Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Jugo 45 vs Tavria

  1. #1
    Seatibiza
    Guest
    Mislim...ajmo raspravljat o necem dostupnom obicnom puku a ne smao o M3, S4, Jag. i sl. <br><hr>

  2. #2
    piquet
    Guest
    ali iskreno!!

  3. #3
    Brock
    Guest
    Koji si ti luđak!

    Pa, kak možeš otvarat takve debilne teme??!!??!


    Nevjerojatno kakvih ljudi ima!!!


    Ko ti je dozvolio ulazak na forum!!!


    Ta usporedba uopće ne može bit usporedba... pa, svi znaju da je Yugo ZAKON!!! :smile25:

  4. #4
    OS FIAT>>>
    Guest
    Premda su oba ××××××, ali Yugo je ipak malo manje ××××××.Pitanje bi imalo vise smisla kada bi glasilo koji je od ta dva manje ××××××. )

  5. #5
    Brock
    Guest
    Ja sam godinu dana vozio Yugo 45 koji je imao 13 ili 14 godina i promjenio je 4 vlasnika... bio je rasturen sa svih strana, ali me u tih godinu dana nije niti jednom iznevjerio...

    Jednom godišnje se radi polu generelka koja košta 700-800kn i to je to... )

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    a kad dodjes na izmjenu ulja svakih 100.000 km onda ti ne treba ona kanta od 4 litre za stavit ispod auta nego ti je dovoljna jedna bocica od litru litru ipo :smile25:

  7. #7
    Brock
    Guest
    Ko i Japoon-u na Hondi! :smile25:

    I 'ko onda kaže da jugoslavenska vozila nisu konkurentna japanskima!?!??! :smile22:

  8. #8
    JAPOON
    Guest
    Ko i Japoon-u na Hondi!

    Brock,what's ××××ing that..!!???? <br><hr>

  9. #9
    HONDA A
    Guest
    Kad smo vec kod ulja, ja i prijatelj smo prije par godina kupili na licitaciji(kupnja s visokim rizikom) Hondu Accord-9 god staru, presla 170000 milja(oko 260000 km), vozili smo ga negdje oko 50 km, i onda smo, posto je polovno auto htjeli da zamjenimo ulje i sto smo otkrili? u motoru nije bilo vise od litre ulja(zasto? nismo otkrili), Hondu vozi i danas(preko 300000km), ne trosi ulje i spremna za jos 200000km - to je narav HONDE.

    <br><hr><font color="red">HONDA - The Power of Dreams
    Honda - PERFOMANCE FIRST</font>

  10. #10
    Stjepan th.
    Guest
    Ne znam što je gore od ta dva modela!
    Yugo je dobar (osim 45-tice koju treba izbjegavati) ako nemaš za bolje.

  11. #11
    Brock
    Guest
    Japoon... naj se ljutit... ali... jesam se ja zeznul, ili ti je mc na zadnjem meetingu u Splitu gledao ulje u Hondi koje je bilo na full minimumu?


  12. #12
    activa
    Guest
    .. ma tavria je zakon..!!
    .. zajebala je i one " cuvene " serije yugica s pocetka devedesetih , koji su imali " kartonske " karike ..!!

  13. #13
    sepra
    Guest
    Karike od kartona ali srce od slona!<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  14. #14
    activa
    Guest

  15. #15
    Dr. Strangelove
    Guest

  16. #16
    activa
    Guest
    .. moj otac jos uvek vozi Yuga , evo sad ce mu 15-a godina .... , ziv je i zdrav jos uvek ( mislim Yugic ) , 45-ica je , mazen i pazen , garaziran , ni trunke rdje , ni jedna generalka ..??
    .. doduse presao je samo 32 000 km ...
    .. znaci i Yugo moze sluziti dobro 15 godina , ako ga pazite i malo vozite ( ne vise od 2000 km godisnje)..!!??

  17. #17
    sepra
    Guest
    Moj prijatelj (koji ovo možda i čita) dobio je od bake na poklon Fiću s 26000km. Garažiran, u nevjerovatnom stanju. Još ima original Trayal-ke

    Probat ću ga poslikat jednom prilikom.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  18. #18
    Brock
    Guest
    Frenda?

  19. #19
    sepra
    Guest
    Te gay primisli čuvaj za novog Clia <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  20. #20
    Brock
    Guest
    OK!

    A, kaj je napravil sa 26.000 konvertibilnih maraka? :smile25:

  21. #21
    Smith
    Guest
    A ne KM su konvertibilne marke )

  22. #22
    Stjepan th.
    Guest
    Lada Samara bolja je od uspoređenih!

  23. #23
    Axl
    Guest
    ma Yugo je zakon

  24. #24
    TAJNICA
    Guest
    a sta fali Yugicu.?
    meni se bas svidja!!

  25. #25
    rs turbo
    Guest
    Koja usporedba :smile25:

Slične teme

  1. Tavria ili trabant?
    By Štijef in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-10-2002, 10:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •