Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: NAJBOLJA GUMA ?

  1. #1
    f-toyota4
    Guest
    <font color="red">E,pa zanima me Vaše mišljenje koja je najbolja guma? Uglavnom naglasak stavljam na ljetne UHP gume(michelin pilot sport,goodyear F1,dunlop sport maxx,yokohama avs sport,pirelli zero serija ,bridgestone potenza,...). unaprijed zahvaljujem</font><br><hr>

  2. #2
    Stjepan th.
    Guest
    Ja sam zadovoljan sa Goodyear GT2.
    Sava je također dobra ako nema Goodyear.

  3. #3
    fergazer
    Guest
    Najbolja je ona guma ispod Martesnice znaš, ta ti ide brate mili i po blatu i snijegu i suvom, da vidiš, prava off road i in road guma !!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  4. #4
    g4sdi
    Guest
    Morat ćeš si dati malo više truda jer svaka od navedenih ima svoje kvalitete: suho, mokro, tvrdoća, trošenje... Morat ćeš na osnovu konkretne dimenzije guma pogledati u recimo ADAC-testove te usporediti svoje prioritete sa ocjenama Sava gume, kada ih se već spominje uopće nisu loše. Navodno daju A1 klasu na hrvatsko tržište za razliku od ostalih proizvođaća.<br><hr>

  5. #5
    fergazer
    Guest
    Ako su ti u prvom planu ljetne gume onda bez imalo razmisljanja skoci do Vulkala ili u Sloveniju po Bridgestone Potenza RF730 (ili 720 zaboravio oznaku al je 7X0) i nemaš zime !!

  6. #6
    f-toyota4
    Guest
    da,čuo sam da je potenza re720 izvrsna, i to sam čuo na nekoliko strana već..i da nije jako skupa!
    i mislio sam u vulkalu uzeti..najeftiniji su tu u blizini,a u Materiju mi se baš i ne ide,.. i ne daje mi se novac slovencima

    g4sdi> stvarno misliš da to postoji? to,da daju gume 1. 2. kategorije? ja san mislil da je tako samo s autima..i gumama? pa nevjerojatno

  7. #7
    f-toyota4
    Guest
    gledao sam adac test ali loše stojim s njemačkim...treba mi nešto ljetno..za polu-sportsku vožnju..ta mi potraje 30 000 km..

  8. #8
    g4sdi
    Guest
    To za kvalitetu i Savu je izjava od dr. Marušića na HTnet-u, pa se ograđujem od navoda.Ajd' reci dimenziju guma pa ću ti probati potražiti link.<br><hr>

  9. #9
    Clio dCi100
    Guest
    jos jedan glas za Bridgestone Potenza RE 720.kod npr.205/55 R 16 druga opcija je i Michelin Pilot Exalto. cjenovno su u istom rangu.ovak stoje oba dvije:na suhom - michelin; na mokrom - bridgestone; konfor - bridgestone; vanjska buka - michelin (tisa); potrosnja gume - bridgestone (manja). kod 225/45 R17 odlicne su Continental SportContact 2 i Michelin Eagle F1. ma da uzmes bilo koju ne bi pogrijesio...pozdrav<br><hr>

  10. #10
    f-toyota4
    Guest
    zanima me 205/55/16
    clio>>a ja san baš čuo da pilot exalto ima povećanu buku kotrljanja..trenutno imam baš njih i super su..

  11. #11
    Clio dCi100
    Guest
    ej flatoo ) ma jok, barem ako ih usporedjujes sa potenzom720, exalto je oko buke kotrljanja malo bolji. evo saljem i link pa poviri...

    :URL=http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Sommerreifen/205_55_6_03_2004/tab.asp?ComponentID=75283&SourcePageID=75276#0:ADA C Test ljetnih guma:/URL:

    znaci velis dobre su.i ja vec razmisljam o ljetu i morat cu nesto uzet pa mi je drago da si pokrenuo raspravu. mozda nesto pametno zakljucimo :smile24: )


  12. #12
    f-toyota4
    Guest
    ja san na par strana čitao i slušao..i ispada da je godyear eagle f1 nekako najbolja..pričao mi je jedan lik koji je imao sierru cosworth i rekao je da kada zagrizu za asfalt da ne puštaju

  13. #13
    fergazer
    Guest
    Ali Eagle F1 je dosta "stara" guma, još se dobro drži sa ovim "novim" kandidatima...

  14. #14
    f-toyota4
    Guest
    a ona gsd-3 nije li to nova..onaj v profil je malo izmjenjen..nije sada nova izašla?

  15. #15
    Clio dCi100
    Guest
    ...gs-d3 je izasla 2003 i to je zadnji model.a valjda ce uskoro i gs-d4 verzija...

    a sta kazes na Potenzu S-03 PP...nikad probao, no to bi trebala bit skroz "fajn" guma
    <br><hr>

  16. #16
    f-toyota4
    Guest
    nažalost,neznam što znači fajn,ali pretpostavljam da je pozitivno..
    to mi je jedna od favorita..kolega fergazer mi ju je preporučio..još ću ratmisliti između nje i F1..naime s-03 je nekih 150 kn jeftinija..a izgleda OPAKO
    clio..pogledaj yokohamu avs sport ta idgelda paklenski..a tek yokohama parada(stvorena za ulične trke) )

  17. #17
    Clio dCi100
    Guest
    mmmmm, drag race...



    p.s. fajn znaci "bjesomucno dobro" ) <br><hr>

  18. #18
    f-toyota4
    Guest
    e,taman san htio zalipiti sliku,preduhitrio si me!!
    dobra je..šteta što je nema u mojoj dimenziji..kako to ja se ne voziš? nije vrag da su ti prodali onu priču da ga trebaju dekonzervirati i da ćeš ga dobiti sutra/ponedjeljak??

  19. #19
    f-toyota4
    Guest
    aha..ja osobno razmišljam i o avs sport.to ima dimenzija..i cijena nije pretjerana..sasvim ok u odnosu na konkurenciju..bio je test u auto blicu i nahvalili su je..čuo sam od jednog čovjeka da je izvrsna..sada još moram napraviti samo 15000km da zamijenim ove sada ehehe

  20. #20
    Clio dCi100
    Guest
    <br><hr>

  21. #21
    f-toyota4
    Guest
    a dobro,možeš onda odmah van napraviti đir..
    uuu..da mi je sjesti u auto..na blagoj blagoj uzbrdici..ubaciti u 1,2,pa 3 na nekih 2000okr..,stisnuti gas do kraja i onda osjetiti na cca 2600okr kad počne "čupati" ajme koji gušt,zavidim ti..iako i ja to osjećam svaki dan..ali novi auto je novi auto

  22. #22
    Clio dCi100
    Guest
    ...vozis ljetne Exalto sad ili? sta ti nije panika malo, posto zima lagano stisce i to...apropo 15 tisuca, sve se moze kad se hoce

    a za yokohamu ti ne znam...<br><hr>

  23. #23
    Clio dCi100
    Guest
    nista do vikenda javit cu ti impresije

  24. #24
    f-toyota4
    Guest
    ahhh šteta..ma ja u primorju,tu nema zime
    nema potrebe za zimskim gumama,to puno ljudi fura,ja ih NIKAD nisam stavio na auto..iden i na snijeg svaki tjedan i na led..malo opreznije vozim,ali zimske nisan nikad stavio..nadan se da neću požaliti.. )

  25. #25
    nikisorer
    Guest
    moj glas za Toyo T1S proxes.omjer ulozeno dobiveno odlican.pristupacna vecini.isto tako cuo sam da je Yokohama super ali da se brzo trosi,tj.mekana je.

Slične teme

  1. ***PROMJENA GUMA***
    By klinac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 13-07-2004, 19:54
  2. GUMA za Scooter =???
    By R-18 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-05-2004, 14:28
  3. BUSENJE GUMA
    By DJOLEX in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 15-04-2003, 07:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •