Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 89

Tema: Cini se da cu opet postati opel-fahrer

  1. #26
    MONSTER
    Guest
    ma opcenito mi je kadet kanta...znam da gsi ide stvarno mutavo ali je to meni jos uvijek najveca kanta!?


  2. #27
    cdti
    Guest
    ok.al bolji je od alfe,zar ne !? )

  3. #28
    MONSTER
    Guest
    pa i romobil je bolji od alfe....kako to uopce mozes pitati!?


  4. #29
    Rossonero
    Guest
    "Nikad od opela posten auto."

    Rece vlasink 2 Fiata i svi se grohotom nasmijase. A samo jedno pribrano momce skokne do WC-a da pusti vodu. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  5. #30
    Black Knight
    Guest
    zamjena je napravljena.. sad se vozim u kadettu

    jedno cu vam reci, auto ide ko lud, ali turbina je nekaj nezamjenjivo...

    auto ima tak dobro poslozen ovjes, to je nevjerovatno... to lezi... ma koja alfa... tako se neutralno ponasa, ××××no lezi, ne ljulja se, a nije maximalno zabijen, kolko tolko je i udoban za kadetta..

    neka cudna verzija je auta, nema digitalne cukice vec analogne, a one lampice sve kaj ima gsi ima na jednom posebnom malo ekrancicu na sredini prednje plastike... kuplung, gas, kocnice, sve tvrdo ko kamen i ima hod od 1cm.. osvjetljenje instrument table je zeleno(??? opel stavlja bijelo osvjetljenje i dan danas valjda)

    uglavnom, auto je ××××ni gust za vozit... osim sto se auspuh cuje u ××××× materinu... ja nisam ljubitelj toga bas, al ×××× ga, kad sam primitivac nek budem do kraja..

    e da, crvena lexmaul ram induction grana izgleda ××××no impresivno, katalizator je skinut, tak da bi auto trebao imati nesto vise od 150 konja..


    sve u svemu, zaboravio sam punto cim sam trznuo volan malo u kadettu...

    bye bye spagetarija...

  6. #31
    Brock
    Guest
    :smile25:

  7. #32
    sepra
    Guest
    Daj Bleki pusti koju sliku. Slikaj tu induction granu da vidimo kak to zgleda.
    A kaj si mijenjao ključ za ključ?<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  8. #33
    piquet
    Guest
    A kaj si mijenjao ključ za ključ?


    ili što bi pisalo u studentskoj menzi govno za govno!

  9. #34
    Aero
    Guest
    "Rece vlasink 2 Fiata i svi se grohotom nasmijase. A samo jedno pribrano momce skokne do WC-a da pusti vodu. "

    Svaka čast Rosso...

  10. #35
    The ŠULE
    Guest
    Zvuči dobro! Nek je sa srećom.

    Ima nešto zgodno tipa VVT, ak već nije fen.
    Lupi kad svi misle da je gotovo. Ko produženi orgazam.

  11. #36
    sepra
    Guest
    E ×××× ga napali ste čovjeka malo previše. Ako želi taj auto i juri mu se neka mu je. Sa Puntom nije bilo sreće... ××××ga. Možda sa ovim bude.

    Općenito da u životu moram voziti Opela GSi-ja, napravio bih sve da auto ide maksimalno a izgleda što decentnije. Neka lijepa felga, bez dodatnih spojlera i seljakana body-kitova. Ne preglasan auspuh i ne ne zatamnjene šajbe s naljepnicama i sličnim sranjima. Dobar lak i debađirano sve i to je to.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  12. #37
    Brock
    Guest
    To je TO?


  13. #38
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mislim da je sve jesnaije zašto ej gomila ekipe otišla s ovog poluproizvoda.

    Blacki pa ti još ni nisi vozio pravu alfu da bi mogao usporediti ležanje. Običan kadett leži ko proljev.
    Normalno da je gsi bolje posložen, al ja se kladim da bi ga jedna 33 1.7 16v ubila po zavojima.

    Inače taj kadett je totalno smeće za vozit. Vozio sam 1.8 90 ks i ne sjećam se da sam ikadfa vozio auto koji je lošij ekonastruiran za votzački užitak. počevši od ležanja, filinga na volanu nožnim komandama, mjenjača itd.

    I ne znam kakve veze ima što punto ima blok od stojadnia, i niej od stojadnina nego od fiata. Mislim pa audi 1.8 turbo bilo koji i onaj od 225 ks ima blok kakva možeš nać u starim vw-ima 1.8 90 ks. I?



  14. #39
    INTERCEPTOR
    Guest
    206 xsi: Vi fiatisti stvarno nekad pretjerujete. Ko da ja sad imam problema sa pugom pa da odem do pariza, jel? A to što je gorivo odvratno skupo, a tek cestarine...

    Čuj, ne u pariz, nego u EU. Jer naši mehaničari su 90% drek. To upamti. U to sam se uvjerio mali milion puta. Nemoj mi tu sad otkrivati toplu vodu.

  15. #40
    Mario Haas
    Guest
    Tako je CEP, kod nas je sve drek. Kaj se onda ne presliš u Italiju? Pa da te zovu schiavo i odnose se prema tebi kao takvom. Samo naprijed.



  16. #41
    Dr. Strangelove
    Guest
    Blecky sretno sa novim kolima... meni je taj GSi u lijepom sjećanju.. frend ga je imao negdje tamo 97,98... išao je ko metak... ali bojim se da je to sve samo ne auto bez mana... imat ćeš i na njemu posla ohoho... prvenstveno provjeri limariju...

  17. #42
    Brock
    Guest
    Čuo sam da ljudi pričaju kak je to najbolji Opel-ov motor... samo... kakav je nakon toliko godina ganjanja...?

  18. #43
    sepra
    Guest
    Onaj ge e si s prve strane, prva slička izgleda kulturno.

    Ne da bi si ga zaželio ali taj je prihvatljiv.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  19. #44
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mario Haas, pa ×××× ga ja sam bio prisiljen otići u titaliju jer jednostavno u ovlaštenom servisu ne znaju, nemaju instrument i nisu upućeni. A neovlašteni meh. koji valja ima isntrument veličine ormara.


  20. #45
    Dr. Strangelove
    Guest
    Samo Blecky čudi me za tebe da si uspio pregrist image koji taj auto nosi... mislim i Calibra je već dosta iskvarena zbog ekipe koja ju najčešće vozi...
    kadett mi je nekak ispod razine kockice, vectre, pa čak i golfa duje... govorim sa aspekta kakav bi ja osjećaj imao na vozačkom mjestu...
    Al dobro, neko će reč da je to stvar taštine...

  21. #46
    mentor_44
    Guest
    Ovo sa odlaskom u italiju mi uopće nije jasno. Moji starci svaki puta rade servis na autu u italiji. Kakav je to problem kad ideš po krpice ostavit auto na servisu !? Siguran sam da vas većina ide svaka 3 mjeseca tamo u kupovinu.

  22. #47
    Mario Haas
    Guest
    CEP, vjerujem da jesi ali malo kritičkog odmaka ne bi škodilo.

    A kaj se tiče Kadeta jaje GSI 16V, auto od 150+KS, koji je usput lakši od 1000kg mora pristojno ići.

  23. #48
    T-IE
    Guest
    Pa i ne baš Mentor 44. Italija je od uvođenja EURa postalaskuplja nego Hrvatska. Uopće se više ne isplati ić preko po "krpice". Više se isplati ić u Zagreb u šoping i to starom cestom da se izdivljaš do Zg-a i spojiš ugodno s korisnim... :smile25:

  24. #49
    T-IE
    Guest
    A ovo šta ovdje neki briju o lošem imageu Opela, VW-a i na temelju nekoliko idiota za volanima istih generaliziraju cijelu marku me uopće ne dira previše. Jer kad bi ja krenuo pisat o tome koliko sam vidio seljaka za volanima Peugeota, Alfi, Hondi nebi tako skoro završio s pisanjem.

    Ja seljake u prometu ocijenjujem od auta do auta i ne pada mi napamet da na temelju jednog ili dva idiota za volanom VW-a, Opela ili nečeg trećeg generaliziram cijelu marku.

    A ovdje na forumu se od srca nasmijem postovima jadnika koji furaju žabarske govnjidbe od 60ks, a pljuju po njemačkim autima koji su 5x bolji, skuplji i brži od njihovih... Kao zbog lošeg imagea ih nikad nebi kupili..Moš mislit... <br><hr><font color="red">GTI PLANET</font>

  25. #50
    Dr. Strangelove
    Guest
    Hebiga T-ie... ja ti kažem da u Zagrebu većina ljudi to tak percipira...nažalost... i ja se ponekad uhvatim u takvom razmišljanju, makar ne mislim tak... i da, priznajem, bitan mi je image auta kojeg vozim..
    Kaj mogu kad sam urban tip...
    :smile25:

Slične teme

  1. Kako postati Alfist
    By Forum Master in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 04-04-2003, 20:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •