Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: regulator protoka zraka

  1. #1
    fabian5
    Guest
    Pozdrav svima imam jedan mali problem, u stvari ne ja nego moja strina i to negdje oko 2700 kuna dakle ona posjeduje opel astru 1.2 16 v 1999 godina proizvodnje bila je u ovlastenom servisu i rekli su joj da joj je pokvaren regulator protoka zraka koji je težak gore navedenu cifru da li netko zna gdje bi se mogao kupiti za manje novce orginal ili zamjenski novi taj dio jer garancija je istekla za auto a cifra je više nego dvojbena i ako netko zna kataloški broj tog regulatora ili neku tvorničku oznaku da bi mogao lakše saznati više podataka o istome zahvaljujem

  2. #2
    TOTAL
    Guest
    Interesantno, ja sam to prošle godine mijenjao na Citroenu u ovlaštenom servisu i u dlaku ista cijena. Daj mi reci kakvi se problemi javljaju sa autom, da li je bila spojena na kompjutor u servisu.

  3. #3
    fabian5
    Guest
    koliko mi je ujna rekla da ima problema u jutro s paljenjem auta te trzajima i sve u svemu ne radi mirno ma samo mi nije jasno zakaj to toliko košta za 2500 kuna kupiš slabiji PC a ne neki regulator pozdrav

  4. #4
    TOTAL
    Guest
    Isti su simptomi i mene mučili.
    Cijena je takva kakva je jer to ne možeš kupiti u svakom dučanu s auto dijelovima, barem ne za Citroena. Obzirom da je to osjetljiv dio koji ima direktan utjecaj na rad motora pitanje je da li se isplati igrati sa zamjenskim.
    To ti je tak, servisi žive za takve kvarove koji se riješe u roku dok ti kod njih popiješ kavu i onda te oderu 2700 kunića (kava nije uračunata u gore navedeni iznos).

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2015
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Isti su simptomi i mene mučili.




    ________________________________
    Zadnji uredio desheikh : 02-02-2015 u 10:58

Slične teme

  1. Cijev do kutije filtera zraka
    By INTERCEPTOR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 27-10-2003, 02:22
  2. smjesa goriva i zraka
    By alinghi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 30-07-2003, 21:05

Tags for this Thread

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •