Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 222

Tema: BMW X5 3.0d

  1. #1
    alfa099
    Guest
    Na proljeće kupujem ovakva kolica, pa me zanima ima li kaj bolje na tržištu za manje para.Mora bit novo!<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  2. #2
    mc
    Guest
    Meni su ti neki strucnjaci rekli da ti to najde z mjesta i da lezi kao Lada. Kada sam rekao da ga serkaju, naljutili su se...
    Po meni nema nis ljepse u toj klasi trenutno na trzistu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  3. #3
    OS FIAT>>>
    Guest
    Bit ce tebi propeler plav kao i krv na proljece vidim ja. )

  4. #4
    drugmirko
    Guest
    ima Aero takvo nešto... neznam litražu i pogonsku tekućinu, ali ima . pitaj ga.<br><hr>

  5. #5
    OS FIAT>>>
    Guest
    Zar nema 545?

  6. #6
    Cezy
    Guest
    best buy u klasi,auto je ludnica kupuj..

  7. #7
    drugmirko
    Guest
    ima... al ubo je i X5 . šta je mogao... nije smijeo Ladu Nivu, gospođa nisu dozvolili .<br><hr>

  8. #8
    Aero
    Guest
    Ovako... za zimu ubodoh X5 4,4i... i auto je nešto genijalno!

    Fantastično se drži ceste za jednoga SUV-a, pogon na sve kotače je odličan, a gotovo uopće se ne naginje ali pazi da ima Sportpaket Definitivno najbolji SUV uz Cayennea.
    Uz to je i udoban i izuzetno tih
    Prostora unutra imaš više nego u 545i, može proći i pod jednovolumen, gepek je isto super, prostran i varijabilan.
    Za dizela predpostavljam da je štedljiv, u kombinaciji sa automatikom je odlično putno vozilo. U gradu je čak i vozljiv, ali izuzetno nepregledan prilikom parkiranja, senzori parkiranja su ti OBAVEZNI!
    Osjećaj za volanom je impresivan osobito zbog visine...

    E sad ima i par problema na koje te moram upozorit:

    1. Troškovi registracije i osiguranja nisu baš mali
    2. Održavanje i rezervni dijelovi ti nisu nimalo jeftini, ali se BMW i ne kvari
    3. Opasnonst da ti ga maznu - Mul-T-Lock obavezno
    4. Gume - prilično široke i velike=skupe. Ja imam 255/50 R19 (ljetne) i 255/55 R18 za zimu

    Ako prije navedeno možeš platiti, nemaš kaj razmišljat, bolje vozilo nećeš naći.<br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  9. #9
    MONSTER
    Guest
    alfa×××......kaj si opljackao banku ili postavljas ekipi dialere po kompjuterima????

    a i cuo sam za nekakav BACK2LOVE.....jel to neki bordel ili servis za alfe na kojem mislis zaraditi toliko love?????


  10. #10
    B
    Guest
    dobar je X5, dobar....

  11. #11
    alfa099
    Guest
    ...ma kupujem, boli me!
    ...bit će Back2love, čuo sam, do jaja...

  12. #12
    Aero
    Guest
    Tako treba... )

  13. #13
    cdti
    Guest
    cestitam ! jedan alfist manje.

  14. #14
    Axl
    Guest
    X5 je super , jedino ne znam da li je Range Rover skuplji kod vas , ovde je ista cena a ja mislim da Land Rover ima vise iskustva sa SUV-ovima

  15. #15
    MONSTER
    Guest
    navodno da je taj BACK2LOVE neko gay okupljanje......kao gratis upad ako pokazes kljuc od alfe ili 3 ispunjene servisne knjižice od alfe!?


  16. #16
    Rapido
    Guest
    Odličan, svakako sa steptronicom, ali ne preporučujem sportski paket (sportski ovjes + 19" felge). Je da dobro izgledaju, ali je auto stvarno pretvrd s njima. Ako ti trebaju niskoprofilne gume i sportski ovjes, onda ti ne treba X5.

  17. #17
    zeNNoN
    Guest
    A i u tome ima nesto istine...

  18. #18
    mentor_44
    Guest
    Ne vjerujem....
    Kaj će bit sa GTV-jkom?

  19. #19
    activa
    Guest
    .. terenac sa niskoprofilnim gumama..??
    .. stvarno je malo je teze shvatiti smisao ..??
    .. ali ko mari za smisao ...., kada je porshe mogao napraviti onu nakazu ..sportskog terenca , ne bi me iznenadilo i da npr. ferrari izbaci SUV -a
    .. " bogu hvala , pacijenata nikada ne fali " ...!!?? <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  20. #20
    sepra
    Guest
    Alfa ××× čestitam, to je logičan slijed auto evolucije

    Nadam se da buš uspio realizirati želje. <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  21. #21
    The ŠULE
    Guest
    Naravno opet plavi kao i krv!

  22. #22
    activa
    Guest
    .. s njivom se moze i na drvo ...!

  23. #23
    cdti
    Guest

  24. #24
    Cezy
    Guest
    Activa,dobro kaj si napravio covjeku od Threada????

    Inace 3.0i pa bubnut piln unutra isto nije losa kombinacija.

    A sta se boja tice sivi metalic mi je naj...

  25. #25
    activa
    Guest
    .. sala, sala ..!! )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •