Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 53

Tema: PIMP MI RIDE

  1. #26
    S16
    Guest
    Bmw,

    Tvog bi tribalo pimpat u benzinca. )

  2. #27
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja na to gledam kao na jackass i zlikavce, eto u tom rangu je. Kad bi gledao za ozbiljno bi se zbljuvao, zato na to gledam kao tešku sprdačinu i ismijavanje onih koji to rade. Kakvi pacijenti

    Ukratko to od srca želim svim čelavoglavim audi fahrerima. Pusa "lančanici".

  3. #28
    206 xsi
    Guest
    "Da ne radim ovo sto radim u zivotu, volio bi biti clan jedne takve ekipe"

    a šta ti fali u životu, bin laden si i radiš destruktivan poso )

  4. #29
    Wheeler
    Guest
    a šta ti fali u životu, bin laden si i radiš destruktivan poso

    :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:

    ××××noo....

  5. #30
    mc
    Guest
    ) ) )
    Izazov je postao malo preveliki (treba nadmasiti ono od zadnji put), a ovi jenkiji mi ne daju prdnuti...

    Salu nastranu, vidjeh neki dan nove epizode PMR. Koliko god bilo besmislene neke stvari koje rade, decki zaista zasluzuju postovanje za svoju vjestinu. Tko to shvati preozbiljno, bolje da ne gleda - da se naci dobar politicki talk-show na TV-u u to vrijeme... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  6. #31
    OS FIAT>>>
    Guest
    Gledao sam prosli tjedan jednu epizodu toga kad su onom tipu sredili neki minijaturni japanski kombi. )

  7. #32
    mc
    Guest
    Hi-Jet? Legendarno. ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  8. #33
    Fresh
    Guest
    Nije mi jedino jasna ona procedura ritualnog čupanja unutrašnjosti (mislim na siceve) jel ih oni samo presvuku, ili ugrađuju neki svoj proizvod.

    A da nekad pretjeraju s felgom, ili nekom nebuloznom bojom o tome nećemo.

    Najbolja mi je spika sa vodopadom na stražnjoj klupi.

  9. #34
    NOS
    Guest
    S16 ne seri samo je banzu potrebno pimpanje! )

  10. #35
    NOS
    Guest
    Nedan ja da mi neki ameri kopaju po toyoti

  11. #36
    NOS
    Guest
    BMW- on je prije ima šit od auta a sad nema ni to nego ce uskoro imat šit od motora

  12. #37
    S16
    Guest
    Još iman šit od auta, a samo razmišljan o motoru...

  13. #38
    R-18
    Guest
    Istina, auti su im super sređeni.
    Ali..
    To sve što rade oni mogao bi i svatko od nas. (osim lakiranja)

    Pa oni jedino što naprave je staro sve bace i stave sve novo.

    Princip: odšrafaj - zašrafaj.

    npr. maknu tablu-stave novu, maknu sjedala-stave nova, felge-nove ....

    Mislim , što se vještine tiče, ništ posebno.
    Gledao sam na jednom serijalu gdi su morali popraviti limariju na bijelom Lanceru( ja mislim)- i to je bio užas.

    Skoro ništa nisu izravnali, samo su stavili puno kita.

    Anyway , serija je inače totalno dobra i volio bi dA i moj malo srede.<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

  14. #39
    mc
    Guest
    Hmmm, mislim da ti to nisi bas najbolje pratio. Pa vecina stvari koje ugradjuju u aute su custom made proizvodi - sjedala, sub kutije, tapecirung, vrata koja se otvaraju prema gore ili naopako, ping-pong stol u pick-up-u, akvarij, vodopad, razne djidje u gepeku. Mislim, kada njih gledas izgleda kao djecja igra, ali ne vjerujem da je bas tako lako za izvesti...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  15. #40
    rs turbo
    Guest
    Ok

  16. #41
    mc
    Guest
    Jucer sam gledao kako tipu u VW hipi kombi ugradjuju 40" TV, PS2, Susilo za robu, mikser, kutnu garnituru, safari prozore itd.. Pacijenti... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  17. #42
    Dr. Strangelove
    Guest
    Mc ona dva CD-a kaj si mi ti snimil od njih su već postale legende u Gorici ) ... presnimio sam ih mali milion puta ekipi...

  18. #43
    mc
    Guest
    Kad pribavim jos, snimim ti... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  19. #44
    Dr. Strangelove
    Guest
    thanx!

  20. #45
    mc
    Guest
    Jucer sam gledao kako su decku slozili CRX-icu koju po rijecima voditelja, u Bushlandu zovu "Pocket Rocket" - hmmmm...

    Auto je bio u komatoznom stanju, ukljucujuci i motor koji su decki izvadili, preslozili i malkice doradili - ovo je jedan od rijetkih slucajeva da su prckali po motoru.
    Vlasnik auta je inace kompjuteras, pa su mu odlucili sloziti auto u hi-tech stilu. Pojacalima su skinuli poklopce i okrenuli ih tako da im se vidi unutrasnjost, a svo ozicenje je takodjer bilo vidljivo (inace skrivaju zice). Naravno, sve je bilo poslozeno pic-pic u posebno izradjenoj kutiji s plexy poklopcem i osvijetljeno nekim jebackim osvjetljenjem. Povrh toga su mu ubacili 20-30" monitor, dva suba, PS2 itd.. Brock, mislim da bi ti se svidjelo tako nesto... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  21. #46
    rs turbo
    Guest
    Bi bi sigurno

  22. #47
    mc
    Guest
    Jucer sam gledao epizodu u kojoj su sredjivali Chevrolet Suburbian ili kako su ga oni nazvali, SUV dinosaur. I opet su napravili perverziju. Stavili su u njega 10 (slovima deset) monitora: 1 veliki koji se vidi kada se otvore straznja vrata, 6 komada ispod plexy poda, 2 u stropu i 1 iznad umivaonika koji sluzi kao ogledalo. Osim toga, povrh kutne garniture obucene u bijelu kozu, diskretno se smjeska 8x10" subwoofera pogonjena s istim brojem pojacala... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  23. #48
    piquet
    Guest
    i ja sam to jučer gledao i javilo mi se pitanje da li ti ameri moraju registrirati auto svake godine?
    pa to su takve krmpotije da je divno čudo što su uopće mobilni.

  24. #49
    mc
    Guest
    Jesi vidio kako mu je zenska uvalila litru ulja prije nego sto odpelja auto u West Coast Customs i rekla da bez toga nece nigdje stici?


    Griz, griz po jeziku... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  25. #50
    Brock
    Guest

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •