Stranica 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 222

Tema: BMW X5 3.0d

  1. #26
    Bmw Touring
    Guest
    Cestitke Alfa×××!
    Activa daj smanji malo te slike molim te.
    Alfa nemam sad vremena al kad se vratim iz Njemacke napisat cu ti sve sta te zanima.
    Pozdrav svima,evo me u Nürenbergu.Vadimo mast novim jedinicama.
    116i i 118d su na repertoaru.Nadali smo se 330xi al izgleda da nista od toga ovaj put.
    ciaos!

  2. #27
    activa
    Guest
    .. svakoga dana gledam lokalne dzipase iz ulice i uvek me prodje jeza ..!
    .. jedan celavi novopeceni tajkun vozi BMW-a x5 , a komsija " sumnjivi Italijan " , vozi ono porshe-ovo cudoviste..!!
    .. zbog toga ovakva reakcija na SUV vozila .... automatski ih povezujem s takvim likovima ..??

  3. #28
    alfist_zg
    Guest
    Pažnja na jednu stvar!

    Moj frend ima X5 4.6 i to je prava stvar. Inače, imao je nekih problema s tim autom, al ××××ga riješili su u garanciji skoro sve( mijenjali su cijelu getribu, diskove i još neke manje stvari).
    Onda sam se vozio u X5 3.0 dizel od šefa u firmi di sam prije radio...razočarenje! naravno u odnosu na ovaj 4.6 - instrumenti oni jadni bmwovski (na 4.6 su kao iz M5), ona centralna konzola bez one navigacije isto jadno i oprostite ali jeftino i fuuul staromodno.
    Toje ono sto netko poput mene odmah spazi, nemogu sad definirati detalje, ali cijelokupni dojam je jako jako lošiji. Izvana isto...ma kad ih stavis jedan pored drugog to su skoro dva različita auta...
    Istina je da ovaj 4.6 troši oko 20 litara, ali

  4. #29
    mara1
    Guest
    cestitam! ipak je alternativa BMW! meni je to najljepsi SUV u klasi i da imam love kupio bih ga!<br><hr>

  5. #30
    f-toyota4
    Guest
    bmw x5 ili volvo xc90..ipak mi je volvo mrvicu ljepši...ali bmw ima 218 ks a volvo 163..ne? nije loš ni land cruiser

  6. #31
    s2k
    Guest
    CayenneS ili ako baš mora dizel 535D?<br><hr>

  7. #32
    Aero
    Guest
    Čovjek oće SUV i to dizela, a vi mu pokušavate uvaliti čuda...

    Sportpaket ide pod obavezno (Sportpaket snižava ovjes, bolje težište i držanje ceste) i nije istina da je neudoban. Uostalom ja ga imam na 4,4i pa znam kaj pričam!
    Uz to je i ubrzanje i max brzina bolja sa Sportpaketom.

    E i još jedna stvar. Ugradnja plina ukida tvorničko jamstvo...

  8. #33
    Aero
    Guest
    ""Odličan, svakako sa steptronicom, ali ne preporučujem sportski paket (sportski ovjes + 19" felge). Je da dobro izgledaju, ali je auto stvarno pretvrd s njima. Ako ti trebaju niskoprofilne gume i sportski ovjes, onda ti ne treba X5."

    Jesi ti uopće vozio taj auto...

    Activa, X5 nije terenac nego SAV - Sport Activity Vehicle i terenske mogućnosti su mu blago rečeno - slabe. To je svestrano, udobno, brzo, štedljivo, prostrano i zabavno i još kozna kakvo vozilo za sve uvjete na - cesti.
    Zamisli si da neko protjera X5 kroz blato i grmlje...


  9. #34
    bad&blue
    Guest
    kupi si patrol i patroliraj u gradu ) )

  10. #35
    Aero
    Guest
    Ma ×××ך patrola...

  11. #36
    WRX
    Guest
    ja bi patrolirao u jednom M5 :smile25:

  12. #37
    s2k
    Guest
    Aero u pravu si ako traži dizel SUV nema do X5,još da ima motor iz 535d(to ne postoji?)<br><hr>

  13. #38
    Aero
    Guest
    Ne. Još nema nikakvih planova o ugradnji tog motora u X5.

  14. #39
    Bmw Touring
    Guest
    Evo jedna slika za cezya


    Kad budem uhvatio malo vise vremena napiat cu malo detaljniji opis ovog najboljeg i najljepseg terenca

  15. #40
    WRX
    Guest
    fin je X5, jedan od najboljih(ako ne i najbolji) SUV vozila na trzistu.........ali ja nevolim SUV vozila :smile25:

  16. #41
    Aero
    Guest
    Promjenio bi mišljenje da imaš jednoga!

  17. #42
    activa
    Guest
    .. tesko Aero ..??
    ..to ti je americki " pogled na zivot ", i njihov tupavi odnos prema automobilima ... snaga , robusnost , velicina ... i nedostatak ukusa naravno ..!!
    .. .. ako bas hoces vrhunac u toj klasi , onda je to mercedes G 55 , AMG ... 470 PS , malo preko 5 sek. do 100 , max. brzina 210 ..skupo , ruzno i besmisleno ..??

  18. #43
    Aero
    Guest
    Activa, ja mislim na Europske SUV-ove(X5, ML, Tuareg, Cayenne...), a ne one njihove američke tenkove od 6 metara i desetlitarskim motorima...
    G klasa nije SUV nego pravi Hardcore terenac sa blokadama diferencijala i reduktorom. X5 niš od toga nema...

    Uostalom sutra moram kroz liku i sumnjam da bi se uspio probiti sa 545i. Ovak idem sa X5, i vjerujem da ću proći bez problema...

  19. #44
    sepra
    Guest
    Pa ne možeš baš reći da je G55 ružan<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  20. #45
    cdti
    Guest
    sretno ! cuvaj se kamiona sto prevoze balvane ! )

  21. #46
    Aero
    Guest
    Nemam komentara... Balvani će me valjda pratiti cijeli život. <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  22. #47
    cdti
    Guest
    ma pusti ga,njemu sve sto nije talijansko ili Citroen je ruzno,jadno i sl.

  23. #48
    cdti
    Guest
    )
    kolika ti je potrošnja tvojih BMW-a ?

  24. #49
    Aero
    Guest
    20-tak litara kad ih gazim.
    10 litara kad štedim u 545i, a X5 12 litara kad štedim.

  25. #50
    activa
    Guest
    .. ponekad mi se svidi i neki svapski auto ..!!
    .. naprimer BMW serije 5 , i ovaj novi , i ona predhodna serija su sasvim OK , i moze se cak reci zanimljivi i lepi automobili ..??

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •