Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 38 od 38

Tema: F430 vs Gallardo

  1. #26
    RONIN
    Guest
    Nisam ništa pomješao KOSHPA samo sam aludirao na to da "propetog konjića" na cesti vidim skoro svaki dan i to više puta.


  2. #27
    The ŠULE
    Guest
    Ja vidjeh danas jednoga u Mercatoru.

    Neka nagradna igra Gillete bla, bla, bla..

  3. #28
    Koshpa
    Guest
    A istina da ih ima vise nego Lamborghinia, al sta onda rec za Porsche. Njih ima svaka druga susa a ne mozes bas rec da je to narodni auto.<br><hr>×××× the cola, ×××× the pizza all I need is Schljivovitza!!!

  4. #29
    mara1
    Guest
    meni su oba auta dobra ali mislim da je ferrari bolji jer ipak ferrari ima jako puno toga iz F1, a to je najbolje sto postoji.

    ono sto volim kod Lambija inace je to sto su full siroki<br><hr>

  5. #30
    miletrecento
    Guest
    F430: Overall width: 1923 mm 75.7 in
    Gallardo:Overall width: 1900 mm 74.8 in
    Ferarri je i širi...<br><hr>

  6. #31
    WRX
    Guest
    Ferrari (zasad) vodi debelo, 9-5 za konja... :smile25:

  7. #32
    VERSO
    Guest
    ja bi F430!!
    bolje konjić nego bik

  8. #33
    Black Knight
    Guest
    problem s tehnologijom f1 jest sto ti bolidi su napravljeni da traju jednu trku

    ozbiljno, ne znam kakav se to e-diff il sta vec moze mjeriti s 4x4 sto se tice trakcije..

    a vremena 0-100kmh su gluposti kod ovakvih auta... 0-100 je za aute koje voze smrtnici, tj. aute koji imaju preko 5-6s do 100... ovima se mjeri barem 0-160 ili 0-200..

    to je cisto stvar podesenosti getribe, jedan od ovih mozda dodje do 100kmh u prvoj a drugi ne... ili pak jedan dodje taman do 100km/h a drugi ide do 120km/h u prvoj ali zbog toga mu treba vise do 100 jer je manji omjer prve brzine..tj. manji moment na cesti.. no zato u tom drugom mozes na 80-90 kmh zabit ga u prvu i ××××t do 120... to je cisto stvar kak je koji auto slozen

    no na 0-200kmh se vec puno bolje vidi koji auto zbilja bolje ide...

    moj glas ide gallardu, jer mi je ljepsi i ima 4x4...

    i da, dobro je neko reko, ferrari je vec narodni auto prakticki... a i kad ih vidim na cesti uopce mi nisu fora, pogotovo modene, izgledaju ko igracke nekakve, gomila sirokog i niskog crvenog zaobljenog lima s 4 okrugla svjetla iza i standardno ferrarijevski ruznim felgama... ferrariji imaju generalno lijepe konture no vec su toliko zatezani da izgledaju totalno zaobljeno, izgladjeno i nemaju osobnosti.. ista prica ko sa golfovima.. nemojte me krivo shvatit.. ovo kazem relativno na ostale takve supersportske aute.. lako je napraviti sirok spljosten auto s velikim kotacima.. i nije dosta zaljepit ferrarijevog konjica na njega da dobije osobnost... uglavnom jako dosadno od strane ferrarija...

    ne znam... cisto pokusavam dokuciti zasto mi te modene uopce ne izgledaju impresivno na cesti... i nisam jedini, i mojoj curi se modena nije nis svidjela...

    uglavnom glas gallardu

  9. #34
    Black Knight
    Guest
    enzo i f50 su recimo lepi ferrarijevi auti.. a modene su govna.. i onaj drugi s masinom naprijed

  10. #35
    WRX
    Guest
    izgleda da ce uskoro pojacat Gallarda, navodno auto ce imati blizu 600 KS...
    A sto se tice Murcielaga, iduce godine dolazi jaca verzija sa cak 700 KS ..to ce biti zvijer

  11. #36
    WRX
    Guest
    meni su F-40, 355, 456 GT najdrazi od konjica...
    A sto se tice Lamba, svaki mi je dobar. , ali Miura mi je sto se tice dizajna najljepsi Lambo..

  12. #37
    Black Knight
    Guest
    e to je kod lamba, ima ih malo ali svaki je lepi

  13. #38
    WRX
    Guest
    istina, malo modela , ali svaki je poseban na svoj nacin

Slične teme

  1. Šta je bolje: Ferrari Modena V8 ili Lamborghini Gallardo V10
    By streetkiller in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 30-10-2003, 13:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •