Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Subaru Impreza WRX STI vs Mitsubishi Lancer Evo 8

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    B
    Guest
    - sportski ikoni, ali koji je bolji?
    - razlika je vrlo mala, ali sta mislite ko od ova dva proizvodjaca trenutno radi najbolji cestovni rally auto?

    - Impreza : 0-100km 5.5 sec max. 244km/h 265 KS Turbo 2.0 boxer







    - Evo 8 : 0-100km 6.1 sec max. 245km/h
    265ks Turbo 2.0 inline









  2. #2
    mara1
    Guest
    ja sam citao da malu prednost ima Micek. ali nije mi jasna jedna stvar. Girra je rekao da je evo VI bi full spotras, tvrd...a da je ovaj VIII nekako vise civilni, meksi...
    ja ne kuzim ljude u Mitshubishiju..ako su se proslavili na toj hard core izvedbi zasto sada rade losiji auto? je su li ga predobro napravili pa ne mogu bolje jer bi bilo preskupo?
    ne kuzim koja je fora ici sa konja na magarca

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Girra je onaj tko mislim da je.

    I sad ti prema njegovom mišljenju se bacaš u razmišljanje.


  4. #4
    WRX
    Guest
    mara, EVO 8 je samo tehnoloski vise finiran od predhodne generacije, auto je jos bolji od EVO 6 i 7, samo sto je standardna verzija sporija, jer ima "' samo" 265 umjesto 280KS. Ali u GB ima FQ330 i FQ400 , znaci ima i brzih verzija. Evo 8 je za razliku od Evo 7 i 6 malo manje nervozan i malo manje brutalan, ali i dalje je taj auto miljama daleko od udobnog obicnog auta..
    Dalje, Evo 8 ima savrsen AWD pogon, bolji od Impreze, Evo ima bolje podesen ovjes od STI, i manje understeera na granici.. ali opet i Impreza je auto koji je neutralan i tek ako stvarno pretjeras pokazuje malo understeera, kod Evo 8 je ta granica jos malo dalja..
    Ali oba auta su super, pravi sportasi za kud i kamo fer cijenu ) i razlika izmedju tih auta se samo moze osjetit na stazi, jer su im granice toliko daleko da na obicnoj cesti se ti auti mogu vozit ludo brzo bez problema...

    Ako bas moram birati, uzeo bi Evo 8, ali najradje bi volio imati i Imprezu i Evo u svojoj garazi..

  5. #5
    GT
    Guest
    zna se , EVO

  6. #6
    206 xsi
    Guest
    Evo

Slične teme

  1. Subaru Impreza STi
    By 600 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 83
    Posljednji post: 19-07-2004, 11:32
  2. Subaru Impreza Sti WRX WR1
    By B16A in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 22-03-2004, 22:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •