Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Maserati Quattroporte vs Jaguar XJR

  1. #1
    B
    Guest
    - sportski talijanski flair ili engleska klasa?
    - vrlo brza Limuzina sa sportskim osobinama ili luksuzna brza limuzina?
    - Koji vam je ljepsi, drazi?
    - Sta mislite, koji od dva navedena auta je bolji?

    Imaju dosta zajednickog :
    - auti sa karakterom
    - imaju 400 KS i v8
    - RWD
    - ista klasa top limuzina
    - za kupce koji traze nesto "posebno" u toj klasi

    evo slika :


















  2. #2
    GT
    Guest
    Jag, ljepsi mi je, ima vise stila, vise ima karakter prave top limuzine, dok je Quattroporte vise sportski.
    Jag je brz, udoban, luksuzan, lijep, ima stila, znaci sve osobine koje takav auto treba imati.
    Jos sto je zanimljivo je da je auto komplet od aluminija i da je ljepljen kao recimo Lotus Elise, znaci kruta karoserija a relativno lagan auto...ma pravi je.

  3. #3
    zeNNoN
    Guest
    Masserati bez razmisljanja.. Jag je postao FORD u svakom pogledu..

  4. #4
    GT
    Guest
    XJ(R) je pravi Jag...

  5. #5
    Cezy
    Guest
    B nemoj me krivo shvatit,ali prigusi malo to svoje otvaranje usporednih testova.

  6. #6
    Aero
    Guest
    Ja skoro kupih XJR prethodne serije...

  7. #7
    GT
    Guest
    ali ovaj aktualni XJ je super limuzina

  8. #8
    OS FIAT>>>
    Guest
    Maserati mi se svidja vise u svakom pogledu.

  9. #9
    cuore_pederativo
    Guest
    Masa...

  10. #10
    bad&blue
    Guest
    Maserati puno bolje izgleda, definitivno trozubac :smile23: :smile23: :smile23: :smile23:

  11. #11
    206 xsi
    Guest
    Maserati, iako je kvaliteta izrade nešto jadnija nego kod jaguara, ali ipak MASERATI

  12. #12
    Axl
    Guest
    ma Maserati bez razmisljanja,

    Jag je samo kvalitetniji Ford

  13. #13
    Axl
    Guest
    bez obzira koga uporedjivali u ovom visokom segmentu moj izbor bi bio Quattroporte, ne vidim bolju limuzinu trenutno

  14. #14
    WRX
    Guest
    Maserati.....

  15. #15
    cuore_primitivo
    Guest
    "Jag je samo kvalitetniji Ford" ) ) ) ) ) )

  16. #16
    Black Knight
    Guest
    a maserati nekvalitetniji fiat?<br><hr>

  17. #17
    cuore_primitivo
    Guest
    kaj je u tome nekaj lose??pa i ferkac i i masa su samo dvije nesto brze i ne toliko kvalitetnije izvedenice polu-propalog fiata,odn.gm-a.cime se to masa ima pohvaliti,kvalitetom,prodajnim rezultatima ili necim trecim??performanse su kod oba zagarantirane,tak da ostaje pitanje tko kaj vise voli-truli ford ili propali fiat.ja bih u svakom slucaju bili koji od ova dva,pod uvjetom da ga neki tajkun placa i a umjesto mene...

  18. #18
    cuore_pederativo
    Guest
    black

  19. #19
    GT
    Guest
    neki ovdje pricaju koda je Maserati talijansko zlato, savrsenstvo a koda je Jaguar XJ zadnje smece, pa ljudi vi onda ocito nemate pojma o cemu pricate..

    jaguar samo kvalitetniji ford???

    to vrijedi za X Type, ali ovdje je rijec o aktualnom XJ, a XJ je jedan vrhunski auto, vjerovatno najbolji jaguar ikad....

  20. #20
    GT
    Guest
    to na najbolji jaguar ikad sam mislio na kvalitetu, tehnologiju, izradu itd....

  21. #21
    GT
    Guest
    da cujem malo slabosti od Maseratija...
    ima ih itekako... samo neki to nece da priznaju ili neznaju, ali zato znate da je (mislite da znate) da je Jag XJ samo kvalitetniji Ford i da je 4vrata bolji auto.....

  22. #22
    Axl
    Guest
    GT ja zivim u podrucju gdje su Jaguari dosta zastupljeni, da ne kazem da sam i sam gledao X-type prije dva meseca da kupim, i tako raspitujuci se o njemu u samom dealershipu priznaju da Jaguarima strasno pada cena , novi X-type 3.0 kosta 50 000 + $ a sada ,18 meseci star, sa 30 000 km predjenih ga mozes naci za 20 000 $, to je dobro preko pola , XJ jos vise gubi na ceni

    o ovome ostalom sto pisete:sve firme danas imaju problema(mozda izuzev BMW-a)sve su one polupropale, sve salju ljude na layoff , tp je normalno samo vi to ili ne zelite da vidite ili ne znate


    <br><hr>

  23. #23
    B
    Guest
    moj izbor bi bio Maserati

  24. #24
    _pack0575
    Guest
    Jaguar, definitivno! Yna se da je tradicionalna marka koja nece napravit nesto sto ne valja. Cak i njihov najlosiji XJ40 je bio jedan od pouydanijih u klasi s vise opreme od konkurencije.<br><hr>

Slične teme

  1. Jaguar XJ
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-09-2002, 07:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •