Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 89

Tema: Cini se da cu opet postati opel-fahrer

  1. #51
    mentor_44
    Guest
    A nije problem točit i održavat stari auto od 150+ konja? ××××te. Da je do novaca kupio bi corsu 1.2 i štedio.

  2. #52
    Black Knight
    Guest
    mene apsolutno ne peru imagei auta. cak mi je zajebancija vozit se sad s ovim, da vis kak se ljudi okrecu kad dam gas i remus zaprdi.. a ono kanta od kadetta

    neam ja kaj provjeravat limariju, vidi se trulez iz daleka... prvi lak, iznutra istrunulo, nabubrila boja al ne vidi se rdja... nije strasno, samo lijevi prednji blatobran... to je za kadette vrhunski...

    sto se tice lezanja cep, ja ne znam kaj je ovaj radio s autom, znam da je izmjenjo dosta toga i to je sve stavljao kvalitetno, tak da to vise nema veze s obicnim gsijem. znam da kadetti nisu ni blizu pojam lezanja ali ovaj je ××××no poslozen unatoc nedostatku multilinka i slicnih gluposti... karoserija s 5 vrata je crvsca, jos je on dodao one stange naprijed i natrag i fakat imas dobar filing, i na volanu i papucicama, strasno... ko formula, ×××× me pas...

    cim sam prvi put kao suvozac sjeo u njega i vozac se malo naglije prestrojio odma sam ga skuzio kako lezi... i sve koje sam dosad provozao kazu da je ××××no slozen...

  3. #53
    Rossonero
    Guest
    Brock, ne bi o tocnoj kilometrazi jer sam auto prodal, ali taj motor sam imal u Calibri i ako je odrzavan kak spada, leti ko i prvi dan! Vjeruj mi. 2 godine sam ga vozil. I iznad litre ulja na 10000 km nikad nisam trebal sipat.<br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  4. #54
    Black Knight
    Guest
    a da, sto se imagea tice, ja imam ljude koje volim oko sebe i njima je to fakat nebitno... sto se tice nekakvih recimo novih poznanstava, uopce mi nisu potrebni prijatelji koji tako rezoniraju...
    curu imam... ne sevim sa strane... a i da nemam opet bi se osjeco glupo da idem lovit curu autom pa razmisljam o imageu auta...

    i na kraju, ja ne bi bio ja da ne vozim neku staru kantu sa puno konja kaj se raspada

  5. #55
    Dr. Strangelove
    Guest
    respect Blecky, tak bi to i trebalo bit...

  6. #56
    Black Knight
    Guest
    ma to je najbolji 2.0 motor ikad napravljen...×××× me pas...

    gle kolko se gsija jos vozi okolo... a di su ostale pile iz tog doba? sve se raspalo...


  7. #57
    Black Knight
    Guest
    evo slika grane, naso ju u lexmaulovom online ducanu - 725 eura


  8. #58
    The ŠULE
    Guest
    Pošteno napisano, BK!

  9. #59
    OS FIAT>>>
    Guest
    "Rece vlasink 2 Fiata i svi se grohotom nasmijase. A samo jedno pribrano momce skokne do WC-a da pusti vodu."

    Nije drugi Fiat, vec treci.
    A ovo rece vlasnik gnojpel karavana.
    Prestrano Calibra.

  10. #60
    S16
    Guest
    Lipa grana...

  11. #61
    206 xsi
    Guest
    2 interceptor: znači da bi svi koji imaju problema s mazdama, hondama itd. trebali skoknuti do japana na servis

  12. #62
    ART
    Guest
    A sta bi Skywalker trebao napraviti s Pugom ?

  13. #63
    INTERCEPTOR
    Guest
    206 xsi, ovako reći ću ti nešto.

    Reću ću ti jedasn primjer. Jedan moj prijatelj ima određeni auto i radi na visokoj poziciji u zastupništvu za tu marku auta koji vozi. On koji radi u toj firmi vozi svoj auto na servis u italiju. Dakle ako on nema povjerenja u svoju firmu, mislim onda se tu nenma što dodati. I to vozi ga na servis, ne na popravke, dakle ulje i te gluposti.

  14. #64
    Mehanicar
    Guest
    cep, fino si opisao i psihologiju a bogami i znanje ljudi nasih auto dilera !!!!

    sad jos od promjene ulja treba pravit nauku !!!

    Blacky - samo ti daj, taj motor je super, najbolji 4.cil 2.0 atmosferac tog vremena daleko a i danas nema bas previse konkurencije !

    a kakav image , da jos o misljenju drugih razmisljam !

    samo naprijed B

  15. #65
    Rossonero
    Guest
    Os Fiat, ne znam kaj se s tobom desava zadnje vrijeme. Skroz si zabrijal na neku cudnu shemu.

  16. #66
    MONSTER
    Guest
    Reću ću ti jedasn primjer. Jedan moj prijatelj ima određeni auto i radi na visokoj poziciji u zastupništvu za tu marku auta koji vozi. On koji radi u toj firmi vozi svoj auto na servis u italiju.

    ruting????


  17. #67
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne


  18. #68
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mehaničar, čuj očito treba kad mi u punta na prvom servisu stave ulja preko maximuma.

  19. #69
    Mehanicar
    Guest
    onda se slazem !
    kraljevi !

  20. #70
    206 xsi
    Guest
    hehe glupi servisi nemaju pojma

  21. #71
    _Stevo
    Guest
    Nije da mi se da čitat zadnje 4 stranice, niti neznam dal si kupil Opla al frend prodaje GSI-jku, Astru. 93-ća godina čini mi se. Ak si zainteresovan mailni me na klun@net.hr

  22. #72
    CosmoOS
    Guest
    Blacky koliko dođe calibra turbo i koje je godište????? imam i ja jednu 95godište za 6000EUR!

  23. #73
    Black Knight
    Guest
    bile su dvije maloprije u oglasniku po 3500 eura, jedna 93. jedna 92. obje sa godinu dana registracije. a islo bi to i jeftinije, to je pocetna cijena..

    ima i jedna po 7000 eura..

    realno calibre turbo su sve u kurcu, mogu bit samo vise ili manje.. sve su presle barem 150tkm... turbo motori unistavaju sve oko sebe... turbina zagrijava sve ispod haube tako da brze pocne trunut instalacija, cijevi i sve skupa ubrzano se trosi..

    tako da realno nema te kalibre koja je u dobrom stanju.. npr. tvornicki deklarirani rok trajanja turbine je 170tkm... sve su sad tu negdje i turbine samo sto nisu riknule... zice, cijevi lagano pocinju trunut, karike pri kraju...ulje ×××× na karter dole od pritiska sto prolazi pored karika...
    a za pogon da i ne govorim... pogoni su nekima riknuli i nakon 40tkm... a rijetko koji je presao 200tkm...

    realno taj auto je gotov nakon 170tkm ili 10 godina... koliko god ga ti cuvao mozda ti izdrzi nesto sitno vise...

    tako da uopce ne fermam ovu ekipu kaj prodaju kalibre turbo "u dobrom stanju" za 6-7k eura... za razliku od 3500 eura ja kupim novu turbinu i to K26, napravim generalku i zamijenim pol instalacije i repariram 4x4..

    i onda imam auto spreman za daljnji tuning... intercooler, injektori, chip... i eto pile...

    jedino sto je bitno da nije hrdjava ili da je nije bila karambolirana nekad ili kako kazu izasla iz vinkla...

    ja jos gledam da ima grijane siceve ili barem klimu jer sam fina guzica...

  24. #74
    f-toyota4
    Guest
    bome pravi ste entuzijasti..ipak to je za mene previše posla

  25. #75
    Black Knight
    Guest
    pa ne radim ja, radi mehanicar, ja mu platim

Slične teme

  1. Kako postati Alfist
    By Forum Master in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 04-04-2003, 20:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •