guest
    I ja mislim da nema.

    NPr. Filipe Massa je u Albert Park-u ove godine imao jedan spin,ali ostao je na gasu dok su kotaci vrtili u prazno.
    Par krugova kasnije je odustao radi motora,a telemetrija je za vrijeme tog spin-a pokazala preko 20 000 °/min.

  4. #4
    Aero
    Guest
    Ja se sjećam kako je Kimi pred koju godinu znao elegantno prevrtit motor...

  5. #5
    Hondo
    Guest
    Nemaju limitator, a stručnjaci u razvaljivanju motora su Sato i Barichelo ) .<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  6. #6
    Koshpa
    Guest
    E pa i ja sam mislio da nemaju. THNX

  7. #7
    Axl
    Guest
    eeee cekajte malo ... prosle godine Ferrari F 2003 GA je imao limitator sigurno , jer su govorili da radi na 70% snage , kao morali to napraviti zbog nekih neispitanih dijelova
    da ne kazem nepouzdanih

  8. #8
    f-toyota4
    Guest
    70% snage? a opet su bili prvi? koliko bi onda išao da je radio na 100%??

  9. #9
    Mehanicar
    Guest
    pa nije vam limitator okretaja, limitator snage kao sto vi mislite,

    skines limitator i auto leti, eee,jok

  10. #10
    Koshpa
    Guest
    Limitator snage je vjerojatno neka prigusnica u usisu koja smanji dovod zraka. I think!

  11. #11
    Mehanicar
    Guest
    ma vijak zasarafljen na kucistu leptira gasa pa ne mos dat gas do daske

    kad sve istraze, samo ga odsarae, kolko treba ,

  12. #12
    Cezy
    Guest
    To je takav Bullshit,da nemoze biti veci. I 3 litre izvuci 30% snage vise nego svi konkurenti!?!!?

    U kojem to filmu???

  13. #13
    Rapido
    Guest
    Ne samo da ima limitator, nego je, dok je bila dozvoljena dvosmjerna telemetrija, najveći dozvoljeni broj okretaja motora bio određivan iz boksa. Ako su npr. iz podataka telemetrije skužili da nekaj ne štima s motorom, fino bi skinuli 1000-2000 okretaja. A ako bi bili spremni malo više riskirati, pustili bi da se vrti jače.<br><hr>

  14. #14
    Cezy
    Guest
    Ja mislim da nije tako bilo,nego za vrijeme dvosmjerne telemetrije su isto bile automatske getribe,koje bi bile onda tako programirane da u Quali-u saltaju na vise pri 19 000 °/min a u utrci 18 200 ili nize....

    Sa tim da treba pazit na kojoj turazi motor pocinje gubit snagu. Npr Fordov Dfv iz 67-me je imao max output na 9000°/min i saltalo se na 9100°/min iako je motor mogao vrtit i do 10 000°/min.

  15. #15
    Rapido
    Guest
    Ne šaltaju getribe u F1 same, čak ni kad se postigne max broj okretaja ne prebacuju same u višu.

    A čak i da šaltaju same, ako setupiraš na kojim će okretajima prebacivat u višu - odredio si max broj okretaja tj. postavio si limiter.<br><hr>

  16. #16
    Cezy
    Guest
    Sad vise ne saltaju pred 2 godine jesu.

  17. #17
    Rapido
    Guest
    Cezy, mislim da nikad nisu šaltale same, jer bi to smetalo vozaču, tj. ne bi imao 100% kontrolu nad onim što radi.
    Recimo getriba prešalta u višu, a vozač to nije htio nego je baš mislio abgasat i počet kočit..<br><hr>

  18. #18
    turbo-limac
    Guest
    postojao je gumb na volanu za automatsko saltanje....

  19. #19
    turbo-limac
    Guest
    inace, nemojte si ni mislit da F1 motori nemaju limitatore okretaja, preskupi su da ih nebi imali.....

    sto se tice broja okretaja koje vidite na ekranu kad gledate utrku F1, to nije podatak koji se dobiva od telemetrije vec brojka dobivena analizom zvuka bolida.... timovi ipak prevec cuvaju svoje tajne...


  20. #20
    Cezy
    Guest
    Rapido u sezoni 2002 i 2003 su se vozile automatske getribe. FAKT!!!

    Ali ne one ko na obicnim autima,nego specijalno programirane za svaku stazu.

    Npr Monza

    Retifilio cantrale start/cilj je isao u 7 moj.
    Za good year sikanu (turn 1) je comp. sam saltao u 1. cim je vozac zasoro kocnicu,bez obzira sto je desnom nogom ostao 10% na gasu.
    Izlaz iz Good year-a i floor-anje pedale prema Curvi Grande,comp. je sam saltao na vise i to bez SPEEDSFIFT-anja iako je vozac cijelo vrijeme bio 100% na gasu,etc...

    Tek od ove sezone 2004 je bila zabranjena,dvosmjerna telemetria Lauchcontrol i aut. getriba.

    Tc je ostao...

  21. #21
    Rapido
    Guest
    Dobro, ovo o predprogramiranim točkama šaltanja stvarno nisam znao.

    Dobro da auto nije sam i kočio i okretao volan.

    <br><hr>

  22. #22
    Cezy
    Guest
    Meni je isto drago,da su to maknuli.

  23. #23
    Black Knight
    Guest
    afaik, imaju limitatore i to ja mislim za svaku brzinu razlicite...

    a automatske getribe su isto bile vozene... villeneuve recimo je vozio automatik AFAIK...

Slične teme

  1. Fiat Brava 1.8 - reset broja
    By Snorky in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 26-08-2004, 08:20
  2. Brojač okretaja
    By Enigma in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 09-06-2003, 00:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •